Προς το περιεχόμενο

Συνεργείο για έλεγχο μεταχειρισμένου αυτοκινήτου.


inoel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα και χρόνια πολλά.Όπως γράφω και στον τίτλο,ενδιαφέρομαι για συνεργείο για έλεγχο μεταχειρισμένου αυτοκινήτου στην Αθήνα και στην Θεσσαλονίκη.Επειδή σκέφτομαι να αγοράσω αυτοκίνητο το καλοκαίρι,θα ήθελα από τώρα να ξέρω πού μπορώ αξιόπιστα να το ελέγξω.Εννοώ γενικό έλεγχο (φαναρτζή,εγκέφαλο,έλεγχο χιλιομέτρων κ.τ.λ)που να δίνει και πιστοποίηση.Φυσικά επί πληρωμή.Αν κάποιος γνωρίζει ή ακόμη καλύτερα αν έχει συνεργείο ας με ενημερώσει.Ενδιαφέρομαι για βενζινοκίνητο,έως 1300 κυβικά,του 2017 και μετά,από τις εξής μάρκες:Toyota,Mazda,Kia,Hyundai,Renault,Suzuki.

Ευχαριστώ πολύ και καλή χρονιά να έχουμε !!!

Επεξ/σία από inoel
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, inoel είπε

Καλησπέρα και χρόνια πολλά.Όπως γράφω και στον τίτλο,ενδιαφέρομαι για συνεργείο για έλεγχο μεταχειρισμένου αυτοκινήτου στην Αθήνα και στην Θεσσαλονίκη.Επειδή σκέφτομαι να αγοράσω αυτοκίνητο το καλοκαίρι,θα ήθελα από τώρα να ξέρω πού μπορώ αξιόπιστα να το ελέγξω.Εννοώ γενικό έλεγχο (φαναρτζή,εγκέφαλο,έλεγχο χιλιομέτρων κ.τ.λ)που να δίνει και πιστοποίηση.Φυσικά επί πληρωμή.Αν κάποιος γνωρίζει ή ακόμη καλύτερα αν έχει συνεργείο ας με ενημερώσει.Ενδιαφέρομαι για βενζινοκίνητο,έως 1300 κυβικά,του 2017 και μετά,από τις εξής μάρκες:Toyota,Mazda,Kia,Hyundai,Renault,Suzuki.

Ευχαριστώ πολύ και καλή χρονιά να έχουμε !!!

Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να το πας στην εκάστοτε επίσημη αντιπροσωπεία. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα σας.

Έχει κανείς/καμία υπόψιν συνεργείο αυτοκινήτων εμπιστοσύνης (καταλαβαίνετε τι εννοώ) στην περιοχή του Παγκρατίου και γύρω για να μου το στείλει σε dm; Για Fiat κατά προτίμηση.

Φυσικά και είναι πάντα καλύτερα να πηγαίνεις στην αντιπροσωπεία αλλά θέλουμε να έχουμε και κάποιον κοντά μας σε περίπτωση ανάγκης. 
 

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 hours ago, Kagome said:

Καλησπέρα σας.

Έχει κανείς/καμία υπόψιν συνεργείο αυτοκινήτων εμπιστοσύνης (καταλαβαίνετε τι εννοώ) στην περιοχή του Παγκρατίου και γύρω για να μου το στείλει σε dm; Για Fiat κατά προτίμηση.

Φυσικά και είναι πάντα καλύτερα να πηγαίνεις στην αντιπροσωπεία αλλά θέλουμε να έχουμε και κάποιον κοντά μας σε περίπτωση ανάγκης. 
 

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.

στεργιου https://stergiousport.gr/

 

με κλειστα ματια, διαβασε και google κριτικες!

Eνα θα πω: ειχα μεινει στην εισοδο παν/λης παρασκευη γυρω στις 18.30 και τα παιδια ηρθαν και πηραν το αμαξακι και το πηγαν συνεργειο να το φτιαξουν!

Με λεωφορειακι πας παγκρατι αν πρεπει να αφησεις το αμαξακι εκει...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 21/1/2024 στις 4:36 ΜΜ, Kagome είπε

Καλησπέρα σας.

Έχει κανείς/καμία υπόψιν συνεργείο αυτοκινήτων εμπιστοσύνης (καταλαβαίνετε τι εννοώ) στην περιοχή του Παγκρατίου και γύρω για να μου το στείλει σε dm; Για Fiat κατά προτίμηση.

Φυσικά και είναι πάντα καλύτερα να πηγαίνεις στην αντιπροσωπεία αλλά θέλουμε να έχουμε και κάποιον κοντά μας σε περίπτωση ανάγκης. 
 

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.

Τον Παπαλεωνίδα στον Καρέα. Εξειδικευμένος Fiat/Alfa Romeo/Jeep. Κάτοχοι Jeep (των κάπως πρόσφατων που έχουν "δεσμούς" με Fiat) μιλάνε με ενθουσιώδη τρόπο για αυτόν.

Επεξ/σία από theopan
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...