Προς το περιεχόμενο

Νέα Samsung Galaxy S23 FE, Galaxy Tab S9 FE και Galaxy Buds FE


Crash24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 λεπτά πριν, mants118 είπε

κοίτα, 700-800 ευρώ το s23FE και 500-550 το S21FE θα είναι λίγο περίεργο.. Από αυτή την άποψη το γράφω...

(προσωπική επιλογή αντί για το ακριβότερο S21FE που ήμουν έτοιμος να πάρω την άνοιξη που μας πέρασε και το μετάνιωσα που δεν το αγόρασα όταν το είχε προσφορά το eshop για 599 ευρώ όταν πρωτοβγήκε, πήρα το Pixel 6a, και είμαι ευχαριστημένος σχεδόν σε όλα αυτά που ήθελα)

συμφωνώ

Σίγουρα θα πεσει αλλά σε καμιά περίπτωση τόσο πολύ,την τιμή την κραταει,σαν συσκευή είναι κυριολεκτικά πλήρες από χαρακτηριστικά στην τιμή που είναι τώρα και με φοβερή υποστήριξη λογισμικού  από την samsung δες και το s20 fe κάπως έτσι θα πάει

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
26 λεπτά πριν, tollisth είπε

Σίγουρα θα πεσει αλλά σε καμιά περίπτωση τόσο πολύ,την τιμή την κραταει,σαν συσκευή είναι κυριολεκτικά πλήρες από χαρακτηριστικά στην τιμή που είναι τώρα και με φοβερή υποστήριξη λογισμικού  από την samsung δες και το s20 fe κάπως έτσι θα πάει

 

 

το είχα δει και το 2022 το s20FE, τρομερή συσκευή, και το είχε προσφορά για λίγο καιρό το Πλαίσιο στα 400+, οπότε αν πχ πάει κάπως έτσι και το S21FE στα 400 και κάτι με το S23FE στα 650-750 ευρώ σίγουρα θα είναι δελεαστικό!!!

(ναι δεν το κόβω να πέφτει κάτω από 450 ευρώ)

Επεξ/σία από mants118
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, mants118 είπε

κοίτα, 700-800 ευρώ το s23FE και 500-550 το S21FE θα είναι λίγο περίεργο.. Από αυτή την άποψη το γράφω...

(προσωπική επιλογή αντί για το ακριβότερο S21FE που ήμουν έτοιμος να πάρω την άνοιξη που μας πέρασε και το μετάνιωσα που δεν το αγόρασα όταν το είχε προσφορά το eshop για 599 ευρώ όταν πρωτοβγήκε, πήρα το Pixel 6a, και είμαι ευχαριστημένος σχεδόν σε όλα αυτά που ήθελα)

συμφωνώ

το πιξελ μια χαρα ελαφρυ λειτουργικο εχει κ γρηγορο ειναι απλα πρεπει να κανεις υποχωρησεις/περιορισμοιυς σε καποιες λειτουργιες κ σε σερβις αν καποτε χρειαστει.

 

1 ώρα πριν, baggosGR είπε

Το θέμα είναι ότι και με Snapdragon να έρθει, θα φοράει τον 8 gen 1 ο οποίος ήταν επιεικώς απαράδεκτος από θέμα θερμικής και ενεργειακής απόδοσης.

ναι με τον περσινο 8gen1 αν ερθει γιατι περισσοτερες πιθανοτητες ειναι να ερθει με exynos Ευρώπη κ κατ επεκταση Ελλαδα......οποτε δεν εχει τυχη

2 ώρες πριν, CChaps είπε

Μην ξεχνάμε ότι οι τιμές στην Αμερική είναι χωρίς ΦΠΑ γιατί κάθε πολιτεία έχει διαφορετικό φόρο. Σε εμάς υπολόγισε 599 Χ 1.24. Περίπου 750€.

αν βγαινει τοσο απλα πας στο S23 με 8gen2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχω το galaxy tab s8 ultra, αλλά αν έψαχνα τώρα θα κοίταγα και τα ελαφρώς μεταχειρισμένα s8 στις αγγελίες. Θα τα προτιμούσα απο τα s9 fe. Ειδικά αν έχουν exynos. Βασικά και το s8 ultra απο εδω, απ τις αγγελίες το ειχα παρει στα μισα λεφτα, τοτε. Σούπερ ευχαριστημένος. Δεν θα την πουλήσω ποτέ αυτή τη συσκευή, αν και δεν είναι για όλους λόγω μεγέθους.. Μονο που το κοιτάς, μια τεράστια oled οθόνη με ανύπαρκτα μπεζελ και τεράστια επεξ ισχύ που κανει τα πάντα στα κατάλληλα χερια, είναι ενα έργο τέχνης. 

Επεξ/σία από oldnew
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 4/10/2023 στις 9:53 ΜΜ, aces είπε

Να δούμε κ πια έκδοση θα έρθει εδώ με exynos ή snapdragon.

Με περσινό exynos ερχεται ευρωπη  μόνο Αμερική με περσινο τσιπ επισης snapdragon άρα skip https://m.gsmarena.com/samsung_galaxy_s23_fe-12520.php

Exynos 2200 (4 nm) - International
Qualcomm SM8450 Snapdragon 8 Gen 1 (4 nm) - USA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...