Προς το περιεχόμενο

Μεγαλύτερο iPad Air, iPad Pro με OLED οθόνη και MacBook Air με M3 έρχονται στις αρχές του 2024


Crash24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, S2Katana είπε

Αναφέρομαι αποκλειστικά στο δικό μου. Τρέχω δικηγορική εταιρεία, πολύ Office κυρίως. Άρα οι πανάκριβες επιλογές σε iPad Pro είναι άχρηστες.

Για δικηγορική εταιρεία δεν αγοράζεις tablets γενικότερα. Χίλιες φορές ultra books αν θέλεις φορητότητα.

Σου κάνει κάποιο άλλο tablet; Αν όχι, τότε καταλήγεις στο συμπέρασμα ότι τα iPad δεν αντικαθιστούν τους υπολογιστές. Το οποίο είναι εν μέρει σωστό. Τα tablets, γενικότερα, μπορούν να αντικαταστήσουν τους υπολογιστές σε κάποια πράγματα. 

Επεξ/σία από Tlykog
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 minutes ago, Tlykog said:

Για δικηγορική εταιρεία δεν αγοράζεις tablets γενικότερα. Χίλιες φορές ultra books αν θέλεις φορητότητα.

Σου κάνει κάποιο άλλο tablet; Αν όχι, τότε καταλήγεις στο συμπέρασμα ότι τα iPad δεν αντικαθιστούν τους υπολογιστές. Το οποίο είναι εν μέρει σωστό. Τα tablets, γενικότερα, μπορούν να αντικαταστήσουν τους υπολογιστές σε κάποια πράγματα. 

Και ultrabooks έχουμε και Pros έχουμε και iMacs έχουμε και όλα...Δεν δικαιολογείται όμως η τιμή που φθάνουν τα iPad Pros.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
43 λεπτά πριν, S2Katana είπε

Και ultrabooks έχουμε και Pros έχουμε και iMacs έχουμε και όλα...Δεν δικαιολογείται όμως η τιμή που φθάνουν τα iPad Pros.

Για τη δίκη σου χρήση δεν δικαιολογείται.

Αν ήθελες πχ να κανείς επεξεργασία βίντεο εν κινήσει σε επαγγελματικό επίπεδο, θα δικαιολογούνταν. Παρόμοιες τιμές έχουν και Android, αλλά και Windows tablets με χειρότερες, συνολικά, λυσεις.

Επεξ/σία από Tlykog
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Evangelos Anagnostou είπε

Με ipad του 2015 και συνεχίζω γερά! (μα τι μπαταρίες έχουν βάλει σε αυτά τα μηχανήματα;)

iPad pro 2017 συχνά αναρωτιέμαι το ίδιο, Το έχω λιώσει μιλάμε για χιλιάδες φόρτισεις!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, ethereum είπε

αυτό το ποντίκι θα το ανανεώσουν ποτέ ? χρόνια το ίδιο , ευτυχώς βγάζει η Logitech Mac compatible

Τι διαφορά έχει το Logitech Mac compatible με το κανονικό Logitech? Όταν δούλευα σε εταιρία που παρείχε MacBook Pro μια χαρά δούλευα με το δικό μου mx master 3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, soconium είπε

Τι διαφορά έχει το Logitech Mac compatible με το κανονικό Logitech? Όταν δούλευα σε εταιρία που παρείχε MacBook Pro μια χαρά δούλευα με το δικό μου mx master 3

Έχω mx keys και mx master κανονικές εκδόσεις, όχι για Mac. Μια χαρά δουλεύουν και τα 2 χωρίς κανένα πρόβλημα. Απ΄όσο έχω διαβάσει δεν έουν διαφορές. Μόνο που οι εκδόσεις για Mac δεν έχουν αντάπτορες usb. Δουλεύουν μόνο με το bluetooth. Δε συμφέρει να τις προτιμήσεις.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...