Προς το περιεχόμενο

Διαθέσιμο το Windows 11 2023 Update με ελάχιστες αλλαγές


nchatz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

55 λεπτά πριν, kinitos είπε

Δεν ξέρω αν αξίζει να απαντήσω.

Απο το να μην γίνει αυτόματη ενημέρωση σε αυτό που λες σε έναν που έχει πάντα το τελευταίο λειτουργικό και πολλές φορές πριν την επίσημη δηλαδή από μπετά....πως έβγαλες αυτό το συμπέρασμα?

Αλλά οκ ναι θέλω να μην με κάνει να σταματήσω να τα δουλεύω. Δεν είπα να συνεχίσει να υποστηρίζει. Εγώ θέλω  ένα παλιό πισι που το έχω να βλέπω η να ακούω μουσική στο σαλόνι να είναι με ένα παλιότερο λειτουργικό που δουλευει χωρίς καμια αλλαγή να .ην ξαφνικά δεν παίζει τίποτα.

Τελος αστο θα βγούμε οφ τόπικ

 

Έχεις δικιο

Μπορείς να το τρέξεις αν θες. Δε νομίζω για βασικά πράγματα να μην μπορείς να τα κάνεις.

41 λεπτά πριν, fmarkos είπε

Κοιτά τα 11 μπορούσαν άνετα να συνεχίσουν σαν μια αναβάθμιση των 10, η διαφοροποίηση ουσιαστικά από τα 11 είναι ότι τρέχουν μόνο σε 64bit συστήματα και το TPM. Εξ άλλου το αρχικό πλάνο της MS ήταν να μείνουν τα 10 για πάντα και να παίρνουν αναβαθμίσεις, πράγμα που τελικά άλλαξε με τα 11. Σίγουρα είναι ένας τρόπος για να ξεσκαρτάρει παλιό hardware αλλά επί της ουσίας πρόκειται για τα ίδια windows. Εξ άλλου όσοι ξέρουν και έχουν περάσει 11 σε παλιό hardware θα έχουν διαπιστώσει πως λειτουργούν μια χαρά. 

Σημασία έχει πως κάποια στιγμή έπρεπε να το κάνει. 10 χρόνια μηχανήματα είναι ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ για συνεχίσει έτσι. Να δούμε τώρα τι θα κάνει με τα "12"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 47
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

9 λεπτά πριν, hellghan είπε

Σημασία έχει πως κάποια στιγμή έπρεπε να το κάνει. 10 χρόνια μηχανήματα είναι ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ για συνεχίσει έτσι. Να δούμε τώρα τι θα κάνει με τα "12"

Δεν θέλει φαντασία, θα κόψει υποστήριξη σε παλιούς επεξεργαστές, με μια καλή δικαιολογία του στιλ είναι ευάλωτοι σε θέματα ασφαλείας και όλα θα πάρουν τον δρόμο τους. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πήρε κανείς αυτό το ερμο το update γιατί εδώ και κάνα 2 μήνες υποτίθεται είναι διαθέσιμο και εμένα ακόμα δεν μ έχει έρθει. Ξέρει κανείς αν μπορώ να το βάλω εγώ να γίνει κάπως ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...