Προς το περιεχόμενο

Gamepads/ controllers/ χειριστήρια για PC - Προτάσεις και απορίες


panaathas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ειμαι αναμεσα σ'αυτο και σ'αυτο...θελω κυριως να το νιωθω καλα και να μην εχω κολληματα και τετοια...το θελω για pc...

Update
Σχετικά insomnia topics

Αναφορά σε κείμενο
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ το ένα απ'τα δύο, αυτά τα "καραγκιοζίστικα" τα κόκκινα κουμπάκια, ΧΑΛΑΡΑ το "πνίγω" αυτό! Πήγαινε για τ'άλλο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ ένα Logitech έχω των 70 euro... και παίζει με δαύτο ο κολλητός μου PRO, εναντίον μου!!!

Εγώ, ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ δεν μπορώ να το "βολευτώ"!!!

KEYBOARD RULES... ρεεεε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο αδερφός μου έχει το χειριστήριο του XBOX 360 στο pc του και πραγματικά είναι από τα καλύτερα χειριστήρια που έχω πιάσει. Εγώ έχω το logitech Rumblepad 2 και θεωρώ ότι είναι χειρότερο από του XBOX 360. Βέβαια είναι αρκετά πιο ακριβό αλλά είναι δικιά σου επιλογή ανάλογα με τα χρήματα που διαθέτεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαλαρά το logitech, το έχω εδώ και 3 μήνες και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος. πάντως και αυτό του XBOX είναι πολύ καλό, αλλά πιο ακριβό όπως είπε κι ο JRIXM8.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

offtopic/Πως δούλεψε? Με drivers ή με κανένα patchάκι?

 

http://www.insomnia.gr/forum/showthread.php?t=231760 :o

Είναι μούρλια να παίζεις racing μ'αυτό το χειριστήριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

--->λοιπόν φιλέ εγώ εχώ το thrustmaster σου προτείνω ομως το αλλο γιατι αν δεις κατω απο το λ1,λ2,ρ1,ρ2 εχει και αλλα δύο κουμπια που ειναι ενοχλητικα....βέβαια ειμαι πολυ ευχαριστημένος....τώρα αν θες τις δυο πρωτες βδομαδες να βγαλεις καλους στο 4ο δακτυλο οκ...μετα θα το συνηθισεις...και δεν θα πονάς...

 

--->τώρα το άλλο το έχω παίξει σε ενα φίλο και είναι αρκετά καλο αν εχεις συνιθήσει ομως με του PS2 δέν είναι ακριβως ιδιο στα αναλογικα (στη βάση τους του PS2 ειναι στρογγυλή ενω αυτουνου τετράγωνη)

 

 

--->Υ.Γ : όποιο και να πάρεις πάρτο απο mediamarkt το thrustmaster που εχω εγω σαν κοροιδο το πηρα 35 ? καλωδιωμένο ενω στο mediamarkt κανει 25 ? ασύρματο...(το logitech δεν ξέρω στο mediamarkt ποσο εχει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

offtopic/Πως δούλεψε? Με drivers ή με κανένα patchάκι?

 

όπως είπε και ο pappous_soulis γίνεται με drivers και είναι φανταστικό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...