Προς το περιεχόμενο

Προγράμματα, σχόλια συναυλιών, lives, events, parties, festivals κλπ.


Cristina

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδες...επειδη αρχισε η κορη να ψαχνεται με μουσικη και θελει να κατεβαζει μονη της κομματια σε ενα mp3 player...τι επιλογες εχω για κατεβασμα Individual κομματιων? να σημειωσω οτι εχω να ασχοληθω με download μουσικης απο εποχη kazzaa/limiwire. Δεν εχουμε δυνατότητα λογο συσκευης για spotify κλπ αλλιως θα πηγαιναμε εκει. Επισης γνωρίζω για τα διαφορα youtube convertors αλλα ελεγα αν υπαρχει κατι πιο compact /Streamlined..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 18/6/2021 στις 2:08 ΜΜ, ison είπε

Καλησπέρα παιδες...επειδη αρχισε η κορη να ψαχνεται με μουσικη και θελει να κατεβαζει μονη της κομματια σε ενα mp3 player...τι επιλογες εχω για κατεβασμα Individual κομματιων? να σημειωσω οτι εχω να ασχοληθω με download μουσικης απο εποχη kazzaa/limiwire. Δεν εχουμε δυνατότητα λογο συσκευης για spotify κλπ αλλιως θα πηγαιναμε εκει. Επισης γνωρίζω για τα διαφορα youtube convertors αλλα ελεγα αν υπαρχει κατι πιο compact /Streamlined..

πρωτα το ανοιξεσ σε λαθοσ θεμα 

αυτο ειναι για συναυλιεσ

δευτερον και σημαντικοτερο

Απαγορευεται να μιλαμε για κατεβασμα παρανομου υλικου μιασ και αυτα τα 2 σαιτ προσφερουν παρανομο υλικο δηλα αλμπουμ καινουρια χωρισ πληρωμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
4 λεπτά πριν, thetiesthatbind είπε

Μια χαρά τις βρίσκω προσωπικά

90 ευρώ για μπροστά ενώ γενικά το ejekt έχει το general admission να πηγαίνει σε όλον τον χώρο κανονικά; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, MrRush είπε

90 ευρώ για μπροστά ενώ γενικά το ejekt έχει το general admission να πηγαίνει σε όλον τον χώρο κανονικά; 

Εδω καποιοι πληρωσαν 100 ευρω να πανε να δουνε καποιος Arctic Monkeys τι συζητάμε τώρα; 

Αυτό γίνεται σε συνδιασμό με το συγκρότημα. Επίσης υπάρχουν πολλά voucher προς redeem. 

Υπομονή, θα έχει και άλλα...

Επίσης υπάρχουν και τα support μέσα στην τιμή. Anyway, τα FoS tickets ειναι, τα θεωρώ φυσιολογικά. 

Γενικότερα εκεί παίζουν οι τιμές και έξω. Τα general admission πάνε μέχρι 63 ευρώ. 

 

Μακάρι ο κόσμος να αγκαλιάσει το live, να γεμίσει κόσμο το event για να δούμε και ακόμη μεγαλύτερα ονομάτα, όχι πως οι Muse δεν είναι τεράστιο όνομα στο χώρο των live. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, thetiesthatbind είπε

Εδω καποιοι πληρωσαν 100 ευρω να πανε να δουνε καποιος Arctic Monkeys τι συζητάμε τώρα; 

Αυτό γίνεται σε συνδιασμό με το συγκρότημα. Επίσης υπάρχουν πολλά voucher προς redeem. 

Υπομονή, θα έχει και άλλα...

Επίσης υπάρχουν και τα support μέσα στην τιμή. Anyway, τα FoS tickets ειναι, τα θεωρώ φυσιολογικά. 

Γενικότερα εκεί παίζουν οι τιμές και έξω. Τα general admission πάνε μέχρι 63 ευρώ. 

 

Μακάρι ο κόσμος να αγκαλιάσει το live, να γεμίσει κόσμο το event για να δούμε και ακόμη μεγαλύτερα ονομάτα, όχι πως οι Muse δεν είναι τεράστιο όνομα στο χώρο των live. 

Τι εννοείς " Επίσης υπάρχουν πολλά voucher προς redeem.";

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, MrRush είπε

Τι εννοείς " Επίσης υπάρχουν πολλά voucher προς redeem.";

Τα εισιτήρια από το 2020 και 2021 για τα οποία δεν έγινε επιστροφή χρημάτων αλά τυπώθηκε πιστωτικό, νομίζω. Μπορούν να χρησιμοποιηθούν και να ρίξουν και την τιμή ουσιαστικά 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 13/10/2021 στις 10:53 ΜΜ, thetiesthatbind είπε

Εδω καποιοι πληρωσαν 100 ευρω να πανε να δουνε καποιος Arctic Monkeys τι συζητάμε τώρα; 

Αυτό γίνεται σε συνδιασμό με το συγκρότημα. Επίσης υπάρχουν πολλά voucher προς redeem. 

Υπομονή, θα έχει και άλλα...

Επίσης υπάρχουν και τα support μέσα στην τιμή. Anyway, τα FoS tickets ειναι, τα θεωρώ φυσιολογικά. 

Γενικότερα εκεί παίζουν οι τιμές και έξω. Τα general admission πάνε μέχρι 63 ευρώ. 

 

Μακάρι ο κόσμος να αγκαλιάσει το live, να γεμίσει κόσμο το event για να δούμε και ακόμη μεγαλύτερα ονομάτα, όχι πως οι Muse δεν είναι τεράστιο όνομα στο χώρο των live. 

Τους είχα δει στο terra vibe με 25 ευρώ. Τι φάση τώρα.

Επεξ/σία από Physics_Rulez
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, Physics_Rulez είπε

Τους είχα δει στο terra vibe με 25 ευρώ. Τι φάση τώρα.

Ε από το 2007 μέχρι το 2021 έχουν περάσει και κάποια χρόνια έτσι. Γιγαντώθηκαν σα συναυλιακό ονομα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, thetiesthatbind είπε

Ε από το 2007 μέχρι το 2021 έχουν περάσει και κάποια χρόνια έτσι. Γιγαντώθηκαν σα συναυλιακό ονομα

Και τότε όνομα ήταν... Εντάξει ο τετραπλασιασμός της τιμής λίγο μου κάθεται κάπως, αλλά δε θα με εμποδίσει από το να πάω 🤟

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οι iron maiden επίσημα 16/7 στο οακα

 Σάββατο αρχίζει η προπώληση. 

Μιας και δεν έχω πάει ποτέ για συναυλία οακα που ειναι καλύτερα? Αρένα η θέσεις?  

Επεξ/σία από imr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...