Προς το περιεχόμενο

Ποιό τραγούδι ακούτε τώρα?


rile

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 27,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καιρό ήθελα να βάλω 2-3 τραγούδια απ' αυτό το πολύ καλό συγκρότημα.

Είδα όμως ότι πουθενά δεν υπήρχε αυτόνομο το The Tears You Cried (Aint Never Gonna Buy).

Υπήρχε στο ΥΤ στην συλλογή STEPSON~The Lost Tapes [1972 - 1974]_full album, αλλά σε πολύ κακή εγγραφή και πιό χαμηλά γραμμένο.

Εκτός του ότι θα ήταν δύσκολο να το ακούσει κανείς, αφού θα έπρεπε να ακούσει όλη τη συλλογή και αφού το επεξεργάστηκα (έκοψα τα πολύ παραμορφωτικά μπάσσα και ανέβασα λίγο την ένταση να ακούγεται), το έκανα upload.

Ο ήχος δεν είναι αυτό που θα ήθελα, αλλά ήταν ό,τι μπορούσα να κάνω γι' αυτό το διαμάντι που δεν έπρεπε να λείπει από το ΥΤ αυτόνομο.

Νομίζω, κάπως ακούγεται και είναι υποφερτό.

Απολαύστε λοιπόν (σε όσους αρέσει αυτό το στυλ Μουσικής) ένα κλασσικό διαμάντι που δεν υπήρχε πουθενά.

Εμένα είναι από τα αγαπημένα μου κομμάτια αυτόν τον καιρό (και από τα καλύτερα ever) 

 

Stepson - The Tears You Cried (Aint Never Gonna Buy) 1972-1974

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πςςςςςς τι έβαλες!

Καταπληκτική!

Την είχα βάλει εδώ πέρυσι (και πιό πρίν σε ένα άλλο φόρουμ) http://www.insomnia.gr/topic/232574-%CF%80%CE%BF%CE%B9%CF%8C-%CF%84%CF%81%CE%B1%CE%B3%CE%BF%CF%8D%CE%B4%CE%B9-%CE%B1%CE%BA%CE%BF%CF%8D%CF%84%CE%B5-%CF%84%CF%8E%CF%81%CE%B1/page-886?do=findComment&comment=54133619

 

1000 likes!  :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω coscas!!!ειναι απο τα αγαπημενα μου κομματια..

Παρήγορο να ξέρει κανείς ότι υπάρχουν και άλλοι που ακούν τέτοια αριστουργήματα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...