Προς το περιεχόμενο

Τα αναντικατάστατα FREEWARE που χρησιμοποιούμε!


nemos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Συνέχεια εδώ

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το antivir το είχα δοκιμάσει σπασμένο πριν καιρό και δεν είχα κάποιο πρόβλημα, όσο καιρό χρησιμοποιώ Avast το PC δεν κολάι πουθενά ( όχι πως με το antivir κόλλαγε ) αλλα το να αλλάξω Antivirus το θεωρώ άσκοπο μιας και δεν έχω κολλήσει τίποτα μέχρι στιγμής. Ευχαριστώ για την ενημέρωση θα το έχω υπόψιν μου :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

παιδες καλησπερα....

εχει κανεις να μου προτεινει προγραμμα freeware αντιστοιχο του nero? Θελω να καψω καποια mp3 σε dvd. Βεβαια και περιορισμενες δυνατοτητες να εχει σε σχεση με το nero δεν με πειραζει...αρκει να καψει τα mp3..

To ξερω πως θα εχει αναφερθει αυτο που ζηταω σ αυτο το thread....απλα ειναι 97 σελιδες που πρεπει να ψαξω....

αν εχετε τη καλοσυνη... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες καλησπερα....

εχει κανεις να μου προτεινει προγραμμα freeware αντιστοιχο του nero? Θελω να καψω καποια mp3 σε dvd. Βεβαια και περιορισμενες δυνατοτητες να εχει σε σχεση με το nero δεν με πειραζει...αρκει να καψει τα mp3..

To ξερω πως θα εχει αναφερθει αυτο που ζηταω σ αυτο το thread....απλα ειναι 97 σελιδες που πρεπει να ψαξω....

αν εχετε τη καλοσυνη... :)

 

imgburn

 

ImgBurn: Νέες εκδόσεις - Συζήτηση : http://www.insomnia.gr/forum/showthread.php?t=246689

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

thnx guys....

το CDBurnerXP το ειχα δει στο φορουμ, αλλα δεν ειναι μονο για windows xp? Εγω εχω vista

Oσο για το imgburn, νομισα πως θα ηταν μονο για εικονες....anyways, thnx :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ιχ... Πάντα μου την έδινε το εικονίδιο του irfan :P

Θα το δοκιμάσω κατα τα άλλα γιατί 1-1 δεν παλεύω resize..

thnx ;p

 

Ναι, είναι αντιαισθησιακό αλλά κάνει πολύ καλή δουλειά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι όντως ψιλοχάλια αισθητικά, αλλά το autocrop που έχει είναι πολύ καλό.

 

Δεν ήξερα για τη δυνατότητα αυτή. Μου το είπε ένας φίλος πριν λίγες μέρες. Είναι πολύ εξυπηρετικό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά κορυφή το irfan...

 

Χτες ανακάλυψα και το evernote. Το βρήκα μέσω του ipod touch και είδα ότι έχει έκδοση για pc και mac. Τέτοια προγράμματα όπως και το dropbox (όπου παρεμπιπτόντως έχω ακόμα 8 προσκλήσεις για όποιον θέλει) είναι ότι πρέπει όταν δουλεύεις σε πολλούς υπολογιστές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψάχνω ένα πρόγραμμα το οποιο να κάνει ότι κάνει (πάνω-κάτω) το SONY VEGAS, μπορεί κάποιος να με βοηθήσει? (φυσικά να είναι freeware)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...