Προς το περιεχόμενο

Δωροεπιταγή 40€ στον Γερμανό/Cosmote με νέα εγγραφή στο Payzy [ΕΛΗΞΕ]


tonis1989

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, ak13ak είπε

Μια χαρα παιρνουν και περισσοτερες απο μια payzy επιταγες αποτι φανηκε. Επισης προτεινω ανεπιφυλακτα το air fryer που πηρα τσαμπα: 40+40+5+5 και εμεινε και 1€ χαχα

IMG_4347.jpeg

Ta +5 πως τα πηρες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Vault13 είπε

Ta +5 πως τα πηρες;

Φαντάζομαι απο εξαργύρωση πόντων μέσα από την εφαρμογή germanos ή από το κουπόνι που έπαιξε τον Οκτώβριο μέσω της εφαρμογής και αυτό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γνωριζει καποιος αν μπορω πχ να βαλω δικια μου δωεοεπιταγή και του πατέρα μου μαζι για να πεσει η αξια ενος κινητου 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα να παραγγείλω 1 φορτιστή  apple 20w και μια tapo c200 στο κατάστημα της Παλλήνης και έμαθα ότι κλείνει τέλος του έτους. Πρώτο άκυρο. Πήγα στο γέρακα που είναι το κοντινότερο, και αυτό κλειστό με ταμπέλα σύντομα κοντά σας. Δεύτερο άκυρο. Θα δοκιμάσω την τύχη μου αύριο στο εκπτωτικό και μετα θα παίξω Τζόκερ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Κατσικωρης Ιωαννης είπε

γνωριζει καποιος αν μπορω πχ να βαλω δικια μου δωεοεπιταγή και του πατέρα μου μαζι για να πεσει η αξια ενος κινητου 

Εάν διαβάσεις παραπάνω έχει γίνει ήδη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, ak13ak είπε

Μια χαρα παιρνουν και περισσοτερες απο μια payzy επιταγες αποτι φανηκε. Επισης προτεινω ανεπιφυλακτα το air fryer που πηρα τσαμπα: 40+40+5+5 και εμεινε και 1€ χαχα

IMG_4347.jpeg

Καλημέρα 

Μπορείς να μας πεις σε ποιο κατάστημα περιοχή το έκανες? Όπου έχω ρωτήσει μου λένε ότι δεν γίνετε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, ak13ak είπε

Μια χαρα παιρνουν και περισσοτερες απο μια payzy επιταγες αποτι φανηκε. Επισης προτεινω ανεπιφυλακτα το air fryer που πηρα τσαμπα: 40+40+5+5 και εμεινε και 1€ χαχα

IMG_4347.jpeg

Καλησπέρα φίλε θες να μας πεις σε ποιο κατάστημα κάνεις τη συναλλαγή γιατί εμένα σε ένα μου λένε ότι δεν τη δέχονται γιατί δεν πληρώνονται ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 12/12/2023 στις 1:00 ΠΜ, Vault13 είπε

βεβαιωση επαγγελματος; Και αν δεν εργαζεσαι τι γινεται;

 

21 ώρες πριν, Eddy_Gordo είπε

Τίποτα,  λες απλά είμαι άνεργος 

Σου ζητάνε να τους δείξεις την βεβαίωση ή την ανεβάζεις κάπου; Πρέπει να την έχουμε έτοιμη για να ολοκληρωθεί η διαδικασία;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, ev13 είπε

Καλημέρα 

Μπορείς να μας πεις σε ποιο κατάστημα περιοχή το έκανες? Όπου έχω ρωτήσει μου λένε ότι δεν γίνετε 

1 ώρα πριν, apostolis91 είπε

Καλησπέρα φίλε θες να μας πεις σε ποιο κατάστημα κάνεις τη συναλλαγή γιατί εμένα σε ένα μου λένε ότι δεν τη δέχονται γιατί δεν πληρώνονται ...

Καλησπέρα,

Αρχικά δε δικαιούνται να μη τις δεχτούν. Όπως είχα γράψει παραπάνω πριν το δοκιμασω ο ιδιος, ακομα και αν σου πουν οχι, μπορεις να αγορασεις κατι με την πρωτη αξιας 40€ και στη συνεχεια να το επιστρεψεις και να παρεις πιστωση 40+νεα πεηζη40.

Το συστημα των καταστηματων ειναι κοινο, αν παιζει σε ενα παιζει σε ολα.

Το καταστημα στο οποιο το δοκιμασα ηταν της Πετρουπολης, που κατευθειαν μου ειπαν: πειτε μας τους κωδικους που εχετε χωρις να χρειαστει να κανω/πω κατι παραπανω(αν δε το δεχονταν προφανως και θα εκανα το παραπανω σεναριο που το να μη το δεχτουν ειναι αφορμη για συνηγορο του καταναλωτη-για να μη βγαλεις 40€ αλλα κατι χιλιαρικα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 minutes ago, ak13ak said:

Καλησπέρα,

Αρχικά δε δικαιούνται να μη τις δεχτούν. Όπως είχα γράψει παραπάνω πριν το δοκιμασω ο ιδιος, ακομα και αν σου πουν οχι, μπορεις να αγορασεις κατι με την πρωτη αξιας 40€ και στη συνεχεια να το επιστρεψεις και να παρεις πιστωση 40+νεα πεηζη40.

Το συστημα των καταστηματων ειναι κοινο, αν παιζει σε ενα παιζει σε ολα.

Το καταστημα στο οποιο το δοκιμασα ηταν της Πετρουπολης, που κατευθειαν μου ειπαν: πειτε μας τους κωδικους που εχετε χωρις να χρειαστει να κανω/πω κατι παραπανω(αν δε το δεχονταν προφανως και θα εκανα το παραπανω σεναριο που το να μη το δεχτουν ειναι αφορμη για συνηγορο του καταναλωτη-για να μη βγαλεις 40€ αλλα κατι χιλιαρικα)

Μια χαρά μπορούν να σου πουν ότι εξαργυρώνετε μια δωροεπιταγη ανά συναλλαγή. Στις περισσότερες περιπτώσεις βασικά αυτό ισχύει και δεν είναι λόγος ούτε για συνήγορο και μηνύσεις ούτε για να πάρεις χιλιάρικα όπως λες . Επίσης αν επιστρέψεις κάτι που πήρες με δωροεπιταγη θα σου επιστρέψουν το ποσό που πλήρωσες όχι το ποσό της αρχικής τιμής συν τη δωροεπιταγη. Αν γινόταν αυτό θα μπορούσες να κάνεις τη λούπα επ άπειρον και να πάρεις όλο το Γερμανό τσάμπα. Απλά απο οτι φαίνεται το έκαναν τόσο τσαπατσουλικα που εκτός από το θέμα με τις ιντερνετικές παραγγελίες δεν προέβλεψαν ούτε ότι θα εξαργυρώνονται πολλαπλές δωροεπιταγες. Δεν μας χαλάει βεβεα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το αφηγημα τωρα ειναι οτι εχουν ιδιες αποθηκες το eshop με τα φυσικα καταστηματα ενω πριν μια εβδομαδα ηταν διαφορετικες ( εξαλλου υπαρχει και διαφορετικο τηλεφωνο για να ρωτησεις για διαθεσημοτητα σε ενα προιον απο φυσικα καταστηματα και διαφορετικο για το eshop) αλλα παρολο που εχουν ιδιες αποθηκες η δωροεπιταγη δεν περναει στο eshop αλλα μονο στα φυσικα με παραγγελια οταν εισαι εκει .........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...