Προς το περιεχόμενο

Στο νεκροταφείο της Google και η πλατφόρμα Google Podcasts με το YouTube Music να παίρνει τη θέση της


alion

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, speedman_26 είπε

Τελικά τι κάνει το music που δεν κάνει το απλο app της google 

Μπορείς να κάνεις αναπαραγωγή τραγούδια που έχεις κατεβάσει στο κινητό, το YouTube από μόνο του δεν το κάνει.

Εγώ κατεβάζω mixes 1-2 ώρες σε διάρκεια, και χρησειμοπειο το YouTube music, γιατί το κινητό μου δεν έχει δικό του music player προεγκατεστημένο.

 

Αν δεν κάνω λάθος μπορείς να ακούσεις βίντεο στατικά, αντί για βίντεο δείχνει μια εικόνα.

Επεξ/σία από BlackRose56
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η άληθεια είναι ότι στο γραφείο βόλευε. Δεν χρειάζεται να κάνεις login και βρίσκεις το επεισόδιο που θες και παίζει. Δεν πειράζει. Ένα έξτρα login θα κάνουμε από spotify 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 hours ago, speedman_26 said:

Τελικά τι κάνει το music που δεν κάνει το απλο app της google 

Κάνει ότι κάνει και το spotify. Για να πληρώνει τόσος κόσμος το spotify μάλλον δεν του κάνει το app της google.

 

Επεξ/σία από thanoskkk
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, ethereum είπε

δεν θέλω youtube music , υπάρχουν και αλλού podcastιές που κάνουν podcast

 

14 ώρες πριν, Kostasspil είπε

Εμαθα πριν κανα 2μηνο οτι υπαρχει αυτη η εφαρμογη και λεω "μλκια κανω που πληρωνω spotify".

Tελικα δεν εκανα μλκια :P 

 

13 ώρες πριν, BlackRose56 είπε

Μπορείς να κάνεις αναπαραγωγή τραγούδια που έχεις κατεβάσει στο κινητό, το YouTube από μόνο του δεν το κάνει.

Εγώ κατεβάζω mixes 1-2 ώρες σε διάρκεια, και χρησειμοπειο το YouTube music, γιατί το κινητό μου δεν έχει δικό του music player προεγκατεστημένο.

 

Αν δεν κάνω λάθος μπορείς να ακούσεις βίντεο στατικά, αντί για βίντεο δείχνει μια εικόνα.

 

13 ώρες πριν, ZoReN είπε

Η άληθεια είναι ότι στο γραφείο βόλευε. Δεν χρειάζεται να κάνεις login και βρίσκεις το επεισόδιο που θες και παίζει. Δεν πειράζει. Ένα έξτρα login θα κάνουμε από spotify 

 

3 ώρες πριν, thanoskkk είπε

Κάνει ότι κάνει και το spotify. Για να πληρώνει τόσος κόσμος το spotify μάλλον δεν του κάνει το app της google.

 

Υπάρχει και το podcast addict, πολύ καλή εφαρμογή για podcast! (ακόμα και χωρίς να πληρώσεις κάτι) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 30/9/2023 στις 12:38 ΜΜ, speedman_26 είπε

Νομίζω για podcast οι περισσότεροι ακούμε από spotify

Στο spotify ειναι δωρεαν να ακουσεις podcasts;
Το ανακαλυψα τωρα το google podcasts και εχω φτιαξει μια πρωτη λιστα με ενδιαφεροντα και τωρα βγαλαν ανακοινωση οτι το κλεινουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, safridia είπε

Στο spotify ειναι δωρεαν να ακουσεις podcasts;
Το ανακαλυψα τωρα το google podcasts και εχω φτιαξει μια πρωτη λιστα με ενδιαφεροντα και τωρα βγαλαν ανακοινωση οτι το κλεινουν.

Ναι ακούς podcast και ότι θες στη free έκδοση. Αν θυμάμαι καλά, επειδή έχω το Premium, έχω την εντύπωση ότι τα podcast μπορείς να τα κάνεις και Download στη free έκδοση 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...