Προς το περιεχόμενο

georgeps21

Members
  • ΜΗΝΥΜΑΤΑ FORUM

    445
  • ΜΕΛΟΣ

  • ΤΕΛ. ΕΠΙΣΚΕΨΗ

ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ

694 Excellent

4 ΑΚΟΛΟΥΘΟΙ

Σχετικά με georgeps21

  • Κατάταξη
    Senior Member

Πρόσφατες Επισκέψεις

5.246 προβολές προφίλ
  1. ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: 07/05/2021 07:25 μμ

    • Πώληση
    • ΝΕΟ

    Πωλούνται λόγω λάθος αγοράς ανταλλακτικά για σκούπα Xiaomi Robot Vacuum Cleaner,oborock S50 Xiaomi Roborock Xiaomi Mi Robot Xiaowa Non-original λόγω λάθος παραγγελίας! Τα δύο σετ αποτελούνται από: 4 x Main Brushes 8 x Side brushes 3 x Filters HEPA 1 x Comb 1 x Screwdriver Αγορασμένα από εξωτερικό στα 35ε οπότε τα δίνω ενα 25αρι για να φύγουν. Οχι παζάρια, Παραλαβή από Γαλατσι ή αποστολή μετά από καταθεση. Εγγυηση οι αξιολογησεις μου και αλλες τετοιες μπουρδες που λενε ολοι. η φωτο ειναι ενδεικτικη, το πακετο περιέχει ότι αναφέρω παραπάνω

    25 €

  2. Rank & Rent Local Lead Generation: The Complete Guide https://www.udemy.com/course/rank-and-rent-local-lead-generation/?couponCode=RANKRENT21 Machine Learning & Data Science A-Z: Hands-on Python 2021 https://www.udemy.com/course/data-science-machine-learning-a-z-hands-on-python/?couponCode=037ED5AC93052099EEF2 Ειχαν παιξει παλίοτερα αλλα... Atlassian Confluence Masterclass for Project Managers https://www.udemy.com/course/atlassian-confluence-masterclass/?couponCode=CONFLUENCEMAYIV Project Development Using JAVA for Beginners - 2021
  3. Applied Linux Command Line and Shell Scripting Zero to Elite https://www.udemy.com/course/complete-linux-command-line-and-terminal-productivity/?rouponCode=21A5F796159DFF0C09F1 The Python Developer Essentials 2021 Immersive Bootcamp https://www.udemy.com/course/new-python-programming-the-complete-guide-2021-edition/?couponCode=59F985B1B7DD010A35BA jQuery Ultimate Course https://www.udemy.com/course/the-learn-jquery-course/?couponCode=TRY10FREE52102 Google Docs Master Course https://www.udemy.com/course/google-docs-master-course/?couponCode=TRY
  4. Αυτά είναι επανάληψη από χθες: Chemical Engineering Fundamentals DevOps Engineering - Git, GitHub, Maven, JUnit, Log4j και αυτό Data Analytics Real-World Projects in Python τελος
  5. Python for beginners - Learn all the basics of python https://www.udemy.com/course/python-for-beginners-learn/?couponCode=E0BA1B1BA69A145D1291 AI900/AZ900 Microsoft Azure Practice Test Updated April2021 https://www.udemy.com/course/ai900az900-microsoft-azure-practice-test-updated-april2021/?couponCode=E672116476666305E09E Beginner's guide to Competitive programming using python https://www.udemy.com/course/competitive-programming-using-python/?couponCode=3E4C9CF9697C19FAD3DA HTML & CSS - Certification Course for Beginners (τελευταία φορά 14 Α
  6. Αν ο κόσμος στηριζε ελληνικές εταιρείες δεν θα γινοταν αυτά. ΠΑΡΤΕ ΡΕ ΚΙΝΗΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ πΕΡΒΟΥΔΑΚΗΣ ΦΤΙΑΓΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΚΑΙ ΔΩΡΟ ΠΙΚΟΓΙΛΕΚΟ
  7. SQL- The Complete Introduction to SQL programming https://www.udemy.com/course/sql-the-complete-introduction-to-sql-programming/?couponCode=F537D72ACCEC3EF0E68A Ultimate Data Science Bootcamp in Python with 5 Projects https://www.udemy.com/course/data-science-bootcamp-with-python/?couponCode=FREECOUPON Search Engine Optimization Complete Specialization Course https://www.udemy.com/course/search-engine-optimization-complete-specialization-course/?couponCode=55763DFC50B5FC553072 Python Mega Course : Go Beginner to Expert in Python 3 https://w
  8. SQL Masterclass: SQL for Data Analytics https://www.udemy.com/course/the-complete-sql-masterclass-for-data-analytics/?couponCode=FRESQLAPR 25 Design Patterns in Java for Beginners https://www.udemy.com/course/learn-design-patterns-in-java/?couponCode=AB40B446B476B4B80368 Modern JavaScript for React JS - ES6. https://www.udemy.com/course/modern-javascript-es6-for-react-js/?couponCode=FREEAPR4 CCNA : Cisco Certified Network Associate Practice Exam 2021 https://www.udemy.com/course/ccna-cisco-certified-network-associate-practice-exam-2021-f/
  9. Εχεις δίκιο, βέβαια με λίγο πειραγμα το url βρισκεις αυτο που θες https://www.udemy.com/course/2758600/?discountCode=7F98B2CA4A0CD266DD42 Διαγράφω αυτό πχ "/cart/checkout/express" https://www.udemy.com/course/3918626/?discountCode=482521F9FDF3795579CD βέβαια και τα δύο έληξαν οπότε για να μη θεωρηθεί σπαμ, παρτε αλλα λιγα . ψόφια πράγματα σημερα. 2021 Python for Data Science & Machine Learning from A-Z https://www.udemy.com/course/python-for-data-science-machine-learning/?couponCode=9B92F3F69978FC8711AF Python Programming - From Basic
  10. Pentesting and Securing Web Applications (Ethical Hacking) https://www.udemy.com/course/web-security-fundamentals-how-to-hack-and-secure-web-apps/?couponCode=HACKYHACK NumPy For Data Science & Machine Learning https://www.udemy.com/cart/checkout/express/course/3463566/?discountCode=MAHAVEERJAYANTI21 Secrets Of Psychology - Why People Do The Things They Do https://www.udemy.com/course/secrets-of-psychology/?couponCode=0D93697594F121F9D728 salesforce administration essentials for experienced admins https://www.udemy.com/cart/checkout/expre
  11. Δεν ξέρω τη λύση, αλλά ανέβασέ την αν την βρείς. φαινεται ενδιαφερον
  12. παραχωρώ τη θέση μου στον Φίλο Ραφαήλ
  13. Για να τα λέμε όλα , υπάρχουν και αυτές οι απόψεις
  • Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.