Προς το περιεχόμενο

Διαρροή με τα πλήρη τεχνικά χαρακτηριστικά της σειράς Samsung Galaxy S24


nchatz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, kinitos είπε

sd card slot

ραδιο

και ας αφησουν το βυυσμα 3.5 εκτος ας βαλουν τα αλλα δυο

με το βυσμα βρικαμε ακρη και αγοραζουμε τα πανακριβα η παμφθηνα ασυρματα ακουστικα και ετσι εχουμε αλλο ενα πραγμα υποχρεωτικα να φορτιζουμε

 

εχει φθηνοτερο cloud???

Μετά ποιος θα ακούει από spotify, youtube, κλπ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 57
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ξέρει κανείς τι είναι το quad telephoto? Δλδ θα έχουμε 4ις κάμερες που θα έχει η κάθε μία το καθαρό ζουμ της ή θα είναι ψηφιακό ζουμ στις αποστάσεις που μας δίνουν πέραν του 10χ?

4 hours ago, tasanton said:

Πήρα πρόσφατα το S23 σε προσφορά και πλέον νοιώθω δικαιωμένος που δεν περίμενα το νεότερο.

Πάντα η καλύτερη περίοδος αγοράς των σάμυ είναι από ιούλιο και μετά ή το μοντέλο της προηγούμενης χρονιάς!

1 hour ago, Edel said:

Εγώ που έχω το s9+ από το 2018 και θέλω να πάω πάλι σε ναυαρχίδα τι κάνω;; παίρνω s23+ η αναμένω 24+ ;;

Να περιμένεις το 24 ώστε να πέσει η τιμή του 23 να το πάρεις ελαφρώς μεταχειρισμένο από εδώ μέσα σε τιμή πάτωμα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 minutes ago, kinitos said:

sd card slot

ραδιο

και ας αφησουν το βυυσμα 3.5 εκτος ας βαλουν τα αλλα δυο

με το βυσμα βρικαμε ακρη και αγοραζουμε τα πανακριβα η παμφθηνα ασυρματα ακουστικα και ετσι εχουμε αλλο ενα πραγμα υποχρεωτικα να φορτιζουμε

 

Αυτα δεν προκειται να ξαναμπουν ποτε. Ειναι καιρος να το παρουμε αποφαση νομιζω.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, gadgetseek είπε

Όχι απαραίτητα. Έχει γίνει νομίζω λίγο σαν τα κατοικίδια: αρκετά σκυλιά και γατιά παίζει να τρώνε καλύτερο φαγητό και να έχουν περισσότερα μπιχλιμπίδια από τα αφεντικά τους.

Αντίστοιχα, ξέρω κόσμο που ξοδεύει σε ακριβές θήκες & αξεσουάρ iphone και ντύνεται με φόρμες ό,τι να ναι (όχι μάρκα). Για αρκετούς το κινητό μοιάζει να έχει γίνει η προέκταση του εαυτού (που θα ήθελαν..)

(μιλάμε πάντα για χώρες που χρυσοπληρώνουν τα unlocked flagships.. γιατί στη Βόρεια Αμερική τα iphones είναι επιδοτούμενα - κυριολεκτικά του πανεριού, με αντίστοιχο ντύσιμο τις περισσότερες φορές..) 

Σίγουρα το iPhone με το ανάλογο ντύσιμο είναι το στάνταρ τουλάχιστον για την Ελλάδα. Υπάρχουν εξαιρέσεις όπως σε όλα τα πράγματα στη ζωή. Υπάρχουν και έρευνες για το συγκεκριμένο ζήτημα του ντυσίματος και γενικά τις επίδειξης. Τα ίδια θα γινόντουσαν και με τα Samsung αλλά δεν έχουν το αντίστοιχο logo για να τραβήξουν την προσοχή.

1 ώρα πριν, JcD είπε

Ξέρει κανείς τι είναι το quad telephoto? Δλδ θα έχουμε 4ις κάμερες που θα έχει η κάθε μία το καθαρό ζουμ της ή θα είναι ψηφιακό ζουμ στις αποστάσεις που μας δίνουν πέραν του 10χ?

 

Δεν νομίζω ότι θα υπάρχει 10x zoom πλέον σαν optical . Μέχρι 5x θα φτάνει 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 minutes ago, dhm21911 said:

Σίγουρα το iPhone με το ανάλογο ντύσιμο είναι το στάνταρ τουλάχιστον για την Ελλάδα. Υπάρχουν εξαιρέσεις όπως σε όλα τα πράγματα στη ζωή. Υπάρχουν και έρευνες για το συγκεκριμένο ζήτημα του ντυσίματος και γενικά τις επίδειξης. Τα ίδια θα γινόντουσαν και με τα Samsung αλλά δεν έχουν το αντίστοιχο logo για να τραβήξουν την προσοχή.

Δεν νομίζω ότι θα υπάρχει 10x zoom πλέον σαν optical . Μέχρι 5x θα φτάνει 

Σοβαρά τώρα? Κουφό, θα ήταν σούπερ 200mp με 10x!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, kinitos said:

sd card slot

ραδιο

και ας αφησουν το βυυσμα 3.5 εκτος ας βαλουν τα αλλα δυο

με το βυσμα βρικαμε ακρη και αγοραζουμε τα πανακριβα η παμφθηνα ασυρματα ακουστικα και ετσι εχουμε αλλο ενα πραγμα υποχρεωτικα να φορτιζουμε

 

εχει φθηνοτερο cloud???

Δεν θα κρινω τις προτιμησεις του καθε ανθρωπου. Προσωπικά τόσο το jack όσο και το ραδιο και η SD μου ειναι παντελως αδιαφορα. Απλα θα πω οτι οι εταιρειες δεν ειναι ηλιθιες. Αν ο κοσμος ηθελε αυτα τα features θα τα ειχαν. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 minutes ago, TutaKachun said:

Δεν θα κρινω τις προτιμησεις του καθε ανθρωπου. Προσωπικά τόσο το jack όσο και το ραδιο και η SD μου ειναι παντελως αδιαφορα. Απλα θα πω οτι οι εταιρειες δεν ειναι ηλιθιες. Αν ο κοσμος ηθελε αυτα τα features θα τα ειχαν. 

κοιτα δεν ειναι θεμα να κρινουμε η οχι ..

απλα πραγματα το κοβεις το ραδιο ( ετσι τους βαζεις υποχρεωτικα με data)  και λες μετα δεν το θελει ο κοσμος πως να το θελει αφου δεν το εχει .

παραδειγμα ειναι .

δηλαδη αν το βγαλεις το σ24 με και χωρις ραδιο και παρουμε ολοι το χωρις τοτε μπορεις να πεις ο κοσμος δεν το θελει .

αν δεν βλαγεις με ραδιο και  λεμε δεν το θελει ο κοσμος δεν υπαρχει μετρο συγκρισης.

και αυτο δεν ειναι μονο στα κινητα .

οταν  αλλαζει με το ζορι δεν σημαινει οτι ειναι γιατι ο κοσμος το θελει .

και σιγουρα πραγματα αλλαζουν επειδη δεν τα θελει ο κοσμος αλλα το συνηθες ειναι οτι δεν το θελουν οι εταιρειες

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ήξερα ότι υπάρχουν ακόμα αυτά. Θεσσαλονίκη ένα 70% των κινητών έξω είναι iPhone 11-14 και τα υπόλοιπα κάτι xiaomi της πλάκας. Κανείς δεν δίνει λεφτά για αντροιντ πλέον.

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 hours ago, kinitos said:

sd card slot

ραδιο

και ας αφησουν το βυυσμα 3.5 εκτος ας βαλουν τα αλλα δυο

με το βυσμα βρικαμε ακρη και αγοραζουμε τα πανακριβα η παμφθηνα ασυρματα ακουστικα και ετσι εχουμε αλλο ενα πραγμα υποχρεωτικα να φορτιζουμε

 

εχει φθηνοτερο cloud???

ειναι πιο καλο στο βιντεο και εχει πιο καλες εφαρμογες για επεξεργασια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 minutes ago, floba said:

χαχαχαχαχα!Σαν τι μοιάζει μωρεεεε σαν τιιιιιι!!!!!Ολοι κρύβουν ένα μήλο μέσα τους....

 

σε τιμη με το υπερεκτιμημενο iphone .

και αυτο ειναι το κακο σε ολους αντιγραφουν τα κακα (τιμη-αφαιρεση πραγματων)

αλλα να λεμε και τα καλα samsung μακραν μπορστα σε σερβις σε σχεση με οποιαδηποτε αλλη εταιρεια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, floba είπε

χαχαχαχαχα!Σαν τι μοιάζει μωρεεεε σαν τιιιιιι!!!!!Ολοι κρύβουν ένα μήλο μέσα τους....

1 ώρα πριν, kinitos είπε

σε τιμη με το υπερεκτιμημενο iphone .

και αυτο ειναι το κακο σε ολους αντιγραφουν τα κακα (τιμη-αφαιρεση πραγματων)

αλλα να λεμε και τα καλα samsung μακραν μπορστα σε σερβις σε σχεση με οποιαδηποτε αλλη εταιρεια 

Ούτε που πέρασε από το μυαλό μου ότι μοιάζει στο iPhone. Βασικά τώρα που το βλέπω ξανά δεν μοιάζει σχεδόν σε τίποτα. Το πίσω μέρος με την καμία και το μπροστινό, που σε όλα τα κινητά το ίδιο είναι, έχει εμφανή διαφορά λόγω notch type.

3 ώρες πριν, nikifot είπε

Δεν ήξερα ότι υπάρχουν ακόμα αυτά. Θεσσαλονίκη ένα 70% των κινητών έξω είναι iPhone 11-14 και τα υπόλοιπα κάτι xiaomi της πλάκας. Κανείς δεν δίνει λεφτά για αντροιντ πλέον.

iPhone έχει και η "κουτσή Μαρία" που λένε, αλλά η συντριπτική πλειοψηφία έχει Android για διάφορους λόγους

Επεξ/σία από atypicalcoder
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, dhm21911 είπε

 Άνθρωποι οι οποίοι τους νοιάζει η εμφάνιση του κινητού τους αυτόματα νοιάζονται και για τα ρούχα που φοράνε. Βγες έξω και δες ποιοί κρατάνε στα χέρια τους iPhone και θα καταλάβεις. 

Φίλε μου έχω iPhone και όταν βγαίνω για δουλειές γύρω γύρω μπορεί και να μου δώσεις και 1 ευρώ να πάρω κουλούρι με αυτά που φοράω. Αν εξαιρέσουμε τις περιπτώσεις του να πάω σε πελάτη φοράω ένα απλό τζιν και ένα φουτερακι που σε καμία περίπτωση δεν είναι μάρκα.

Αν έχεις στο μυαλό σου το στερεότυπο ότι οποίος έχει iPhone κυκλοφορεί με Armani κανείς λάθος. Έχω δει άπειρα τύπου xiaomi σε τσάντες των 1000++€. 

  • Like 4
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...