Προς το περιεχόμενο

www.byserv.com?


kostasSTi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 1 χρόνο αργότερα...

Ανεπιφύλακτα τους συστήνω... Γρήγοροι (όσο επιτρέπει βέβαια το ελληνικό τελωνείο...) και ξεκάθαροι στις τιμές που σου φέρνουν αυτό που ζητάς. Έχω παραγγείλει 2-3 φορές και είμαι ευχαριστημένος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

βρε παιδιά.... υπάρχει περίπτωση να πληρώσω τα μισά με κατάθεση σαν προκαταβολή και τα άλλα μισά με αντικαταβολή?? 'η κα όλα με αντικαταβολή δν με πειράζει!! απλά θέλω να σιγουρευτώ πως δεν θα χάσω τα λεφτά μου....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ετσι κανουν. δεινεις μια προκαταβολη σε τραπεζα και τα υπολοιπα τα πληρωνεις με αντικαταβολη οταν θα το παραλαβεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλο φενεται αλλα κερδιζεις τιποτα?

Εχει να αναφερει κανεις καποιο συγκεςκριμενο παραδειγμα?

30 ευρώ διαφορά του Sony Touch μεταξύ Αμερικής και Ελλάδας. Και δεν είναι τα 30 ευρώ, είναι ότι ήρθε από Αμερική πολύ πριν το φέρουν Ελλάδα το συγκεκριμένο μοντέλο. Οπότε θα έπρεπε όχι απλά να έχουν ίδια τιμή αλλά να είναι κατα πολύ φτηνότερο ως παλιό μοντέλο και αγορασμένο σε χονδρική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 11 μήνες μετά...

Ξερει κανενας ποσο θα μου στοιχισει ενα Kindle DX αν το παραγγειλω μεσω αυτων?

 

Τους εχω στειλει mail αλλα ακομα δε μου εχουν απαντησει. Ξερεις επισης πως γινεται η χρεωση για να εχω

ενα μπουσουλα για αλλα προιοντα πχ ειναι οτι λεει η τιμη του original προιοντος + 50% ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Και εγώ έχω χρησιμοποιήσει την υπηρεσία τους. Αργησαν λίγο να στείλουν την παραγγελία μου, αλλά όχι ιδιαίτερα. Μου είχαν πει οτι σε 2-3 βδομάδες θα έφτανε, και έφτασε σε κάτι λιγότερο από ένα μήνα.

Το καλό ήταν, επίσης ότι όποτε τους έστελνα mail μου απαντούσαν πολύ γρήγορα.

 

Ξερει κανενας ποσο θα μου στοιχισει ενα Kindle DX αν το παραγγειλω μεσω αυτων?

 

Τους εχω στειλει mail αλλα ακομα δε μου εχουν απαντησει. Ξερεις επισης πως γινεται η χρεωση για να εχω

ενα μπουσουλα για αλλα προιοντα πχ ειναι οτι λεει η τιμη του original προιοντος + 50% ?

 

Για αγορά προϊόντος που αποστέλεται μόνο μέσω κούριερ, κάτι που σημαίνει οτι θα περάσει τελωνίο, νομίζω συμφέρει το Byserv.

Εγώ αγορασα το kindle3 160 Ευρώ. Αν το είχα παραγγείλει απευθείας από την amazon, θα έβγαινε σίγουρα πάνω από 200, συν την αβεβαιότητα της τελικής τιμής.

Τουλάχιστον με τη Byserv ξέρεις εκ των πρωτέρων την τελική τιμή, οπότε μπορείς να δεις αν σε συμφέρει ή όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...

Εξακολουθεί να λειτουργεί το byserv; Έχω κάνει μια παραγγελία εδώ και μια μέρα+ και απάντηση δεν έχω λάβει καμία.......Τους έστειλα και email τίποτα. Γενικά αργούν έτσι ή μήπως μας τελείωσε η συγκεκριμένη "υπηρεσία";

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι αξιόπιστοι.

Έχω ψωνίσει ρούχα κάποιες φορές .

 

Πιο παλιά σύμφερε πάρα πολύ λόγω διαφοράς συναλλάγματος, επειδη αυτοί τα ψωνίζουν σε δολάρια.

Μπορείς να ψωνίσεις και απο καταστήματα που δεν υπάρχουν στη λίστα τους (αφού τους ρωτήσεις πρώτα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 10 μήνες μετά...

Βασικα ναι το εχουν αυτο με τις καθυστερησεις στις απαντησεις. Εγω τωρα περιμενω ενα δεμα αλλα εχω στειλει e-mail απο την Πεμπτη και δεν εχω λαβει καμια απαντηση. Συμφωνα με προηγουμενη επικοινωνια μου μαζι τους μου επρεπε να ειχε φτασει το δεματακι αλλα τιποτα ακομα :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...