Προς το περιεχόμενο

Rome Total War


strouga2000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 82
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

yannis27gr, se forito acer me 9200 pano to paixnidi paei mia xara, ektos apo to menu kai ta videakia pou sernonte...

mesa omos,(me tis katalliles rithmiseis) eisai mia xara.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρόβλημα με το ποντίκι που αφήνει ίχνη στην οθόνη είναι αρκετά διαδεδομένο (ρίξτε μια ματιά σε διάφορα ξένα forum) και νομίζω λύνεται με την εγκατάσταση των media player 9 runtime files που έρχονται μαζί με το παιχνίδι. Τουλάχιστον σε εμένα έτσι έγινε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά εμένα μου κάνει το εξής τρελό... όταν τρέχω το παιχνίδι και μπαίνει στο πρώτο μενού κανονικά' date=' όταν κουνάω το ποντίκι αφήνει ίχνη και δεν μπορώ να δω ούτε τα κουμπιά. Το ίδιο γίνεται και όταν αλλάζω μενού (πχ. πάω στα Options). Κατέβασα και τους 66.81 της nVidia αλλά τίποτα. Η πλάκα είναι ότι μέσα στο παιχνίδι (στη μάχη) δουλεύει κανονικότατα! Αλλά θέλω να κοιτάξω και τις ρυθμίσεις και δεν μπορώ. Έχει κανείς παρόμοιο πρόβλημα ή ξέρει πως να το λύσω?

 

Ευχαριστώ.

 

ΥΓ. Το ίδιο κάνει και με την 1.1 έκδοση :([/quote']

 

Κανείς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
  • 1 χρόνο αργότερα...
  • 1 χρόνο αργότερα...

Για όσους έχουν παίξει το rome total war και καταστρέψαν την κοινωνική τους ζώη... υπάρχει συνεχεια.

 

Η συνεχεια λέγεται Europa Barbarorum. Είναι μία μετατροπή του παιχνιδιου και πάτάει πάνω στο παλιό rome total war. Είναι ιστορικά σωστό, και πρακτικά είναι νέο παιχνίδι και είναι ΚΟΛΗΜΑ!!!!!!!!!!!

http://en.wikipedia.org/wiki/Europa_Barbarorum

και το download (v1.1) http://www.europabarbarorum.com/downloads_mod.html

 

Καλή καταστροφή στις σχέσεις σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanx θα του ρίξω μια ματιά γιατί είχα φάει κόλλημα με το παλιό, αν και επειδή είναι mod θα προτιμούσα να παρουσιάζει κάτι διαφορετικό. Δηλαδή πιο σύγχρονη εποχή ή ακόμα καλύτερα αν γινόταν B' Παγκόσμιο..

 

Εσύ που το δοκίμασες πως σου φάνηκε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...