Προς το περιεχόμενο

Απεριοριστα data για ενα χρονο με 60€ frog μονο σε καταστημα ΤΕΛΟΣ


zurabik

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 291
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • Moderators

Πιστευω οτι η φετινη ειναι η χειροτερη BF ολων των εποχων για Ελλαδα. Σαν να μην υπηρξε BF ηταν χθες η ημερα. Λες και αρρωστησε και δεν ηρθε. 

  • Like 18
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, datio είπε

Υπάρχει περίπτωση να αγοράζονται τόσες SIM κάρτες για spam click-farm λόγους εξαιτίας της απεριόριστης φύσης της προσφοράς;

ή για χρήση/πώληση ως VPN;

Μην το ψάχνεις πολύ. Ούτε spams ούτε vpn ούτε τίποτα άλλο.

Η απάντηση είναι τόσο απλή. 5€/μήνα - >> Απεριόριστα δεδομένα. 

Τι άλλο δηλαδή πέρα από αυτό χρειάζεται; 

6 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Πιστευω οτι η φετινη ειναι η χειροτερη BF ολων των εποχων για Ελλαδα. Σαν να μην υπηρξε BF ηταν χθες η ημερα. Λες και αρρωστησε και δεν ηρθε.

Δεν νομίζω ότι ισχύει. Είχε κατά περιόδους πολύ καλές προσφορές. Φέρ' ειπείν, τα monitor της HP τα omen, ήταν σε πολύ καλή τιμή. 

8 λεπτά πριν, Feigen είπε

το εντυπωσιακο ειναι οτι τελειωνει η βλακ week και μονοπωλεί το ενδιαφερον των προσφορων ενα thread  για μια τηλεκαρτα αξιας 60euro

Οθόνη, κατσαβίδια, υπολογιστές, ηχεία, ποντίκια, μπλούζες δεν θέλουν όλοι. Δεδομένα στο κινητό όμως θέλουν οι πάντες. Για αυτό μονοπωλεί. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σταδίου, Αθήνα, μπήκα τρίτος, την Α4 την έγραψαν μπροστά μου.. τους ρώτησα 2-3 φορές αν μπορώ να πάρω δεύτερο νούμερο κ αρνήθηκαν, επειδή είχαν 104 sim διαθέσιμες, κ θα πρέπει να εξυπηρετήσουν τον κόσμο που περιμένει.

Αύριο κλειστα. Το νούμερο με το που έβαλα στην συσκευή μου, είχε 50κάτι ευρώ, στείλαμε ένα sms στο 1330 (σορρυ, δεν θα πω τι, μην παιχτεί καμια κόμπλα), κ σε λίγο ήρθε sms οτι έχω λιγότερο από 1 ευρω. Στο frog app επιβεβαίωσα οτι εχω απεριόριστα ΜΒ μέχρι την ίδια μέρα του χρόνου.

Πάνω το φακελάκι του frog λεει ενεργοποίηση μέχρι 08/2025, αλλά στο barcode, είχαν βάλει νέο barcode από πάνω, άρα μπορεί κ να μην ισχύει.

Επεξ/σία από spiros.christof
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, aytach είπε

Πως ήταν η κατάσταση; Είχε κόσμο;

Είχε περίπου 12 άτομα μπροστά μου κια ξεμπέρδεψα σε 45 λεπτά περίπου, όλα αυτά χθες Σάββατο κατά τις 5 και

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Johndos είπε

Είχε περίπου 12 άτομα μπροστά μου κια ξεμπέρδεψα σε 45 λεπτά περίπου, όλα αυτά χθες Σάββατο κατά τις 5 και

Εχμ και τι μέρα είναι σήμερα; :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 minutes ago, PETROS13 said:

Εχμ και τι μέρα είναι σήμερα; :)

Κυριακή, τζάμπα πηγές δηλαδή στη δουλειά εχθές; 😂 (προς αποφυγήν παρεξηγήσεων - - - > αστειάκι) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μήπως γνωρίζει κανείς αν θα μπορούσε κάπως από το κατάστημα π.χ. της Θεσσαλονίκης να σου στείλουν την κάρτα με courier και να τους πληρώσεις με κατάθεση σε τραπεζικό λογαριασμό τους ή αντικαταβολή?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, aytach said:

Θεσσαλονίκη 15 άτομα περίπου έξω, αύριο θα είναι κλειστά 

Κάρτες έχουν όμως; Χθες τελείωσαν αρκετά πριν κλείσει το κατάστημα, κατά τις 7~ νομίζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, ultrahd είπε

Παιδιά μήπως γνωρίζει κανείς αν θα μπορούσε κάπως από το κατάστημα π.χ. της Θεσσαλονίκης να σου στείλουν την κάρτα με courier και να τους πληρώσεις με κατάθεση σε τραπεζικό λογαριασμό τους ή αντικαταβολή?

😆 😆 😆 😅 😅 🤣 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...