Προς το περιεχόμενο

Σερί ρεκόρ στο YouTube σπάει το trailer του GTA 6


Crash24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 minutes ago, panther_512 said:

Όλα έχουνε να κάνουνε με σωστή διαχείρισή του χρόνου φιλαράκι.

Και εγώ δουλειά, 2η δουλειά, 3η δουλειά, σπίτι, παιδί, τρεχάματα όλη μέρα.

Και όμως βρίσκω χρόνο κάθε μέρα για gaming. Κατά μέσον όρο περίπου 5 λεπτά την ημέρα. Ανάβω την κονσόλα, κάνω ζάπινγκ τα παιχνίδια μου και την κλείνω ή με παίρνει ο ύπνος.

Οπότε μην ψάχνεις δικαιολογίες.

εσυ πρεπει να παρεις φορητη κονσολα οπως πολοι αλλοι για να κανεις και εκει ενα ζαπινγκ .να την φορτιζεις και τελος .😀

δυστηχως μας τρεχουν τοσο που ουτε ενα παιχνιδι δεν παιζουμε

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 49
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
40 λεπτά πριν, Tetrabitos είπε

Γιατί τρελάθηκαν όλοι; όλοι (θα) παίζετε GTA, μόλις βγεί δηλαδή; Τι ηλικίες έχετε; παιδιά, δουλειά; υποχρεώσεις; μάλλον θα είμαι ο μόνος.

GTA 6 > Παιδιά/Οικογένεια > Δουλειά

Δεν χρειάζεται να ανησυχούμε για το που θα είναι τα παιδιά. Θα είναι δίπλα μας να μας ενοχλούν όσο παίζουμε γιατί θα θέλουν να μας πάρουν το gamepad απο τα χέρια. Θα περιμένουν πως και πως να πάμε στην δουλειά για να μας χαλάσουν τα saves με τις noob βλακείες τους.

Οσο για την δουλειά θα μας βλέπει όσο ταχτικά μας έβλεπε και μετά την κυκλοφορία του GTA 5, δηλαδή θα μου λείψουν. 

23 λεπτά πριν, fmarkos είπε

Και σκέψου ότι θα βγει πρώτα για PlayStation και Xbox μόνο. Για pc αναμείνατε στο ακουστικό σας...

Ευκαιρία για νέα κονσόλα, όπως αγοράσαμε κονσόλα μονο για το GTA IV. Αν μάλιστα κυκλοφορήσει λίγο μετά το PS5 Pro, αυτή θα είναι η επιλογή με κλειστά μάτια. Για PC δεν είναι ότι θέλει υπομονή μέχρι να βγει, είναι ότι με την ιστορία που έχει η Rockstar με το PC optimization, για να παίξει θα θέλει PC που κοστίζει όσο ένα μεταχειρισμένο αυτοκίνητο.

Επεξ/σία από edonald52
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Arkin είπε

Το GTA 5 βγηκε το 2013. Βγαζουν trailer 10 χρονια και υπολογιστη θα ερθει καπου το 2027. 

Βλεπω οταν βγει το παιχνιδι σε υπολογιστη να μας βρισκει καπως ετσι

Waiting-Skeleton.jpg

1640209265.jpeg

 

Και για τους πιο ψαγμενους

AFJ9LiU.jpg

Αυτή τη φορά χαίρομαι πάρα πολύ που δεν θα το περιμένω σε pc

Το port του v πάντως ήταν πάρα πολύ καλό, άξιζε την αναμονή

Επεξ/σία από logistoulis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 minutes ago, Tetrabitos said:

Γιατί τρελάθηκαν όλοι; όλοι (θα) παίζετε GTA, μόλις βγεί δηλαδή; Τι ηλικίες έχετε; παιδιά, δουλειά; υποχρεώσεις; μάλλον θα είμαι ο μόνος.

 

50 χρονων. Και δουλειες εχουμε και παιδια εχουμε και φιλους εχουμε και σκυλια και ελευθερο χρόνο να αράξουμε. Τι σου χει συμβει?

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, edonald52 είπε

Ευκαιρία για νέα κονσόλα, όπως αγοράσαμε κονσόλα μονο για το GTA IV. Αν μάλιστα κυκλοφορήσει λίγο μετά το PS5 Pro, αυτή θα είναι η επιλογή με κλειστά μάτια. Για PC δεν είναι ότι θέλει υπομονή μέχρι να βγει, είναι ότι με την ιστορία που έχει η Rockstar με το PC optimization, για να παίξει θα θέλει PC που κοστίζει όσο ένα μεταχειρισμένο αυτοκίνητο.

Το port του V ήταν μια χαρά optimized πάντως, το IV όμως ακόμα και σήμερα έχει θέματα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, Othal είπε

50 χρονων. Και δουλειες εχουμε και παιδια εχουμε και φιλους εχουμε και σκυλια και ελευθερο χρόνο να αράξουμε. Τι σου χει συμβει?

Αυτά τα παιχνίδια τρώνε πολύ χρόνο από την ζωή σου, δεν τελειώνουν ποτέ, ειδικά άμα μπλέξεις με online. Και σε απομονώνουν. Βάλε μια κάμερα να σε τραβάει όταν παίζεις, να δείς πως σε βλέπουν οι οικείοι σου. Άσε που χαλάει το σώμα σου στον καναπέ, παίζοντας με τις ώρες. Δεν νιώθεις και τύψεις ενώ θα μπορούσες να γυμνάζεσαι ή να μαθαίνεις κάτι καινούργιο; Εγώ το βλέπω έτσι πάντως. 

  • Like 3
  • Confused 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, Tetrabitos είπε

Αυτά τα παιχνίδια τρώνε πολύ χρόνο από την ζωή σου, δεν τελειώνουν ποτέ, ειδικά άμα μπλέξεις με online. Και σε απομονώνουν. Βάλε μια κάμερα να σε τραβάει όταν παίζεις, να δείς πως σε βλέπουν οι οικείοι σου. Άσε που χαλάει το σώμα σου στον καναπέ, παίζοντας με τις ώρες. Δεν νιώθεις και τύψεις ενώ θα μπορούσες να γυμνάζεσαι ή να μαθαίνεις κάτι καινούργιο; Εγώ το βλέπω έτσι πάντως. 

Έλα ρε φίλε φτάσαμε 2023 και ακόμα δαιμονοποιούμε τα games?

Εγώ πάντως νιώθω πολύ περισσότερες τύψεις που όλη την ώρα κάνω πράγματα που αρέσουν στους άλλους αντί να κάνω πράγματα που αρέσουν σε μένα.

Προφανώς παντού πρέπει να υπάρχει μέτρο, αλλά η διασκέδαση του καθενός είναι προσωπικό του θέμα

Επεξ/σία από logistoulis
  • Like 14
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πιστευω οτι αυτο που γινεται τωρα με το γτα 6  ειναι  προτοφανες   δεν πρεπει να  εχει ξαναγινει στο παρελθον σε τετοιο βαθμο και ειναι λογικο αν σκεφτει κανεις το hype  ανα τα χρονια που εχουν περασει .
δεν θα μου φενοταν περιεργο αν  δουμε τιμη λανσαρισματος τα 100$  τα οποια ολοι θα τα εδειναν.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, logistoulis είπε

Έλα ρε φίλε φτάσαμε 2023 και ακόμα δαιμονοποιούμε τα games?

Εγώ πάντως νιώθω πολύ περισσότερες τύψεις που όλη την ώρα κάνω πράγματα που αρέσουν στους άλλους αντί να κάνω πράγματα που αρέσουν σε μένα.

Προφανώς παντού πρέπει να υπάρχει μέτρο, αλλά η διασκέδαση του καθενός είναι προσωπικό του θέμα

Δεν τα δαιμονοποιω και εγώ με τα video games μεγάλωσα απλά τώρα πια δεν είναι ένα cd, μια κασέτα να παίξεις να το τερματίσεις. Τώρα με τα updates, το internet και τα patches, θέλουν να είσαι κολλημένος με το προϊόν τους ώστε να βγάλουν έξτρα λεφτά. Καταλαβαίνω ότι η ζωή του είναι βαρετή και θες να ξεφεύγεις καμιά φορά, ζώντας την ζωή ενός χαρακτήρα αλλά έχει παραγινει το κακο. Βάλε νετφλιξ μέσα και οτιδήποτε άλλο. Νιώθω ότι θέλει ο κόσμος να μουδιάσει την πραγματικότητα του, παίζοντας αυτά.Οι πιο επιτυχημένοι και ανταγωνιστικοί άνθρωποι, δεν παίζουν τέτοια παιχνίδια με τις ώρες. Δουλεύουν, εργάζονται παραπάνω, μορφώνονται και γυμνάζονται.

Προτιμώ να παίζω παιχνίδια τύπου apex legends, έχει μια "αρχή" και ένα "τέλος" στο 20 λεπτό. Μπορεί να παίξω ένα παιχνίδι μέχρι 4-5 στη σειρά και εκεί νιώθω τύψεις με τον χρόνο μου και πάλι.

Μάλλον θα το σκέφτομαι εγώ έτσι μόνο, γιατί απ'ότι καταλαβαίνω ο κόσμος ζει και αναπνέει για αυτά τα παιχνίδια, τώρα πια, ενώ εγώ δεν νιώθω έτσι.

  • Like 6
  • Thanks 1
  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραίο game δεν λέω έχω, παίξει το IV κάποιες ώρες..Δεν ξέρω για ποιο λόγο αλλά  πάντα είχα την εντύπωση ότι αυτός που το εμπνεύστηκε έπαιζε carmageddone πρώτα :) .. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, Tetrabitos said:

Δεν τα δαιμονοποιω και εγώ με τα video games μεγάλωσα απλά τώρα πια δεν είναι ένα cd, μια κασέτα να παίξεις να το τερματίσεις. Τώρα με τα updates, το internet και τα patches, θέλουν να είσαι κολλημένος με το προϊόν τους ώστε να βγάλουν έξτρα λεφτά. Καταλαβαίνω ότι η ζωή του είναι βαρετή και θες να ξεφεύγεις καμιά φορά, ζώντας την ζωή ενός χαρακτήρα αλλά έχει παραγινει το κακο. Βάλε νετφλιξ μέσα και οτιδήποτε άλλο. Νιώθω ότι θέλει ο κόσμος να μουδιάσει την πραγματικότητα του, παίζοντας αυτά.Οι πιο επιτυχημένοι και ανταγωνιστικοί άνθρωποι, δεν παίζουν τέτοια παιχνίδια με τις ώρες. Δουλεύουν, εργάζονται παραπάνω, μορφώνονται και γυμνάζονται.

Προτιμώ να παίζω παιχνίδια τύπου apex legends, έχει μια "αρχή" και ένα "τέλος" στο 20 λεπτό. Μπορεί να παίξω ένα παιχνίδι μέχρι 4-5 στη σειρά και εκεί νιώθω τύψεις με τον χρόνο μου και πάλι.

Μάλλον θα το σκέφτομαι εγώ έτσι μόνο, γιατί απ'ότι καταλαβαίνω ο κόσμος ζει και αναπνέει για αυτά τα παιχνίδια, τώρα πια, ενώ εγώ δεν νιώθω έτσι.

Ε στο χέρι σου είναι και αυτό ,  να μην είσαι κολλημένος και ας βγάζουν ότι θέλουν. 

Ειδικά GTA παιζεις single player story και τέλος, γιατί να μπλέξεις με το online και να κάθεσαι με τις ώρες ? Εμένα δεν μου αρέσει κιολας αλλά είναι γούστα αυτά.

Πάντα χρειαζόμαστε και λίγο χρόνο που δεν κάνουμε κάτι παραγωγικό . Δεν μπορούμε να δουλεύουμε να διαβάζουμε και να γυμναζόμαστε όλοι μέρα (αυτό το προτύπου του πετυχημένου young entrepreneur  που πλασάρουν). 

Δεν θα βλέπουμε ούτε ταινίες έτσι , ούτε θέατρο, ούτε μια μουσική παράσταση κλπ μιας αυτό το 2-3ωρο θα μπορούσαμε να δουλέψουμε η να διαβάσουμε και άλλο . Δεν θα πίναμε καφέ και μπύρες με φίλους με αραγμα στη πλατεία η στη παραλία ... Και πολλά  άλλα τέτοια.. 

Στο χέρι του καθενός είναι να κατανείμει τον χρόνο που έχει για διασκέδαση. 

Οπότε μια χαρά μπορείς να απολαύσεις το GTA 6 και να κανείς και ολα τα άλλα ( δουλειά , γυμναστήριο κλπ) . Αρκεί να μην καίγεσαι, δεν είμαστε 20 χρόνων να μην έχουμε αυτοσυγκράτηση. 

Εγώ πάντως το 5 (όχι ονλαιν) που το έπαιξα σχετικά πρόσφατα το ευχαριστήθηκα. 

 

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...