Προς το περιεχόμενο

Govee TV Backlight T2 100€ [ΤΕΛΟΣ]


whiteman7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η γνωστη εταιρεία έχει 6ημερο προσφορών (10-15 Οκτωμβρίου) έως και 45%

Πολύ περιμέναμε επιτέλους της εκπτωση στην T2 από τα 150 ευρώ που είχε ακατεβατα αλλα και την περιορισμένη διαθεσιμοτητα

ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ : DHL

https://eu.govee.com/pages/govee-prime-big-deal-days

 

 

govee1.png

govee2.png

Επεξ/σία από whiteman7
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 87
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

βασικα το Govee Lyra RGBICWW Corner Floor Lamp εχει 86,90ε πιο φτηνα και απο την black friday οπου το ειχα αγορασει εγω στα 92ε

γενικα οσοι δεν ξερουν την εταιρεια,εχει φοβερα πραγματα,φανταστικη ποιοτητα,τρομερο sync με το κινητο σου και η μεταφορα τους γινεται με dcl μονο και  πολυ καλα πακεταρισμενα.

δοκιμασμενα τα προιοντα εδω και 3 χρονια απο μενα.

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, bandit4 είπε

η διπλη τιμη του T2 με το Τ1 δικαιολογει τη διαφορα?

απολυτα, ειναι χαοτικη η διαφορά

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη ειμαι λιγακι ασχετος, ειναι ευκολο στην τοποθετηση; και σε περιπτωση αλλαγης τηλεορασης τι γινεται; μπορουμε να το ξαναχρησιμοποιησουμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, fazer 1000 είπε

επειδη ειμαι λιγακι ασχετος, ειναι ευκολο στην τοποθετηση; και σε περιπτωση αλλαγης τηλεορασης τι γινεται; μπορουμε να το ξαναχρησιμοποιησουμε;

ναι φυσικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 minutes ago, zodiak bam said:

Το 50% από που προκύπτει;; Απ' τα λίγα μαθηματικά που γνωρίζω 150-50% κάνει 75 και όχι 99

Έχεις δίκαιο. Η έκπτωση είναι "μέχρι 45%" και όχι 50 ή 63% και για το συγκεκριμένο είναι 50 € μείον και όχι 50% μείον. Θέλει αλλαγή ο τίτλος, ίσως το άλλαξαν και στην πορεία δεν ξέρω...

Επεξ/σία από akisgd
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 λεπτά πριν, zodiak bam είπε

Το 50% από που προκύπτει;; Απ' τα λίγα μαθηματικά που γνωρίζω 150-50% κάνει 75 και όχι 99

εχεις δικιο, θα αλλαξω τον τιτλο σε -50 ευρω

εγω δε το προσεξα

Επεξ/σία από whiteman7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Έγινε αλλαγή τίτλου σε Govee TV Backlight T2 - 50 Ευρώ Off

Ήθελα καιρό να πάρω ένα αλλά δεν ήξερα ποια εταιρία αξίζει κλπ, θα το τσιμπήσω και εγώ και βλέπουμε αν πέταξα τα λεφτά μου ή όχι 🙈

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή το έχω ψάξει αρκετά το συγκεκριμένο, πέρα από τα περισσότερα LED του Τ2 και τη διπλή κάμερα, σε κάποια review έχω δει ότι το Τ2 έχει μεγαλύτερο lag σε σύγκριση πάντα με το Τ1 στην αλλαγή των χρωμάτων στα LED σε σχέση με την εικόνα της TV. Δεν ξέρω αν έχει βελτιωθεί αυτό με κάποιο firmware update(ή αν μπορεί να βελτιωθεί).
Επίσης το Τ1 μπορεί να τοποθετηθεί και ανάποδα κάτω από την TV μιας και υπάρχει αυτή η επιλογή όταν κάνεις το setup και έτσι μπορεί να κρυφτεί πιο εύκολα μέσα σε κάποιο κουτάκι ή πίσω από κάτι άλλο. Στο Τ2 δεν υπάρχει αντίστοιχη επιλογή στην εφαρμογή αλλά μπορεί να γίνει με λίγο παραπάνω κόπο.

Γι'αυτούς τους λόγους και για την μισή τιμή (~50€) που βρίσκεται κατά διαστήματα είχα επιλέξει πριν κάνα χρόνο το Τ1.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...