Προς το περιεχόμενο

Επίσημη η σειρά Redmi Note 13 της Xiaomi με 5 μοντέλα από 239,90€ έως 549,90€


Crash24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αγόρασα καλοκαίρι του '22 το Note 10 Pro NFC, όταν ήταν ήδη περσινό μοντέλο, προς 220€.

Παραμένει άψογο, γρήγορο, η μπαταρία του σαν καινούρια, φωτογραφίες άκρως ικανοποιητικές την ημέρα (έχω 2 DSLR για τα δύσκολα) και ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ μου αρέσει πολύ περισσότερο το MIUI από το stock. Θα το κρατήσω όσο πάει, και πάλι σε Xiaomi μου φαίνεται θα πάω - αν και τα specs των νέων δεν ακούγονται καθόλου δελεαστικά για την τιμή τους.

Επεξ/σία από Marcos_Aurilius
  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Fulgore είπε

Οταν μιλάμε για Xiaomi συσκευές, προφανώς και μας ενδιαφέρει το επίσημο δίκτυο επειδή δεν υπάρχει αντιπροσωπεία.

Σε άλλες εταιρείες που υπάρχει αντιπροσωπεία, όντως δεν μας ενδιαφέρει τόσο το επίσημο δίκτυο.

Η πλειοψηφία των παραπόνων στο skroutz/bestprice είναι που πάει κόσμος και αγοράζει Redmi/Poco συσκευές από σκρουτζομάγαζα νομίζοντας ότι υπάρχει αντιπροσωπεία, και όταν μετά εμφανιστεί κάποιο πρόβλημα και έχουν να κάνουν με το κατάστημα αγοράς, ξενερώνουν άσχημα.

Σε αυτό, έχεις δίκιο.

Προσωπικά, άλλοτε προτιμώ το επίσημο δίκτυο κι άλλοτε το ανεπίσημο - απολύτως συνειδητά.

Κι επειδή η τύχη έχει τον τρόπο της, χρειάστηκα σέρβις σε προϊόν που αγόρασα απευθείας από Mi store (για την ιστορία η εξυπηρέτηση ήταν άμεση κι άψογη).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 minutes ago, Marcos_Aurilius said:

Αγόρασα καλοκαίρι του '22 το Note 10 Pro NFC, όταν ήταν ήδη περσινό μοντέλο, προς 220€.

Παραμένει άψογο, γρήγορο, η μπαταρία του σαν καινούρια, φωτογραφίες άκρως ικανοποιητικές την ημέρα (έχω 2 DSLR για τα δύσκολα) και ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ μου αρέσει πολύ περισσότερο το MIUI από το stock. Θα το κρατήσω όσο πάει, και πάλι σε Xiaomi μου φαίνεται θα πάω - αν και τα specs των νέων δεν ακούγονται καθόλου δελεαστικά για την τιμή τους.

Και ισως πάρουμε και Android 14. Ισως.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και πάλι καμία συσκευή (ακριβή η φθηνή) σε μικρότερο μέγεθος (5.9" - 6.2" πχ). Και ακριβούτσικα γενικά.
Το ξέρω ότι δεν είμαι ο μόνος που θέλει κάτι τέτοιο, μιας και τον τελευταίο καιρό το ακούω από όλο και περισσότερους γνωστούς μου -και μη, ιντερνετικα-.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτα τα κινητα πουλουσανε οταν οι τιμες ηταν καλες.

Τωρα που ανεβηκανε κατηγορια δεν νομιζω να ασχοληθει κανεις μαζι τους.

Στα 500 ευρω πιστευω οτι εχεις και αλλες επιλογες. Ακομα και ενα refurbished iphone ειναι σιγουρα καλυτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

370$ από εξωτερικό 512μνημη 12 ram και το IP68 που χρειάζομαι γιατί η δουλειά μου είναι εξωτερική εγώ το θεωρώ VFM... Κάμερες δεν με ενδιαφέρουν έχω το iphone...

Αλλά τίμιο το βρίσκω ξαναλέω. Για 370$ στο launch...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...