Προς το περιεχόμενο

Η σειρά ROG Phone 8 κάνει level up στο mobile gaming


Crash24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 minute ago, ScorpioX777 said:

Καταρχας η ASUS δεν ειναι κινεζικη και οτι εχω αγορασει απο αυτη την εταιρεια εχει βγει σκυλι.

Gaming με κινητο οτι μαρκα και να ειναι μιλαμε για ανεκδοτο.

Μερικά κινητά είναι καλύτερα από το switch που πουλιέται για βίντεο κονσόλα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, ScorpioX777 είπε

Καταρχας η ASUS δεν ειναι κινεζικη και οτι εχω αγορασει απο αυτη την εταιρεια εχει βγει σκυλι.

Gaming με κινητο οτι μαρκα και να ειναι μιλαμε για ανεκδοτο.

Taiwan = Κίνα  είναι σαν να λες βόρεια νότια Κορέα ότι δεν είναι το ίδιο η πχ Κόσοβο και Αλβανία και πάει λέγοντας. 

Επεξ/σία από farcry33
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, 6xXx6 είπε

Το level up το έκανε το iPhone 15 pro  Δυστυχώς όλοι οι άλλοι κοιτάνε

 

 

Ούτε PS4 που είναι 10 ετών μηχάνημα δεν φτάνει το iphone, αλλά τουλάχιστον μιλάμε για ΑΑΑ παιχνίδι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, farcry33 είπε

Taiwan = Κίνα  είναι σαν να λες βόρεια νότια Κορέα ότι δεν είναι το ίδιο η πχ Κόσοβο και Αλβανία και πάει λέγοντας. 

Κι ομως αλλο Κινα αλλο Ταιβαν.

Ακομα δε περισσοτερο Βορειος με Νοτιο Κορεα, ειναι πραγματικα νυχτα με μερα. Διαφορες επιπεδου Γερμανια-Συρια

 

Αλλα για να μεινουμε στο θεμα οι Κινεζοι εχουν φτηνα προϊοντα αλλα εαν δεν εχουν στα χερια τους την ποιοτητα σε ελεγχους, στανταρτς κλπ, διευθυντες του "δυτικου κοσμου" η τσαπατσουλια και αρπαχτη ειναι τοση που τα καθιστα του πεταματου.

Οι Ταιβανεζοι εχουν μεγαλυτερη παραδοση σε σοβαρη γραμμη παραγωγης, εχουν ξεπερασει τις παιδικες ασθενειες και νοοτροπιες του "ποιος νοιαζεται για το branding, η τιμη να ειναι χαμηλη κι ολα καλα"

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 11/01/2024 at 13:04, farcry33 said:

Μόνο iPhone για gaming, απορώ κάτι τέτοια κινεζικά που λέγονται και gaming phones.
 

Και εγώ ειμαι πλανητάρχης επειδή το λέω ορίστε ✌️

προφανώς δεν έχεις ιδέα απο gaming ούτε απο ultrasonic buttons..  ψάξε το μια στο google και έλα μετά να απαντήσεις σαν να ήξερες τι είναι.

Όσο κι αν τ αγαπάω τα rog, πραγματικά δεν έχουν κάνει ούτε ενα upgrade απ το πρώτο τηλέφωνο. Είναι το ίδιο, απλά πιο δυνατό σε specs. Καλά η ματριξ οθόνη είναι παντελώς άχρηστη. Μόνο και μόνο για να που ότι "ΑΑΑΑ   κοιτάξτε, εκτός απ τα 24GB RAM και SD 8 gen 3000+ βάλαμε και μια οθόνη matrix πίσω μόνο και μόνο επειδή δεν είχαμε τι άλλο να κάνουμε"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Spiraulos είπε

προφανώς δεν έχεις ιδέα απο gaming ούτε απο ultrasonic buttons..  ψάξε το μια στο google και έλα μετά να απαντήσεις σαν να ήξερες τι είναι.

Όσο κι αν τ αγαπάω τα rog, πραγματικά δεν έχουν κάνει ούτε ενα upgrade απ το πρώτο τηλέφωνο. Είναι το ίδιο, απλά πιο δυνατό σε specs. Καλά η ματριξ οθόνη είναι παντελώς άχρηστη. Μόνο και μόνο για να που ότι "ΑΑΑΑ   κοιτάξτε, εκτός απ τα 24GB RAM και SD 8 gen 3000+ βάλαμε και μια οθόνη matrix πίσω μόνο και μόνο επειδή δεν είχαμε τι άλλο να κάνουμε"

Εγώ ιδέα από game δεν έχω οκ αλλά εσυ για να λες ότι υπάρχει gaming σε κινητό πόση ιδέα έχεις ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 minutes ago, farcry33 said:

Εγώ ιδέα από game δεν έχω οκ αλλά εσυ για να λες ότι υπάρχει gaming σε κινητό πόση ιδέα έχεις ; 

Δεν βγάζει νόημα αυτό που είπες. Τι εννοείς?  Δεν υπάρχει το gaming σε κινητά ή τα υποτιμάς τόσο? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, farcry33 είπε

Taiwan = Κίνα  είναι σαν να λες βόρεια νότια Κορέα ότι δεν είναι το ίδιο η πχ Κόσοβο και Αλβανία και πάει λέγοντας. 

 

44 λεπτά πριν, farcry33 είπε

Εγώ ιδέα από game δεν έχω οκ αλλά εσυ για να λες ότι υπάρχει gaming σε κινητό πόση ιδέα έχεις ; 

Το σιγουρο ειναι οτι δεν εχεις ιδεα για την κατασταση στην Ασια... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, MariosX είπε

Όχι. Αλλά έχουν βγει διάφοροι emulators όπου μπορείς να παίζεις παιχνίδια  Nintendo Switch 

Και γιατί να δώσεις 1200 ευρώ για να παίζεις από emulator και να μην δώσεις 300 ευρώ για να πάρεις ένα Nintendo Switch και να στηρίζεις με αυτό τον τρόπο και την Nintendo που βγάζει τα games;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

επειδή λίγο κούρασε με το made in, λες και αν φτιάχνονται πακισταν η ινδια ειναι καλύτερα ας πουμε.

τα μονα smartphone που δεν γράφουν  made in china ειναι τα sony,samsung και τα πρώην lg

Επεξ/σία από sharke
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, ScorpioX777 είπε

 

Το σιγουρο ειναι οτι δεν εχεις ιδεα για την κατασταση στην Ασια... 

ιστορικά το πήγα όχι πολιτικά, Taiwan = Κίνα τώρα με τις αμερικανικές πατέντες δεν αλλάζει και η ιστορία. Και πίστεψε με πολιτικά ξέρω πολύ περισσότερα από τον μέσο χρήστη του ινσομνια. Η ταιβαν είναι τόσο Κίνα για να καταλάβεις που Κύπρος Ελλάδα ειναι ένα τίποτα μπροστά τους. Είναι καθαρά πολιτικό παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, sharke είπε

επειδή λίγο κούρασε με το made in, λες και αν φτιάχνονται πακισταν η ινδια ειναι καλύτερα ας πουμε.

τα μονα smartphone που δεν γράφουν  made in china ειναι τα sony,samsung και τα πρώην lg

Και ποιοτικά είναι μια χαρά όλα αυτά, δεν υπάρχει λόγος να φτιάχνεται κάτι στην Κίνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 11/1/2024 στις 3:19 ΜΜ, MariosX είπε

Όχι. Αλλά έχουν βγει διάφοροι emulators όπου μπορείς να παίζεις παιχνίδια  Nintendo Switch 

Και από ότι βλέπω από τα χαρακτηριστικά θα την εξομοιώνει μια χαρά.🔥

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 λεπτά πριν, logistoulis είπε

Και ποιοτικά είναι μια χαρά όλα αυτά, δεν υπάρχει λόγος να φτιάχνεται κάτι στην Κίνα

σε λιγο ολοι θα εχουν έναν κινέζο στην καρδιά τους 😂

https://www.independent.co.uk/tech/nuclear-battery-betavolt-atomic-china-b2476979.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...