Προς το περιεχόμενο

Rome Total War


strouga2000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 82
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στη Θεσσαλονίκη κυκλοφόρησε την Παρασκευή το απόγευμα. Δεν υπάρχει μόνο ο Παπασωτηρίου ρε παιδιά.

Εγώ το πήρα 40 ευρώ και ακόμα κλαίω τα λεφτά μου.

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ

ΤΡΑΓΙΚΕΣ ΜΑΧΕΣ. Καμμία σχέση με το φοβερό MTW

Κρίμα , περίμενα περισσότερα μετά απο τόσες αναβολές και καθυστερήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε Max Headroom

αν και το έχω αρχίσει πρόσφατα δε νομίζω οτι είναι τόσο άσχημο.

Βέβαια δεν έχω σχηματίσει ακόμη ολοκληρωμένη άποψη αλλά δε "δείχνει" να είναι απαράδεκτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Εγώ πάλι ρε παιδιά έχω δει ελάχιστα από αυτά που λέτε, γιατί πολύ απλά το παιχνίδι κρασάρει συνέχεια,με πετάει στο desktop. Μήπως έχετε καμιά ιδέα τι γίνεται??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι ρε παιδιά έχω δει ελάχιστα από αυτά που λέτε, γιατί πολύ απλά το παιχνίδι κρασάρει συνέχεια,με πετάει στο desktop. Μήπως έχετε καμιά ιδέα τι γίνεται??

 

Όπως είπε και ένας σοφός άνθρωπος..... να το αγοράσεις ;););)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βγηκε πατς RomeTW_1.1_Patch.exe 10.12M

 

http://www.filemirrors.com/search.src?type=begins&file=RomeTW_1.1_Patch.exe&perpage=50&action=Find

 

λεει κυριως για προβληματα MP

 

more support here

http://activision.custhelp.com/cgi-bin/activision.cfg/php/enduser/entry.php

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ρίξει μια ματιά σε διάφορα forum του εξωτερικού και είναι αρκετοί που αντιμετωπίζουν αυτό το πρόβλημα. Να μην παίζει το βίντεο στην εισαγωγή και μετά να κρασάρει το παιχνίδι (σε τυχαίες στιγμές συνήθως). Σίγουρα έφταιγαν τα media player 9 runtime files που μπαίνουν μαζί με το παιχνίδι και ο Media Player 10. Με τα πολλά κατάφερα να παίζουν κανονικά τα βίντεο (και χάρηκα προς στιγμήν) αλλά από εκεί και πέρα μια πέφτει και μια δουλεύει το παιχνίδι. Θα κάνω καμια βόλτα από το βίντεο κλαμπ σήμερα μου φαίνεται για να τσεκάρω κι άλλη κόπια. Ευχαριστώ πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμια σχεση με το RTW,στην αρχη με εντυπωσιασε αρκετα αλλα τα λεφτα του για γνησιο δεν τα αξιζε,απο εμενα προσωπικα.

Παλι καλα που το πηρα και κοπια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά εμένα μου κάνει το εξής τρελό... όταν τρέχω το παιχνίδι και μπαίνει στο πρώτο μενού κανονικά, όταν κουνάω το ποντίκι αφήνει ίχνη και δεν μπορώ να δω ούτε τα κουμπιά. Το ίδιο γίνεται και όταν αλλάζω μενού (πχ. πάω στα Options). Κατέβασα και τους 66.81 της nVidia αλλά τίποτα. Η πλάκα είναι ότι μέσα στο παιχνίδι (στη μάχη) δουλεύει κανονικότατα! Αλλά θέλω να κοιτάξω και τις ρυθμίσεις και δεν μπορώ. Έχει κανείς παρόμοιο πρόβλημα ή ξέρει πως να το λύσω?

 

Ευχαριστώ.

 

ΥΓ. Το ίδιο κάνει και με την 1.1 έκδοση :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...