Προς το περιεχόμενο

Απεριοριστα data για ενα χρονο με 60€ frog μονο σε καταστημα ΤΕΛΟΣ


zurabik

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προφανώς ήθελα να πω ότι με το emoticons του γέλιου μάλλον εννοούσες κάτι σαν "τι καλά που θα ήταν να μπορούσαμε κάπως από μακριά να εξυπηρετηθούμε"

Τελικά υπάρχει κάποιος τρόπος για όσους δεν βρίσκονται Αθήνα ή Θεσσαλονίκη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 291
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, PETROS13 είπε

Εχμ και τι μέρα είναι σήμερα; :)

 

4 ώρες πριν, Broli007 είπε

Κυριακή, τζάμπα πηγές δηλαδή στη δουλειά εχθές; 😂 (προς αποφυγήν παρεξηγήσεων - - - > αστειάκι) 

Σόρρυ παιδιά, εκ παραδρομής έγραψα Σάββατο αντί Παρασκευής. Πω πω, ούτε ένα λάθος δε μπορεί να κάνει κάποιος. 😂

Καλοδούλευτο σε όλους!

Επεξ/σία από Johndos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τα pos τι παίζει και δεν έχουν.....φενετε πήραν χονδρική δεδομένα απο data centers τα έδωσαν στην frog....ως προσφορά σε ιδιοκτήτες καταστήματος.....και βγαίνουν μαύρα τα κέρδη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, elias99 είπε

κάποιοι λένε 60-κάποιοι λένε 120.

εμένα μου έδωσε 60.

θα περιμένω να τελειώσει η προσφορά σήμερα να σταματήσει η γκρίνια μερικών και μετά θα ξεκινήσουμε ερωτήσεις πάνω σε τέτοια θέματα

Τα πρώτα 60' μπαίνουν αυτόματα, τα υπολοιπα +60' πρέπει να μπαίνεις στην εφαρμογή κάθε μήνα και να το επιλέγεις από εκεί όπως μου έδειξε προχθές η υπάλληλος στη Θεσσαλονίκη.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, kalmik είπε

Πραγματικά που είναι η πληροφορία για τα 120 ευρώ απεριόριστα data για ένα χρόνο; Έχει κανείς Link?

 

το πακέτο ειναι μονο σε κατάστημα,! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Έγινε αλλαγή τίτλου σε Απεριοριστα data για ενα χρονο με 60€ frog μονο σε καταστημα ΤΕΛΟΣ
39 λεπτά πριν, zurabik είπε

το πακέτο ειναι μονο σε κατάστημα,! 

Γνωρίζει κάποιος τα παρακάτω ερωτήματα:

1. Το συγκεκριμένο πακέτο,έστω και στην αρχική τιμή των 120 ευρώ,θα συνεχίσει να είναι διαθέσιμο από τα δυο καταστήματα frog?

2. Το συγκεκριμένο πακέτο (έστω και στην αρχική τιμή των 120 ευρώ) θα μπορεί στο εξής να ενεργοποιηθεί και σε υφιστάμενο αριθμό frog?

3. Έχουμε μήπως κάποια πληροφορία αν θα μπορούσαν κάπως να πάρουν το συγκεκριμένο πακέτο (έστω και στην αρχική τιμή των 120 ευρώ) άτομα σε μέρη εκτός Αθήνας-Θεσσαλονίκης? Θα δώσουν κάποια δυνατότητα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, ultrahd είπε

Γνωρίζει κάποιος τα παρακάτω ερωτήματα:

1. Το συγκεκριμένο πακέτο,έστω και στην αρχική τιμή των 120 ευρώ,θα συνεχίσει να είναι διαθέσιμο από τα δυο καταστήματα frog?

2. Το συγκεκριμένο πακέτο (έστω και στην αρχική τιμή των 120 ευρώ) θα μπορεί στο εξής να ενεργοποιηθεί και σε υφιστάμενο αριθμό frog?

3. Έχουμε μήπως κάποια πληροφορία αν θα μπορούσαν κάπως να πάρουν το συγκεκριμένο πακέτο (έστω και στην αρχική τιμή των 120 ευρώ) άτομα σε μέρη εκτός Αθήνας-Θεσσαλονίκης? Θα δώσουν κάποια δυνατότητα?

με ένα τηλ. σε κατάστημα την δεύτερα ....   https://www.frogmobile.gr/el/simeia-exypiretisis

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, e1995kati said:

Με τα pos τι παίζει και δεν έχουν.....φενετε πήραν χονδρική δεδομένα απο data centers τα έδωσαν στην frog....ως προσφορά σε ιδιοκτήτες καταστήματος.....και βγαίνουν μαύρα τα κέρδη?

Η frog είναι θυγατρική της cosmote που απευθύνεται κυρίως σε ανθρώπους από ξένες χώρες, προσφέροντας φθηνά πακέτα ομιλίας στις χώρες αυτές. 

Αναφέρεται και στο site:

 https://www.frogmobile.gr/el/oroi-kai-proypotheseis-hrisis

https://www.cosmote.gr/cs/cosmote/gr/frogmobile_portability_form.html


Η COSMOTE - ΚΙΝΗΤΕΣ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΕΣ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ Α.Ε. (COSMOTE) δημιούργησε τον δικτυακό τόπο www.frogmobile.gr για να προσφέρει πληροφορίες και υπηρεσίες στους χρήστες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, datio είπε

Τα πρώτα 60' μπαίνουν αυτόματα, τα υπολοιπα +60' πρέπει να μπαίνεις στην εφαρμογή κάθε μήνα και να το επιλέγεις από εκεί όπως μου έδειξε προχθές η υπάλληλος στη Θεσσαλονίκη.

μηπως εννουσε τα +60 λεπτα με 3 ευρω που εχει η εφαρμογη ? γιατι αυτο προυποθέτει ανανεωση υπολοιπου . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 24/11/2023 στις 9:39 ΠΜ, tiniakos είπε

Αν δίνονται απεριόριστα από την cosmote σε αυτή την τιμή καταλαβαίνετε τι εκμετάλλευση υπάρχει σε καρτοκινητά, δε συζητώ την κοροϊδία στους συνδρομητές συμβολαίου. 

Αερα πουλανε κυριολεκτικα οποτε οπως τα λες το δουλεμα ειναι τεραστιο για αυτο καθε χρονο δηλωνουν υπερκερδη. Οταν πουλας αερα και ζητας και παρα πολλα χρηματα για αυτο λογικο να ειναι σχεδον ολα κερδος. Με 60 ευρω το χρονο απεριοριστα και παλι παιζει τα 59 να ειναι καθαρο κερδος μιας και οι περισσοτεροι ποσα δεδομενα να φανε 50-100gb το μηνα? Πρακτικα τιποτα. Αν αρχισουν και τρωνε ομως ολοι αυτοι απο 10-20tb το μηνα τοτε να δουμε τι θα γινει.

Στις 24/11/2023 στις 3:02 ΜΜ, NeCrOmAnCeR19 είπε

Όποιος δεν βαριέται ας μου θυμίσει γιατί χάθηκε στα τόσα μηνύματα εδώ μέσα τι όριο δεδομένων μπορεί να έχει

100TB το μηνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Την πήρα και εγώ την προσφορά. Ευχαριστώ πολύ τον @zurabik για την ενημέρωση!

Τσακαλάκια πάντως οι υπάλληλοι της Cosmote στη Θεσσαλονίκη, δύο κοπέλες κι ένας κύριος, καμιά δεκαριά άτομα μας ξεπέταξαν σε ένα 20λεπτο. Οντως δεν είχε όριο ενεργοποίησεων.

Αντε να δω τώρα πώς θα ενεργοποίησω το 5G της Cosmote σε Nord 3.

Τέλος, η προσφορά έγραφε όντως μέχρι τις 26 Νοεμβρίου, αλλά κανένα κατάστημα που την προσφέρει δεν θα είναι ανοιχτό αύριο! Μπράβο ρε Cosmote, πόσα θες να μας τρελάνεις στο δούλεμα!

31 λεπτά πριν, NeCrOmAnCeR19 είπε

μηπως εννουσε τα +60 λεπτα με 3 ευρω που εχει η εφαρμογη ? γιατι αυτο προυποθέτει ανανεωση υπολοιπου . 

Κι εμένα μου είπε ο υπάλληλος, ένας κύριος αυτή τη φορά, ότι μέσα από την εφαρμογή δίνει άλλα 60' το μήνα και πας στα 120'. Του λέω κι εγώ με ανανέωση; και μου λέει όχι, απλά μέσα από την εφαρμογή. Δεν ξέρω αν ισχύει, εμένα και τα 60΄ μου φτάνουν.

 

1 ώρα πριν, ultrahd είπε

Γνωρίζει κάποιος τα παρακάτω ερωτήματα:

1. Το συγκεκριμένο πακέτο,έστω και στην αρχική τιμή των 120 ευρώ,θα συνεχίσει να είναι διαθέσιμο από τα δυο καταστήματα frog?

2. Το συγκεκριμένο πακέτο (έστω και στην αρχική τιμή των 120 ευρώ) θα μπορεί στο εξής να ενεργοποιηθεί και σε υφιστάμενο αριθμό frog?

3. Έχουμε μήπως κάποια πληροφορία αν θα μπορούσαν κάπως να πάρουν το συγκεκριμένο πακέτο (έστω και στην αρχική τιμή των 120 ευρώ) άτομα σε μέρη εκτός Αθήνας-Θεσσαλονίκης? Θα δώσουν κάποια δυνατότητα?

Για το 2. αν δεις εικόνες από το κατάστημα της frog στη Θεσσαλονίκη στο Google, θα δεις την προσφορά με τα 120 ευρώ να διαφημίζεται εντός του καταστήματος τον Ιούλιο του '23. Οπότε είναι προσφορά που τρέχει γενικά, απλά αυτή την περίοδο την άφησαν στα 60.

Επεξ/σία από Semper_Paratus
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Semper_Paratus είπε

Την πήρα και εγώ την προσφορά. Ευχαριστώ πολύ τον @zurabik για την ενημέρωση!

Τσακαλάκια πάντως οι υπάλληλοι της Cosmote στη Θεσσαλονίκη, δύο κοπέλες κι ένας κύριος, καμιά δεκαριά άτομα μας ξεπέταξαν σε ένα 20λεπτο. Οντως δεν είχε όριο ενεργοποίησεων.

Αντε να δω τώρα πώς θα ενεργοποίησω το 5G της Cosmote σε Nord 3.

Τέλος, η προσφορά έγραφε όντως μέχρι τις 26 Νοεμβρίου, αλλά κανένα κατάστημα που την προσφέρει δεν θα είναι ανοιχτό αύριο! Μπράβο ρε Cosmote, πόσα θες να μας τρελάνεις στο δούλεμα!

Κι εμένα μου είπε ο υπάλληλος, ένας κύριος αυτή τη φορά, ότι μέσα από την εφαρμογή δίνει άλλα 60' το μήνα και πας στα 120'. Του λέω κι εγώ με ανανέωση; και μου λέει όχι, απλά μέσα από την εφαρμογή. Δεν ξέρω αν ισχύει, εμένα και τα 60΄ μου φτάνουν.

 

Για το 2. αν δεις εικόνες από το κατάστημα της frog στη Θεσσαλονίκη στο Google, θα δεις την προσφορά με τα 120 ευρώ να διαφημίζεται εντός του καταστήματος τον Ιούλιο του '23. Οπότε είναι προσφορά που τρέχει γενικά, απλά αυτή την περίοδο την άφησαν στα 60.

Φίλε μου το γνωρίζω αυτό που αναφέρεις: Πράγματι από τον Ιούλιο τρέχει στα 120 ευρώ το συγκεκριμένο,έχω δει και την αφίσα που αναφέρεις.

Να συμπληρώσω τα εξής: Από τον Ιούλιο είχα διαβάσει σε άλλο φόρουμ και ανάφεραν τα εξής: 

1. Ότι η προσφορά με τα 120 ευρώ δεν μπορούσε να ενεργοποιηθεί σε υφιστάμενο αριθμό frog.Επρεπε να πάρεις υποχρεωτικά νέο αριθμό καρτοκινητου frog.Μικρο το κακό φυσικά αλλά το αναφέρουμε αφού ίσχυε.

Αυτο που ρωτάω είναι μήπως πλέον έχει αλλάξει αυτό και μπορεί η προσφορά να "κουμπώσει" και σε υφιστάμενο αριθμό frog.

2. Είχε αναφερθεί ότι η συγκεκριμένη προσφορά με τα 120 ευρώ ήταν για περιορισμένα τεμάχια και πιο συγκεκριμένα νομίζω είχαν αναφέρει για 300 τεμάχια από τότε τον Ιούλιο.Ειχε αναφερθεί επίσης ότι είναι και καλά προσφορά ανοίγματος των καταστημάτων frog,για αυτό και περιορισμένη διάθεση.

Το ίδιο ακριβώς μου ειπαν στο τηλέφωνο από frog Σταδίου κάποια στιγμή που έτυχε να σηκώσουν το τηλέφωνο...

Εξαιτίας του 2 παραπάνω είναι που ρωτάω αν θα συνεχίσει έστω στην αρχική τιμή των 120 ευρώ.Αν κρίνω και από τις ουρές που ειδαμε στις φωτογραφίες,πιστεύω ότι σίγουρα θα έχουν δώσει πολύ παραπάνω από 300 τεμάχια,οπότε θεωρώ πολύ πιθανό να συνεχίσει η προσφορά και να μην είναι πλέον μόνο για 300 τεμάχια.

Το θέμα είναι κάπως να γινόταν να πάρουμε κι όσοι δεν είμαστε Αθηνα-Θεσσαλονικη.

 

Επεξ/σία από ultrahd
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Semper_Paratus είπε

Την πήρα και εγώ την προσφορά. Ευχαριστώ πολύ τον @zurabik για την ενημέρωση!

Τσακαλάκια πάντως οι υπάλληλοι της Cosmote στη Θεσσαλονίκη, δύο κοπέλες κι ένας κύριος, καμιά δεκαριά άτομα μας ξεπέταξαν σε ένα 20λεπτο. Οντως δεν είχε όριο ενεργοποίησεων.

Αντε να δω τώρα πώς θα ενεργοποίησω το 5G της Cosmote σε Nord 3.

Τέλος, η προσφορά έγραφε όντως μέχρι τις 26 Νοεμβρίου, αλλά κανένα κατάστημα που την προσφέρει δεν θα είναι ανοιχτό αύριο! Μπράβο ρε Cosmote, πόσα θες να μας τρελάνεις στο δούλεμα!

Κι εμένα μου είπε ο υπάλληλος, ένας κύριος αυτή τη φορά, ότι μέσα από την εφαρμογή δίνει άλλα 60' το μήνα και πας στα 120'. Του λέω κι εγώ με ανανέωση; και μου λέει όχι, απλά μέσα από την εφαρμογή. Δεν ξέρω αν ισχύει, εμένα και τα 60΄ μου φτάνουν.

 

Για το 2. αν δεις εικόνες από το κατάστημα της frog στη Θεσσαλονίκη στο Google, θα δεις την προσφορά με τα 120 ευρώ να διαφημίζεται εντός του καταστήματος τον Ιούλιο του '23. Οπότε είναι προσφορά που τρέχει γενικά, απλά αυτή την περίοδο την άφησαν στα 60.

μπράβο φίλε ένα  και μοναδικό ευχαριστώ από όλα τα μηνύματα....στο θέμα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι συνεχίζω να απορώ.....παρόλο που ήμουν απ' τους πρώτους που όταν είδα την προσφορά έτρεξα Αριστοτέλους......γιατί η έλλειψη pos? Γιατί κ πάλι η τόσο αυτήν δελεαστική τιμή?Πως βρέθηκαν τόσο φθηνά δεδομένα στην ελληνική κοινωνία? Να σημειώσω οτι ούτε αποδείξεις δίνονταν.....Η frog πλέον λειτουργεί ρε παιδιά ως εικονικός πάροχος η όχι.....

Δηλ όταν περνούμε ένα συμβόλαιο με απερ δεδομένα σε υποτιθέμενη προσφορά στα 24 ευρώ....ποια είναι η ρεαλιστική του αξία?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...