Προς το περιεχόμενο

Δωροεπιταγή 40€ στον Γερμανό/Cosmote με νέα εγγραφή στο Payzy [ΕΛΗΞΕ]


tonis1989

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είχε κανένας πρόβλημα στη διαδικασία εγγραφής; Κάνω κανονικά τη διαδικασία μέσω κινητού τηλεφώνου android στο σημείο πριν μου κάνουν τη βιντεοκληση η εφαρμογή βγάζει το μήνυμα ότι χρειάζεται πρόσβαση στην κάμερα και το μικρόφωνο.Ομως μέσω των ρυθμίσεων βλέπω ότι έχω δώσει permissions σε κάμερα μικρόφωνο και ειδοποιήσεις.Εχει κολλήσει εκεί και δεν προχωράει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 minutes ago, simaras said:

Είχε κανένας πρόβλημα στη διαδικασία εγγραφής; Κάνω κανονικά τη διαδικασία μέσω κινητού τηλεφώνου android στο σημείο πριν μου κάνουν τη βιντεοκληση η εφαρμογή βγάζει το μήνυμα ότι χρειάζεται πρόσβαση στην κάμερα και το μικρόφωνο.Ομως μέσω των ρυθμίσεων βλέπω ότι έχω δώσει permissions σε κάμερα μικρόφωνο και ειδοποιήσεις.Εχει κολλήσει εκεί και δεν προχωράει.

Δώσε δικαίωμα και στη πρόσβαση στις κοντινές συσκευές (μετά το πέρας της εγγραφής, απενεργοποίησέ το)

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 minutes ago, neced2 said:

Δώσε δικαίωμα και στη πρόσβαση στις κοντινές συσκευές (μετά το πέρας της εγγραφής, απενεργοποίησέ το)

Ευχαριστώ πολύ ,έκανα αυτό που που είπες και συνέχισε η εφαρμογή κανονικά με τη βιντεοκλήση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραγγελια απο το site, εβαλα και ενα 10ευρω κουπονι που ειχα, σημερα το πρωι πηγα παρελαβα απο Γερμανο , εδωσα το payzy κουπονι και την διαφορα και ολα καλα! Συνολικη εκπτωση 50 ευρω και πληρωμη την διαφορα απο μια ασχετη καρτα (της Εθνικης)

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 minutes ago, fou said:

Παραγγελια απο το site, εβαλα και ενα 10ευρω κουπονι που ειχα, σημερα το πρωι πηγα παρελαβα απο Γερμανο , εδωσα το payzy κουπονι και την διαφορα και ολα καλα! Συνολικη εκπτωση 50 ευρω και πληρωμη την διαφορα απο μια ασχετη καρτα (της Εθνικης)

Μπράβο φίλε, γιατί μόλις τώρα που πήρα στα κεντρικά μου έλεγαν μπαρούφες ότι δεν γίνεται και κτλ..
Εντωμεταξύ μέσα στους όρους της επιταγής δεν λέει κάτι τέτοιο ότι δεν μπορείς να την χρησιμοποιήσεις εκεί.|
Απλά η βλακεία που έκανα εγώ είναι ότι ξέχασα να περάσω και ένα 20 ευρω κουπόνι που είχα από προηγούμενη αγορά και τώρα σίγουρα είναι αργά να τα κάνω και τα 2. Αλλά δεν πειράζει, καλά και τα - 40 ... 😛
Ευχαριστούμε για την ενημέρωση!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Vagosman είπε

ωραια το καναμε και τωρα τα 40 τι θα τα κανουμε; ακομα και το site ειναι πολύ φτωχό

Πιστεύω ότι μέχρι 31/1/24  ολο και κάτι θα βρεις 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Vagosman είπε

ωραια το καναμε και τωρα τα 40 τι θα τα κανουμε; ακομα και το site ειναι πολύ φτωχό

μου θυμιζει κατι τραβελ πας που ειχαν μεινει λεφτα σε καποιους και αγοραζαν αναψυκτικά επειδη δεν ειχε τιποτα αλλο ουσιωδες να τα ξοδεψουνε 😅

μπαταρίες μου φαινεται θα παρουμε 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...