Προς το περιεχόμενο

Τα μέλη του Insomnia με photo τους (Part 1)


kattistt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δε μου αρέσει που με κοροϊδεύεις, αλλά τιμή μου και καμάρι μου που μοιάζω σ' αυτόν.

 

washcloud...παιδί με ιστορία στα πειράγματα των φωτό των μελών του ινσόμνια...:D

Δεν σε κοροιδεύει καθόλου...Αντίθετα έπρεπε να αισθάνεσαι υπερήφανος:)

 

 

 

δεν παρα είναι sexy αυτή η εμφάνιση για πτυχίο? :P

Οχι καλεεεε.....

Γιατιι?Φαινετε κατι που δε πρεπει??

Κάθεσαι κι εσύ κι απαντάς στον καθένα..

Για τον θείο Μπεν είναι προκλητική...είναι και κάποιας ηλικίας:P

Για τους υπόλοιπους είσαι πολύ όμορφη:)

Συγχαρητήρια Μαρία!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι καλεεεε.....

Γιατιι?Φαινετε κατι που δε πρεπει??

 

Κοίταξε -εκτος και αν είναι οφθαλμαπάτη :P - νομίζω ότι από την φωτό μπορώ να διακρίνω μεγάλο ποσοστό από το στήθος σου, έξω η πλάτη ίσως και η μέση έτσι όπως βλέπω το φόρεμα.. εφαρμοστό.. και δεν φαίνεται αλλα δεν νομίζω η να φτάνει μέχρι την γάμπα το συγκεκριμένο :P

 

 

washcloud...παιδί με ιστορία στα πειράγματα των φωτό των μελών του ινσόμνια... :D

Δεν σε κοροιδεύει καθόλου...Αντίθετα έπρεπε να αισθάνεσαι υπερήφανος :)

 

 

 

 

Για τον θείο Μπεν είναι προκλητική...είναι και κάποιας ηλικίας :P

Για τους υπόλοιπους είσαι πολύ όμορφη :)

Συγχαρητήρια Μαρία!

 

 

λίγο παραπάνω sexy εμφάνιση για την συγκεκριμένη περίσταση είπα όχι ότι είναι άσχημη :P από ποτε το sexy ισοδυναμει με το άσχημο.. ούτε ήθελα να πω φυσικά ότι ήταν κακόγουστη! ισα ισα πολύ ωραίο φόρεμα και με λεπτομέρεια στο ντεκολτέ :)

 

Κάθεσαι κι εσύ κι απαντάς στον καθένα..

 

 

ναι μωρέ καλά σου λέει.. από ποτε έχει ακουστεί ΣΤΟ INTERNET και μάλιστα σε FORUM να απαντάς στον καθένα.. δεν είναι καν στην κουλτούρα του όλου θέματος..

 

και εμείς στο χωριο μου εξάλλου τα forum τα είχαμε για να μιλάμε αυστηρά και προσωπικά μέσα στην κλίκα μας και για να νομίζουμε ότι κάνουμε κάτι σπουδαίο...

 

στην αρχή ειδικά στέλναμε εκατοντάδες post spam ουσιαστικά με greeklish -οταν επιτρέπονταν- χωρίς νόημα για να μεγαλώσει το post count μας έτσι νομίζαμε ότι γινόμασταν σπουδαίοι :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίταξε -εκτος και αν είναι οφθαλμαπάτη :P - νομίζω ότι από την φωτό μπορώ να διακρίνω μεγάλο ποσοστό από το στήθος σου, έξω η πλάτη ίσως και η μέση έτσι όπως βλέπω το φόρεμα.. εφαρμοστό.. και δεν φαίνεται αλλα δεν νομίζω η να φτάνει μέχρι την γάμπα το συγκεκριμένο :P

Οφθαλμαπατη δεν ειναι.Διακρινετε αλλα με δυσκολια. :P

Οταν το δοκιμασα ηταν σα να ηταν ραμμενο πανω μου.Και πραγματικα οσοι με ειδαν με αυτο τους αρεσα πολυ...

Ειναι αυτο στο οπισθοφυλλο http://www.billysabbado.gr/pageflipcatalogue/flip.php#/40

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οφθαλμαπατη δεν ειναι.Διακρινετε αλλα με δυσκολια. :P

Οταν το δοκιμασα ηταν σα να ηταν ραμμενο πανω μου.Και πραγματικα οσοι με ειδαν με αυτο τους αρεσα πολυ...

Ειναι αυτο στο οπισθοφυλλο http://www.billysabb...ue/flip.php#/40

 

 

 

καλά όχι και τόσο δύσκολα.. άνοιξα aircondition οταν την ειδα :P

 

παρεξηγήθηκα ιδιαιτερα με το σχόλιο μου... μα φυσικά είναι ωραίο και εμενα μου άρεσες πολύ! έχω και κότερο πάμε μια βόλτα? :P

 

πέρα από την πλακα.

 

Απλά νομίζω ότι σε περιπτώσεις όπως πχ να κανεις μια ομιλία κάπου, να παραλάβεις πτυχίο κτλ θέλει λιγότερο sexy ντύσιμο.

 

αλλα κατά τα αλλα είναι τέλειο για την βόλτα σου το βραδυ ειδικά καλοκαίρι μιας και έχει ζωντανό χρώμα :P στην παραλιακή ας πούμε κτλ τα σπάει :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας βαλω μια και εγω μιας και ειμαι τοσο καιρο μελος και δεν εχω περασει απο αυτο το topic.

 

Προπερσι απο διακοπες στην Κυπρο

7699337452_c928598618_b.jpg

 

 

Υ.Γ και ναι δεν εχω ιδεα απο μπιλιαρδο :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...