Προς το περιεχόμενο

Diskakia DVD-R


ababapanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

.Ελπίζω να μην σταματήσει να τα φέρνει το e-shop..

 

http://www.e-shop.gr/show_ana.phtml?kodikos=ANA.TAY0004

Το προϊόν είναι εξαντλημένο

 

Να πάρει!Πάνω που ήθελα να παραγγείλω(+4x) Ελπίζω να φέρει και άλλα :roll:

ε δε νομίζω να μην φέρει αφου έχουν μεγάλη ζήτηση..εγω πάντως θα χτυπήσω μόλις φέρει μια 150αρα.Είναι απιστευτα δισκάκια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 448
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

χθες τα ειδα,δε γραφαν τιμη ομως!Εχω παρει πριν 1 μηνα τα 4Χ που χαν φερει 25αδα με 11 ευρω :shock: ,εχω γραψει 3-4 μια χαρα φαινονται :D

 

Μα καλα 500 DVD,τι διαολο λαθρεμποροι ειστε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

tayo9il.png

 

ritec3yr.png

Στο ρίτεκ εχω τεστάρει μικρό μέρος του DVD γιατι το εγγραφα αποσμασματικα λόγω δοκιμών με firmware.Αλλά και ολόκληρα DVD Ritec Που δοκίμασα τα ίδια αποτελέσματα.Καταπληκτικά τα Plextor 4x+ και τα Fujilm.Αλλά τα Ritec βγήκαν λίγό καλύτερα..Αντίθεατα τα Tayo δεν τα πήγαν τόσο καλά με όσα firmware και αν δοκίμασα ..

Μας ξέγέλασε το όνομα και η τίμή τους υποθέτω..Απο εδώ και στο εξής πάντα Ritec αν και είναι λίγο πιο ακριβά αλλα δεν πειράζει γιατι είναι αξιόπιστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, πήγα την προηγούμενη εβδομάδα στην Disk Impex να πάρω και εγώ Tayo Yuden να δω τι λένε (αν και η αξιοποιστία στην οποία θεωρητικά υπερέχουν δεν είναι κάτι το οποίο μπορεί να ελεχθεί άμεσα, παρά μόνο με την πάροδο του χρόνου) και ζήτησα DVD-R 8X. Άρχισε να μου δείχνει κάποια χωρίς label και κεραμική επίστρωση και λέω μια που θα πάρω που θα πάρω ας πάρω καλά και κατέληξα σε μια κορίνα That's 8X 50 Τεμαχίων με κεραμική επίστρωση λευκά.

 

Τιμούλα: 40.50 €! [0.81 € το τεμάχιο!]

 

Έπεσα απο τα σύνεφα! Anyway, τα αγόρασα για να έχω για quality backup σημαντικών αρχείων αλλά όταν στο Πλαίσιο έχει την κορνίνα των 25 Τεμαχίων DVD-R 8X BulkPack 8.5 € [0.34 € το τεμάχιο] είναι αυτονόητο ότι η διαφορά είναι σεβαστή! Να σημειωθεί ότι μέχρι στιγμής τα BulkPack που έχω χρησιμοποιήσει διαβάζονται παντού και γράφονται και σε 12Χ με το Nec 3500A και την 2.18 original έκδοση του firmware.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...