Προς το περιεχόμενο

Επίσημο το OnePlus 12 στην Κίνα με βελτιώσεις στις κάμερες και όχι μόνο


nchatz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
59 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Μπορείς να μου κάνεις παράθεση τα σχόλια μου από τα reviews για Oneplus κινητά στο insomnia που τα κράζω???

Με μια γρήγορη ματιά στο insomnia, 1 review βλέπω να έχει ανεβάσει το 2023 για Oneplus, για το ακριβότερο Oneplus Open, στο οποίο δεν έχω καν σχολιάσει....

Ακόμα και το παραπάνω να προσπεράσουμε, απάντηση σε αυτό που έγραψα, δεν είδα να δίνεις ούτε εσύ, ούτε οι άλλοι οι θερμοί υποστηρικτές της εταιρείας στην πρώτη σελίδα.

image.png.5ef64932a4c0827c5f776ce346934584.png

Υπόψη, το 8pro που έχεις συμφορουμίτη και αδιάβροχο είναι(IP68)και ασύρματη φόρτιση υποστηρίζει.

Το Oneplus 11 των 900ευρώ(256gb έκδοση Κωτσόβολος),ούτε ασύρματη φόρτιση υποστηρίζει, ούτε την αδιαβροχοποίηση του 8pro έχει.

Μέχρι και σε μέγιστη φωτεινότητα, είναι χειρότερο το 11 από το 8pro....

Λάθος μπορεί να σε μπέρδεψα με άλλον με παρόμοιο όνομα σόρρυ φίλε 😅 Ο Κωτσόβολος ως γνωστόν είναι πανάκριβος .. 

Επεξ/σία από Dimakos7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 48
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

22 λεπτά πριν, Dimakos7 είπε

Ο Κωτσόβολος ως γνωστόν είναι πανάκριβος .. 

Δεν είναι πανάκριβος ο Κωτσόβολος. Απλά εισάγει το μεγαλύτερο μοντέλο μόνο, μιας και αντιπροσωπεία στην Ελλάδα, δεν υπάρχει.

Τόσο το πουλάει και η ίδια η Oneplus, απλά έχει και φθηνότερη 8/128 έκδοση

image.png.f1ebbd2e429d5e134e888fa9431b68e8.png

Και σκέψου αυτές οι τιμές είναι χωρίς αδιαβροχοποίηση και ασύρματη φόρτιση. Αν τα είχε αυτά, θα έπαιζε άνετα στα 1000+ευρώ όπως το προηγούμενο Oneplus 10pro. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Δεν είναι πανάκριβος ο Κωτσόβολος. Απλά εισάγει το μεγαλύτερο μοντέλο μόνο, μιας και αντιπροσωπεία στην Ελλάδα, δεν υπάρχει.

Αγόρασα ένα op Nord 3 lite με 215ε από Σκρουτζ ενώ στον Κωτσόβολο το είχε αν θυμάμαι καλά 340+ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 hours ago, Fulgore said:

Μπορείς να μου κάνεις παράθεση τα σχόλια μου από τα reviews για Oneplus κινητά στο insomnia που τα κράζω???

Με μια γρήγορη ματιά στο insomnia, 1 review βλέπω να έχει ανεβάσει το 2023 για Oneplus, για το ακριβότερο Oneplus Open, στο οποίο δεν έχω καν σχολιάσει....

Ακόμα και το παραπάνω να προσπεράσουμε, απάντηση σε αυτό που έγραψα, δεν είδα να δίνεις ούτε εσύ, ούτε οι άλλοι οι θερμοί υποστηρικτές της εταιρείας στην πρώτη σελίδα.

image.png.5ef64932a4c0827c5f776ce346934584.png

Υπόψη, το 8pro που έχεις συμφορουμίτη και αδιάβροχο είναι(IP68)και ασύρματη φόρτιση υποστηρίζει.

Το Oneplus 11 των 900ευρώ(256gb έκδοση Κωτσόβολος),ούτε ασύρματη φόρτιση υποστηρίζει, ούτε την αδιαβροχοποίηση του 8pro έχει.

Μέχρι και σε μέγιστη φωτεινότητα, είναι χειρότερο το 11 από το 8pro....

Στον Dimakos ή σε εμένα πάει αυτό? 

Πάντως κυρίως το αδιάβροχο αλλά και η ασύρματη ήταν λόγος που δεν με έψηνε το 11. Δυστυχώς και το 12 δεν έχει ip68. 

Απλά το 8 pro καληνύχτα updates σιγά σιγά και κακή μπαταρία. Ιδανικά θα ήθελα καλύτερες κάμερες και λίγο περισσότερο support στο  nothing.... 

On 07/12/2023 at 07:44, Giorgos20177 said:

ειχα κ xiomi 4 5 κινητα κ ολας , δοκιμασα op 9 pro , καλα πηγαινε , αλλα η μπαταρια επεφτε σχετικα γρηγορα, καποια κοληματα στο λογισμικο ,   ΑΛΛΑ οταν πητα το ΠΑΝΑΚΡΙΒΟ s22 ultra 150 ευρο ποιο πανω απο οτι ειχα παρει το op 9 pro ,  εκει ειδα διαφορα ,  οτι κ να λετε οταν κρατας ενα sami στο χερι δεν συγκρινεις οθονες με ενα ιδιο κινεζικης εταιριας ,  τεσπα βαριεμαι κ ολας να αναλιο.  περιμενω να παρω xiaomi πλεον γτ βαριεμαι να κραταω τα ιδια κινητα 

Σε τι ήταν καλύτερο το ultra.? Υποθέτω κάμερες. Αλλά σε χρήση είχε κάτι καλύτερο/χειρότερο? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...