Προς το περιεχόμενο

1 εκατομμύριο πελάτες στην Ελλάδα για την Revolut


nchatz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, Natashaky είπε

Συγγνώμη αν έχει απαντηθεί σε άλλο σχόλιο, έχω μια απορία. Αν με πληρώσει κάποιος από ελληνική τράπεζα στον λογαριασμό μου στη revolut θα του κρατήσει προμήθεια η τράπεζα του? 

Δηλαδή θα το δει η Εθνικη για παράδειγμα σαν έμβασμα? 

Από δικό μου λογαριασμό όταν φορτώνω δεν έχει, το ξέρω. Τι γίνεται όταν πάνε να μου βάλουν χρήματα όμως από άλλο ελληνικό λογαριασμό? 

Και απο τον δικο σου εχει και απο ολους εχει προμήθεια όταν πρόκειται για εμβασμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 107
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, NikosKallithea είπε

Και απο τον δικο σου εχει και απο ολους εχει προμήθεια όταν πρόκειται για εμβασμα

Ίσως δεν το έθεσα σωστά. Εννοώ ότι όταν κάνω προσθήκη χρημάτων από τη συνδεδεμένη κάρτα μου δεν έχω κάποια χρέωση.

Τραβάω π.χ 50€ από την κάρτα μου  (Πειραιώς) στη revolut και δεν έχω καμία χρέωση. 

Αν όμως μου κάνει κάποιος κατάθεση με e-banking στον λογαριασμό της revolut αντί στην Πειραιώς θα έχει χρέωση; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Natashaky είπε

Ίσως δεν το έθεσα σωστά. Εννοώ ότι όταν κάνω προσθήκη χρημάτων από τη συνδεδεμένη κάρτα μου δεν έχω κάποια χρέωση.

Τραβάω π.χ 50€ από την κάρτα μου  (Πειραιώς) στη revolut και δεν έχω καμία χρέωση. 

Αν όμως μου κάνει κάποιος κατάθεση με e-banking στον λογαριασμό της revolut αντί στην Πειραιώς θα έχει χρέωση; 

Ισχύει η ιδια απάντηση 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...