Προς το περιεχόμενο

Το κουμπί ενέργειες (action button) θα είναι διαθέσιμο σε όλα τα μοντέλα της σειράς iPhone 16


Crash24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, Dts_Dimensions είπε

Η Apple κάνει μικρές άλλαγές σε μια συσκευή που ούτως η αλλιώς αποκτά τα περισσότερα βασικά features μέσα από τα updates του iOS. Δεν καταλαβαίνω γιατί τέτοιο mood?

Για πες μας τώρα, πόσες φορές το έβγαλες απο την τσέπη με αναμμένο φακό και πόσες φορές έκανες delete screenshots??? 

ούτε μια. Πως θα γίνει αυτό που λες; Έχω τρία δάκτυλα στην τσέπη και κουνιέται το πόδι μου απότομα διπλή φορά; Μάλλον δεν κατάλαβες καθόλου το πως λειτουργούν αυτά που είπα και έκανες ξεκάθαρα ειρωνική ερώτηση. Την πάτησες όμως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 31
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

9 ώρες πριν, Homecinemakias είπε

ούτε μια. Πως θα γίνει αυτό που λες; Έχω τρία δάκτυλα στην τσέπη και κουνιέται το πόδι μου απότομα διπλή φορά; Μάλλον δεν κατάλαβες καθόλου το πως λειτουργούν αυτά που είπα και έκανες ξεκάθαρα ειρωνική ερώτηση. Την πάτησες όμως.

Μια χαρα κατάλαβα και δεν ήμουν καθόλου ειρωνικός, τυχαίνει να έχω δοκιμάσει όλα τα γήπεδα των smartphones μιας και υπάρχει αρρώστια με την τεχνολογία. Την πάτησα;;; Δεν κάνουμε διαγωνισμό απλά συζήτηση, ούτε εχθροί είμαστε επειδή μπορεί να μην συμφωνούμε. Θεωρώ ότι στην ποιότητα την apple δεν την πλησιάζει κανείς και ξαναλέω έχω δοκιμάσει απ όλα ..Πλέον οι εξελίξεις δεν είναι τόσο τρανταχτές όπως παλιά όλες οι εταιρείες παρουσιάζουν μικρές αλλαγές που για πολλούς από μας δεν έχουν ουσία..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...