Προς το περιεχόμενο

Rome Total War


strouga2000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Re eleos...to paixnidi einai teleio, oute auto 8a to agorasete gnisio? Den leo na parete tin amerikaniki ekdosi, perimenete na er8i kanonika stin ellada i agoraste to apo e3oteriko...

 

καταλαβαίνω ότι η πειρατεία δεν είναι ηθική, έχουν δουλέψει άτομα για πολλές ώρες πάνω στο παιχνίδι, αλλά τι να κάνεις αν οι μισθοί είναι τόσο χαμηλοί στην Ελλάδα και η ανεργία τόσο ψηλά.Να το έβαζαν στα 18 ευρώ να το πάρω αυτό και άλλα πολλά αλλά 45 ευρώ είναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ, για τα δεδομένα της Ελλάδας μιλώ πάντοτε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 82
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Emena den mou ton epiase 3x2.50 kala einai :-)

 

φίλε που τα παίρνεις τόσο φθηνά?,εγώ πήγαινα στο Thosmasoft στην στουρνάρη που με έκλεβε μια ζωή με 9 ευρώ το cd, τώρα το πήγε 5 αλλά με τόσα που του έχω σκάσει πάλι πολλά είναι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

San na les, ti ftaine oi kleftes, afou den exoun na fane, as kanoun kammia lhsteia :P

 

καταλαβαίνω το νόημά σου... δεν λέω ότι έχεις άδικο, αλλά από την άλλη ΕΣΥ ποτέ δεν έχεις αντιγράψει ένα σιντι ή έστω από δίσκο σε κασσέτα?

φιλικά....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνω οτι οι μισθοι ειναι χαμηλοι(ουτε εγω ειμαι κανενας λεφτας που μπορει να ξοδευει καθε τοσο λεφτα για παιχνιδια..) απλα οταν κυκλοφορει ενα τετοιο παιχνιδι και καποιος θεωρειται strategy fan δεν το βρισκω λογικο να μην το παρει...Απο την αλλη αν δεν σ'αρεσουν τα παιχνιδια στρατηγικης οκ, μην το παρεις γνησιο...Πχ εγω αν ειναι να παρω το DOOM 3 καποτε, θα το παρω σιγουρα πειρατικο, μιας και δεν ειμαι λατρης των action.

 

Φιλικα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος έχει αγοράσει την αυθεντική έκδοση ας μας πει τουλάχιστον αν αξίζει το πακέτο,δηλ αν έχει σοβαρό manual ή είναι κανένα "φυλλάδιο" όπως συνηθίζεται τελευταία.Γιατί αν έχει κάποιο manual προκοπής μπορεί να φιλοτiμηθούμε και να το πάρουμε original!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απορία: υποστηρίζει το παιχνίδι ανάλυση Widescreen 1280x800; Δεν λέω, ίσως να αντέχεται το stretching στο φορητό μου, αλλά αν υποστηρίζει widescreen θα το τιμήσω χωρίς δεύτερη σκέψη :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...