Προς το περιεχόμενο

Horizon Forbidden West: Complete Edition [PC]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ένας από τους βασικούς λόγους που θα παίξω το συγκεκριμένο sequel είναι ο θρυλικός αυτός τύπος ο οποίος έφυγε από τη ζωή τόσο ξαφνικά: Lance Reddick κυρίες και κύριοι, με την εκπληκτική του φωνή και το απαράμιλλο ταλέντο του.

image.png.421420d2ae306373747c2b3f5d4b25c6.png

Τον λάτρεψα για την ερμηνεία του στη σειρά Bosch καθώς και στα John Wick και μου προκάλεσε τρομερή έκπληξη όταν ξεκίνησα να παίζω το Zero Dawn και τον συνάντησα στο παιχνίδι.

Hats off to Lance!

Επεξ/σία από Zus
  • Like 11
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 192
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

7 ώρες πριν, valantis123 είπε

@Tambas91 Δεν βάζεις κανένα cheat-mod για τα resources να ξεμπερδεύεις.

δεν έχω πολύ χρόνο ρε συ προσπαθώ να τελειώσω το kcd, δε περίμενα να είναι τόσο μεγάλο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Tambas91 είπε

δεν έχω πολύ χρόνο ρε συ προσπαθώ να τελειώσω το kcd, δε περίμενα να είναι τόσο μεγάλο

Spoiler

Αυτό με το kcd πραγματικά θυμάμαι να το παίζω όταν βγήκε και έχω στο μυαλό μου ότι δεν ήταν τόσο μεγάλο.

Η πρόσθεσαν content ή καλύτερα μην το ξανά πιάσω και μπλέξω και δεν τελειώνει με τίποτα. 

Καλύτερο πάντως από το να ξανά παίξεις Horizon.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, valantis123 είπε
  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

Αυτό με το kcd πραγματικά θυμάμαι να το παίζω όταν βγήκε και έχω στο μυαλό μου ότι δεν ήταν τόσο μεγάλο.

Η πρόσθεσαν content ή καλύτερα μην το ξανά πιάσω και μπλέξω και δεν τελειώνει με τίποτα. 

Καλύτερο πάντως από το να ξανά παίξεις Horizon.

 

άμα πιάσεις και κανεις side quest όπως έκανα εγώ έχει τον ατέλειωτο + όπου πήγαινα στην αρχή με μπαουλιάζανε :P 

  • Haha 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, Arkin είπε

129 ωρες main παιχνιδι + 29 ωρες τα side. Καπου 160 ωρες με λιγα λογια. 

Screenshot-3.png

Οκ δέχομαι κάπου 50 ώρες να είχα παίξει βγαίνουν τα κουκιά.

Spoiler

Φαντάσου τι αναμπουμπουλας ειναι ο tambas θα παίζει ξύλο σε κάθε πόλη απο της φυλακές θα ξεκινάει τα quest.

 

  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έφαγα μια φρίκη

Spoiler

Μαζεύω το πρώτο core (το Aether) και λέω ο έξυπνος ας μαζέψω και τα 3 και να πάω μια και καλή πίσω στην Γαία με όλους τους πυρήνες. Αμ δε. Ρίχνω περπάτημα άπειρο, φτάνω στην περιοχή του δεύτερου core και η Αλλόη μονολογεί ότι το φλασκί που έχει χωράει ένα core τη φορά και πρέπει να γυρίσω πίσω. Ωνασου... To be fair το είχε πει στο σημείο με τη Γαία ότι χωράει μόνο ένα αλλά δεν το θυμόμουν. Και δεν θέλω να κάνω quick travel, ντροπή :P

 

Επεξ/σία από just_a_dude
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, just_a_dude είπε

Έφαγα μια φρίκη

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

Μαζεύω το πρώτο core (το Aether) και λέω ο έξυπνος ας μαζέψω και τα 3 και να πάω μια και καλή πίσω στην Γαία με όλους τους πυρήνες. Αμ δε. Ρίχνω περπάτημα άπειρο, φτάνω στην περιοχή του δεύτερου core και η Αλλόη μονολογεί ότι το φλασκί που έχει χωράει ένα core τη φορά και πρέπει να γυρίσω πίσω. Ωνασου... To be fair το είχε πει στο σημείο με τη Γαία ότι χωράει μόνο ένα αλλά δεν το θυμόμουν. Και δεν θέλω να κάνω quick travel, ντροπή :P

 

Το ίδιο ακριβώς έπαθα και γω χτες..😂Εν τω μεταξύ είχα poseidon έτοιμο και Μ πέταξε ενδιάμεση αποστολη της βάσης ..άντε περίμενε 

Ως προς τα machines δε ξέρω για σένα,στο πολύ δύσκολο επίπεδο το shellsnaper Μ βγάζει την Παναγία κάθε φορά!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, Sprou είπε

Το ίδιο ακριβώς έπαθα και γω χτες..😂Εν τω μεταξύ είχα poseidon έτοιμο και Μ πέταξε ενδιάμεση αποστολη της βάσης ..άντε περίμενε 

Ως προς τα machines δε ξέρω για σένα,στο πολύ δύσκολο επίπεδο το shellsnaper Μ βγάζει την Παναγία κάθε φορά!

και αυτα που μοιάζουν με καγκουρό είναι δύσκολα. ρίχνουν κάτι περιστροφικά κλωτσίδια άλλο πράγμα (nice animations btw)

Επεξ/σία από just_a_dude
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 hours ago, just_a_dude said:

και αυτα που μοιάζουν με καγκουρό είναι δύσκολα. ρίχνουν κάτι περιστροφικά κλωτσίδια άλλο πράγμα (nice animations btw)

Longleg γαιδουροσκάμπιλο ftw... στο NG+ Ultra Hard με πόνεσαν τα κ...μέρια μοu...

Επεξ/σία από Parapas
  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...