Προς το περιεχόμενο

Δωροεπιταγή 40€ στον Γερμανό/Cosmote με νέα εγγραφή στο Payzy [ΕΛΗΞΕ]


tonis1989

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, lnoldori είπε

Μέσω GSIS ζητάνε πρόσβαση στα πάντα, είναι φυσιολογικό αυτό?

Θέλουν να ταυτοποιήσουν ότι πρόκειται για το ίδιο πρόσωπο και ότι δεν έχει κάνει την διαδικασία ξανά. 

Ποιος ξέρει τι έχουν δει τα μάτια τους και αυτωνών. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 minutes ago, lnoldori said:

Μέσω GSIS ζητάνε πρόσβαση στα πάντα, είναι φυσιολογικό αυτό?

Ειναι τραπεζικες υπηρεσιες. Αν πας να ανοιξεις λογαριασμο σε τραπεζα, το ιδιο θα ζητησουν

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επανερχομαι, σημερα πηγα για την δευτερη δωροεπιταγη, παλι σε online παραγγελια, αλλα αυτη την φορα δεν περασε η δωροεπιταγη Payzy. Λογικα κατι αλλαξανε. Τελικα την ακυρωσανε και την πηρα κανονικα σαν να την πηρα απο το καταστημα και μαλιστα περασαμε και μια 10ευρη παλια που ειχα ενω η προισταμενη επεμενε οτι δεν θα περασει.

Επεξ/σία από fou
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειχα κανει παλιοτερα τη διαδικασια για εκδοση payzy ΧΩΡΙΣ να ολοκληρωθει η διαδικασια. ποτε δεν εκανα βιντεοκληση.

 

δικαιουμαι την δωροεπιταγη αν κανω ξανα την διαδικασια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, d_gkal είπε

ειχα κανει παλιοτερα τη διαδικασια για εκδοση payzy ΧΩΡΙΣ να ολοκληρωθει η διαδικασια. ποτε δεν εκανα βιντεοκληση.

 

δικαιουμαι την δωροεπιταγη αν κανω ξανα την διαδικασια;

Ναι, κανονικά! Σε εμένα τουλάχιστον ακριβώς αυτό συνέβη. Βέβαια, νομίζω χρειάζεται να έχει περάσει ένα διάστημα (είχα λάβει email ότι τελικά ο λογαριασμός μου διαγράφεται επειδή δεν προχώρησα στην ταυτοποίηση μέσω βιντεοκλησης). Και τώρα έκανα εγγραφή από την αρχή και πήρα κανονικά την επιταγή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 minutes ago, Antonisskl said:

Ναι, κανονικά! Σε εμένα τουλάχιστον ακριβώς αυτό συνέβη. Βέβαια, νομίζω χρειάζεται να έχει περάσει ένα διάστημα (είχα λάβει email ότι τελικά ο λογαριασμός μου διαγράφεται επειδή δεν προχώρησα στην ταυτοποίηση μέσω βιντεοκλησης). Και τώρα έκανα εγγραφή από την αρχή και πήρα κανονικά την επιταγή.

δε θυμαμαι να πηρα καποιο email αλλα εχει περασει αρκετος καιρος που εκανα τη διαδικασια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, d_gkal είπε

δε θυμαμαι να πηρα καποιο email αλλα εχει περασει αρκετος καιρος που εκανα τη διαδικασια

Αν έχεις δεύτερο email, χρησιμοποίησε εκείνο από την αρχή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, pantelis20 είπε

Μόλις έφαγα και εγώ άκυρο για εξαργύρωση σε online παραγγελία με παραλαβή από κατάστημα 

Τι ακριβώς σου είπαν δηλαδη ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιβεβαιώνω και εγώ ότι πλέον δεν γίνεται από το online shop μόνο από το κατάστημα ωστόσο αν βρεις εξυπηρετικό υπάλληλο μπορεί να παραγγείλει κατι που δεν είναι διαθέσιμο στο κατάστημα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις πηρα στο τοπικο καταστημα Γερμανος και οντως δεν γινεται με online παραγγελία. Αλλά του ειπα ποιο προιον θέλω, θα μου το παραγγείλει αυτός και θα εξαργυρωθει κανονικαη δωροεπιταγη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διάβασα τους όρους και είναι εντελώς παράνομο να βάλεις παραλαβή σε κατάστημα και να μην δεχτούν την δωροεπιταγή καθώς από τους όρους προκύπτει η αγορά να ολοκληρωθεί σε κατάστημα , τα υπόλοιπα είναι δικό τους θέμα και αφού επιτρέπουν την παραλαβή από κατάστημα πρέπει να το δεχτούν . Εγώ θα κάνω μια καταγγελία αν πάω και δεν γίνει γιατί κοροϊδεύουν 

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...