Προς το περιεχόμενο

Φωνητική πληκτρολόγηση στο Viber και όχι μόνο


roula

Προτεινόμενες αναρτήσεις

To Gboard το έχεις ήδη αφου σου γράφει κατάργηση εγκατάστασης.

Εγω λίγο που το δοκίμασα μια χαρα κάνει την μετατροπη απο προφορικό  σε γραπτό λόγο.Δεν θυμάμαι να είχα πειράξει κάτι στις ρυθμίσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, Ukforthemoment είπε

To Gboard το έχεις ήδη αφου σου γράφει κατάργηση εγκατάστασης.

Εγω λίγο που το δοκίμασα μια χαρα κάνει την μετατροπη απο προφορικό  σε γραπτό λόγο.Δεν θυμάμαι να είχα πειράξει κάτι στις ρυθμίσεις.

To Gboard δεν το βρίσκω στις εφαρμογές καν ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, roula είπε

To Gboard δεν το βρίσκω στις εφαρμογές καν ! 

εχει επιλογή το  gboard αν θα φαίνεται στον launcher.Πηγαινε στις ρυθμίσεις ,εφαρμογές,όλες οι εφαρμογές και θα την βρεις.Εκεί θα πατήσεις επάνω στις πληροφορίες που θα σου βγάλει θα πας στο open  και μετά στις προτιμήσεις,εγω το έχω στα αγγλικά και ειναι preferences,και κάτω θα σου γράφει αν θες να φαίνεται το εικονίδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Ukforthemoment είπε

εχει επιλογή το  gboard αν θα φαίνεται στον launcher.Πηγαινε στις ρυθμίσεις ,εφαρμογές,όλες οι εφαρμογές και θα την βρεις.Εκεί θα πατήσεις επάνω στις πληροφορίες που θα σου βγάλει θα πας στο open  και μετά στις προτιμήσεις,εγω το έχω στα αγγλικά και ειναι preferences,και κάτω θα σου γράφει αν θες να φαίνεται το εικονίδιο.

Το κατάφερα !!! Χίλια ευχαριστώ !!! Γιατί είναι στιγμές που δεν μπορώ να φορέσω γυαλιά οπότε αυτό με βοηθούσε παλιά να μιλάω και να γράφει μήνυμα ! Καλό βράδυ να έχεις ! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...