Προς το περιεχόμενο

Αποκλειστικά σε ψηφιακή μορφή και με κόστος $50, το Senua's Saga: Hellblade 2 που έρχεται στις 21 Μαΐου


nchatz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 51
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν μου αρεσει καθολου αυτο το μελλον με τα digital, εκτος της γκρίνιας, ελπιζω να βγει και στο PS, νόμιζω η microsoft ειχε πει κατι να μεταφερει τα exclusives σε αλλες κονσολες.

Δεν θυμάμαι αν ηταν φημη η οχι, αλλα ελπιζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 hours ago, stryder said:

Δεν μου αρεσει καθολου αυτο το μελλον με τα digital, εκτος της γκρίνιας, ελπιζω να βγει και στο PS, νόμιζω η microsoft ειχε πει κατι να μεταφερει τα exclusives σε αλλες κονσολες.

Δεν θυμάμαι αν ηταν φημη η οχι, αλλα ελπιζω.

το Hellblade πλέον είναι αποκλειστική. Η Ninja Theory ανήκει στο Xbox και είναι story driven. Αν μεταφέρει παιχνίδια, θα είναι το Sea of Thieves που είναι GaaS και multiplayer.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, kgkaudi είπε

το Hellblade πλέον είναι αποκλειστική. Η Ninja Theory ανήκει στο Xbox και είναι story driven. Αν μεταφέρει παιχνίδια, θα είναι το Sea of Thieves που είναι GaaS και multiplayer.

Σε ευχαριστώ πολύ, δεν ήμουν σίγουρος και ήθελα την διευκρίνηση, δεν πειράζει κάποια καλά games απλά τα χάνουμε. (Στην Sony τουλάχιστον :Ρ)  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, stryder said:

Σε ευχαριστώ πολύ, δεν ήμουν σίγουρος και ήθελα την διευκρίνηση, δεν πειράζει κάποια καλά games απλά τα χάνουμε. (Στην Sony τουλάχιστον :Ρ)  

Το ίδιο πλέον κάνει και η Sony. Το Spiderman από την Insomniac δεν θα έρθει ποτέ στο Xbox, αλλά θα έρθει το Marathon. 
Κοινώς, οι αποκλειστικές όπως τις ξέρουμε τις κρατά μόνο η Nintendo. Και αν ανακαλύψει ότι παίζεις Zelda σε εξομοιωτή, δώσε το νεφρό σου, γιατί θα υπάρξουν μηνύσεις. 😛

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...