Προς το περιεχόμενο

Ευρωπαϊκό ντεμπούτο για το Honor Magic6 Pro


alion

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν εχουν

5 ώρες πριν, _legri_ είπε

Θα ξεχάσουμε και αυτά που ξέρουμε…και εγώ λέω, χάσαμε επεισόδια; Η Honor έχει κανονικά google services.

φίλε μου δεν έχουν όλα τα honor gms.. honor magic4 ultimate που έχω δεν έχει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, kevin8 said:

δεν εχουν

φίλε μου δεν έχουν όλα τα honor gms.. honor magic4 ultimate που έχω δεν έχει..

αυτο δεν ειναι για ευρωπη ειναι asia only οπως και οποιαδηποτε αλλη εταιρεια  οτιδιποτε έρχεται επίσημα στην ευρωπη τα έχει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
Στις 27/2/2024 στις 4:52 ΜΜ, kevin8 είπε

δεν εχουν

φίλε μου δεν έχουν όλα τα honor gms.. honor magic4 ultimate που έχω δεν έχει..

Κάλεσα την Procordia 6/5/2024 που είναι το εξουσιοδοτημένο service για Motorola, Realme και Honor και με ενημέρωσαν ότι όλα τα κινητά Honor έχουν κανονικά GMS και αυτοί μπορούν πλέον να επισκευάζουν όλα τα μοντέλα της Honor που είναι εντός και εκτός εγγύησης ανεξαρτήτως μοντέλου φτάνει να είναι αγορασμένο από οποιοδήποτε  Ελληνικό κατάστημα (Skroutz κλπ).

Στις 27/2/2024 στις 11:30 ΠΜ, _legri_ είπε

Θα ξεχάσουμε και αυτά που ξέρουμε…και εγώ λέω, χάσαμε επεισόδια; Η Honor έχει κανονικά google services.

Κάλεσα την Procordia 6/5/2024 που είναι το εξουσιοδοτημένο service για Motorola, Realme και Honor και με ενημέρωσαν ότι τα Honor έχουν κανονικά GMS και αυτοί μπορούν πλέον να επισκευάζουν όλα τα μοντέλα της Honor που είναι εντός και εκτός εγγύησης ανεξαρτήτως μοντέλου φτάνει να είναι αγορασμένο από οποιοδήποτε  Ελληνικό κατάστημα (Skroutz κλπ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...