Προς το περιεχόμενο

Commandos: Origins


Despotas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δειχνει οντως εξαιρετικο. Δεν θα ξεχασω εποχες που ειχαν βγει τα πρωτα 2 κυριως το 2 θυμαμαι επαιζα μετα το σχολειο ποσο τελεια παιχνιδια μετα με το 3 δεν ασχοληθηκα καθολου. Το origins δειχνει πιστο στα πρωτα και μπραβο. Φερτε τα κομαντα να γινει χαμος. Μαζι με Desperados τα καλυτερα παιχνιδια στρατηγικης. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, Arkin είπε

Δειχνει οντως εξαιρετικο. Δεν θα ξεχασω εποχες που ειχαν βγει τα πρωτα 2 κυριως το 2 θυμαμαι επαιζα μετα το σχολειο ποσο τελεια παιχνιδια μετα με το 3 δεν ασχοληθηκα καθολου. Το origins δειχνει πιστο στα πρωτα και μπραβο. Φερτε τα κομαντα να γινει χαμος. Μαζι με Desperados τα καλυτερα παιχνιδια στρατηγικης. 

Το 3 είχε αρκετά θετικά στοιχεία, αλλά και πολλά αρνητικά, με το μεγαλύτερο κατά τη γνώμη μου να είναι ο χρονικός περιορισμός που είχαν ορισμένες πίστες. Αυτού του είδους τα παιχνίδια είναι για να τα παίζεις αργά και μεθοδικά, κάτι που πετιέται αυτομάτως από το παράθυρο με την προσθήκη αντίστροφης μέτρησης. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, stevenfins είπε

Το 3 είχε αρκετά θετικά στοιχεία, αλλά και πολλά αρνητικά, με το μεγαλύτερο κατά τη γνώμη μου να είναι ο χρονικός περιορισμός που είχαν ορισμένες πίστες. Αυτού του είδους τα παιχνίδια είναι για να τα παίζεις αργά και μεθοδικά, κάτι που πετιέται αυτομάτως από το παράθυρο με την προσθήκη αντίστροφης μέτρησης. 

Κατι τετοιο θυμαμαι πρεπει να ειχα βαλει την πρωτη πιστα και ειδα χρονο και λεω δεν γινεται δουλεια ετσι να μπαινει χρονος σε τετοια παιχνιδια θελει μεθοδικοτητα οπως σωστα ειπες δεν ειναι για χρονο. Να δουμε το καινουργιο ελπιζω μην βαλουν τετοια κολπα γιατι θα το γειωσει πολυς κοσμος και λογικο. Γενικα ο χρονος αγχωνει τον παικτη και προσφερει αντιθετα αποτελεσματα ειδικα σε παιχνιδια στρατηγικης. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 4 εβδομάδες αργότερα...
14 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Τι εννοείς ''θάνατος της Mimimi'' ; Αυτοί δεν έφτιαξαν το Desperados 3 ; Και απ' ότι είδα ετοιμάζουν νέο παιχνίδι.

έβγαλαν το shadow gambit και 2 dlc και κλείσανε το στούντιο

Το τελευταίο τους game δλδ

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Τι εννοείς ''θάνατος της Mimimi'' ; Αυτοί δεν έφτιαξαν το Desperados 3 ; Και απ' ότι είδα ετοιμάζουν νέο παιχνίδι.

Έχεις χάσει επεισόδια:

https://www.mimimi.games/our-final-game/

Το Shadow Gambit πάντως μην το χάσεις, είναι εξαιρετικό.

Όσο για το Origins, το video ήταν πολύ zoomed in και μου φάνηκε κάπως περίεργο.

Όπως και να έχει υπομονή αφού κυκλοφορεί εντός του έτους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

Τι εννοείς ''θάνατος της Mimimi'' ; Αυτοί δεν έφτιαξαν το Desperados 3 ; Και απ' ότι είδα ετοιμάζουν νέο παιχνίδι.

 

9 ώρες πριν, firepc είπε

έβγαλαν το shadow gambit και 2 dlc και κλείσανε το στούντιο

Το τελευταίο τους game δλδ

Αυτό ακριβώς.....δυστυχώς και ήταν από τα αγαπημένα μου studio που είχαν πιάσει το άρωμα αυτών των παλιών δημιουργημάτων της commandos σειράς....θα δούμε το νεο τι μας επιφυλάσει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, Despotas είπε

Όσο για το Origins, το video ήταν πολύ zoomed in και μου φάνηκε κάπως περίεργο.

Εμένα οι κινήσεις τους σαν να μου φαίνονται λίγο περίεργες. Νομίζω λείπει και λίγο gore

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...