Προς το περιεχόμενο

Πόσα να πάρω για κατασκευή σιτε?


anonymous-root

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάποιος μου ζήτησε να του κάνω το σιτε. Θα απότελειτε από 20 σελίδες από τις οποίες οι 15 είναι έτοιμο έντυπο υλικό που απλά θα το περάσω σε ηλεκτρονική μορφή. Τις υπόλοιπες 5 θα τις κατασκευάσω εγώ. Από ότι μου έδωσε να καταλάβω θέλει απλά πράγματα (όχι τπτ vbscripts, asp, php ktl).

 

Πόσα € παίρνουνε για ένα τέτοιο σιτε?

 

Επίσης θέλει να το ανεβάσει με domain .com. Έχετε να προτείνετε εταιρίες για αυτό το σκοπό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 59
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Αυτό το παραπάνω είναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ! Μιλώ για το χρήστη dsfhffh.... Αν είναι δυνατόν!

 

Το άτομο είπε ότι θα πληρώσει. Το θέμα είναι πόσα;

Για το άλλο ερώτημα καμιά απάντηση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ego pantos to brisko diaskedastiko :) :)

 

Btw: den xriazetai na rotiseis se kapio forum pou briskeis POSA mporeis na pareis apo kapion !! Mporeis na tou pareis OTI THELEIS APO THN STIGMH POU DEN EISAI EPAGELMATIAS!!

 

Giati tora esi logika perneis tin doulia apo kapion epagelmatia !An to briskeis sosto ok ... alla isos mporei na einai kai ligo asximo auto! Opos to parei kaneis!!

 

Oi times gia ena site kimenontai apo 50-10.000 euro !! Dialexe mia timi ... diapragmateusou me ton agorasti kai genika kane oti pisteueis apo tin stigmi pou eisai erasitexnis!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

den nomizw oti exei simasia an einai epagkelmatias h oxi,kanei mia doulia gia kapoion allo kai gia mena prepei na amifthei,den to kanei gia th pshxh ths manas tou

 

egw se mia doulia pou ekana(erasitexnhs ki egw-se allo tomea)plirwthika kai as htan polu kalos mou filos to atoma ayto..

 

apo'kei kai pera omws einai sthn dikaiodosia sou ti tha kaneis anonymous-root

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ξεκαθαρίσω κάτι... Το παιδί ΔΕΝ θέλει να πάει σε επαγγελματία γιατί από ότι ρώτησε θα τον μαδήσει. οκ? Και επειδή δεν ξέρω ακριβώς από τέτοια κοστολόγια και δεν θέλω να τον κλέψω για αυτό ρωτάω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

egw se mia doulia pou ekana(erasitexnhs ki egw-se allo tomea)plirwthika kai as htan polu kalos mou filos to atoma ayto..

Αυτό έλειπε να μην πληρωνόσουν κιόλας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...