Προς το περιεχόμενο
προβλημα με sacred

sokonik_

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εβαλα το παιχνιδι κανονικα ξεκιναω new game επιλεγω ηρωα και οταν παει να μου δειξει την πιστα για να ξεκινησω μαυριζει η οθονη και δεν βλεπω τπτ μονο με αλτ+φ4 βγαινω, τι να φταιει?

εχω 9600προ με τους τελευταιους οδηγους

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
  • 7 χρόνια αργότερα...

Καλημέρα παιδιά, άνοιξα το συρτάρι με παλιά παιχνίδια και έβαλα στο Toshiba Satellite L755-129 με Windows 7 το Sacred-την 1η έκδοση του 2000-κάτι, είχα παίξει λίγο παλιά αλλά δεν το προχώρησα.Όταν τελειώνει η εγκατάσταση και πάω να τρέξω το παιχνίδι βγάζει σφάλμα Internal Error.Driver NOT loaded yet.Contact Henrikk.Κάτι παίζει με συμβατότητα για τα Windows 7 από όσο κοιτάζω στο google.Μήπως κάποιος έχει παρόμοια περίπτωση και το έφτιαξε;

Ευχαριστώ πολύ προκαταβολικά!!!!

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

για το sacred 1 ειπαρχει η gold εκδοση που ειναι με ολα τα expansions και full patch (νομιζω) για χτυπα την μια. Αυτη πρεπει να ειναι κομπλε και απροβληματιστη ;)

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Το θέμα είμαι με την έκδοση που έχω τώρα, δεν υπάρχει σάλιο που λέει και ο Λοβέρδος, μόνο με ανταλλαγή για άλλη έκδοση...Στο τσακ είμαι να περάσω τα αθάνατα Xp στο dekstop PC.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.