Προς το περιεχόμενο

Τιμονιέρα Logitech Driving Force GT (PS2/PS3) www.you.gr 59€


Achilles

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειναι και για PC και μαλλον την τσιμπισα.Οταν την εβαλα στο καλαθι ελεγε οτι υπαρχει μονο ενα τεμαχιο.Ολοκληρωσα στοιχεια και τετοια και τωρα λεει οτι η προσφορα εκλεισε.

Τωρα μολις εστειλαν mail και επιβεβαιωσαν την παραγγελια,μακαρι να ειμαι ο τελευταιος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ καλο, κριμα πολυ δεν ειναι και για PC

 

Όντως, θα είχα τσιμπήσει και 'γω ένα. :-)

 

Μόλις τελείωσε.

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 13:37 ----------

 

Ειναι και για PC και μαλλον την τσιμπισα.Οταν την εβαλα στο καλαθι ελεγε οτι υπαρχει μονο ενα τεμαχιο.Ολοκληρωσα στοιχεια και τετοια και τωρα λεει οτι η προσφορα εκλεισε.

Τωρα μολις εστειλαν mail και επιβεβαιωσαν την παραγγελια,μακαρι να ειμαι ο τελευταιος.

 

Μάλλον είσαι ο τελευταίος. Αλλά για PC δεν είναι. Δες στο επίσημο site στο tab specifications.

Specifications

System Requirements

 

o PlayStation®2 computer entertainment system

o PLAYSTATION®3 computer entertainment system

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι για την G25 το ιδιο λεγαν αλλα drivers υπαρχουν κανονικα για PC,το ρωτησα σε κατοχο G25 πριν λιγο και που ειπε πως μπανει κανονικα ασχετα με το τι λενε.;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι για την G25 το ιδιο λεγαν αλλα drivers υπαρχουν κανονικα για PC,το ρωτησα σε κατοχο G25 πριν λιγο και που ειπε πως μπανει κανονικα ασχετα με το τι λενε.;)

 

Μα η G25 είναι επίσημα ΚΑΙ για PC. :confused:

 

 

ystem Requirements

PC

 

o Pentium® processor or compatible

o Windows® XP or Windows Vista®

o 256 MB RAM

o 20 MB of available hard disk space

o CD-ROM drive

o USB port

o Games that support Logitech® force feedback

 

PLAYSTATION®3 computer entertainment system

PlayStation®2 computer entertainment system

 

 

Στοιχίζει όμως περίπου 200 €. :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το 'ξερα πως γίνεται μοντιά και λειτουργεί σε pc, θα την χτυπούσα. :cry: Μ' αρέσει πως κοίταξα και στο επίσημο site τους για να δω specifications πριν ανοίξω το θέμα. :mad:

 

Πες και 'συ βρε panos2171 νωρίτερα κάτι να την τσιμπήσω και 'γω. Εμ άνοιξα το θέμα, εμ δεν πήρα. :mad:

Έλεγα να την κάνω δώρο στο ανηψάκι μου. Εγώ έχω μια sidewinder. :-D

 

Πάντως ευχαριστώ για την πληροφορία. Και επειδή το you μερικές φορές βγάζει το ίδιο προιον στα crazy μετά από λίγες μέρες ξανά, μπορεί να το τσιμπήσω τότε. ;)

 

Αλλά η G25 είναι από την μάνα του για pc. :P :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

G25 all the way dude!

 

Το κανονικο κιβωτιο τα σπαει, οπως επισης κι ο συμπλεκτης. Τα αξιζει τα λεφτα της η G25, και δεν ακους και αυτο το σπαστικο χρου χρου απο το μοτερακι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το 'ξερα πως γίνεται μοντιά και λειτουργεί σε pc, θα την χτυπούσα. :cry: Μ' αρέσει πως κοίταξα και στο επίσημο site τους για να δω specifications πριν ανοίξω το θέμα. :mad:

 

Πες και 'συ βρε panos2171 νωρίτερα κάτι να την τσιμπήσω και 'γω. Εμ άνοιξα το θέμα, εμ δεν πήρα. :mad:

Έλεγα να την κάνω δώρο στο ανηψάκι μου. Εγώ έχω μια sidewinder. :-D

 

Πάντως ευχαριστώ για την πληροφορία. Και επειδή το you μερικές φορές βγάζει το ίδιο προιον στα crazy μετά από λίγες μέρες ξανά, μπορεί να το τσιμπήσω τότε. ;)

 

Αλλά η G25 είναι από την μάνα του για pc. :P :-D

 

 

Tι να κανω ρε συ,μετα την παραγγελια ειδα τα ποστς που λεγαν οτι δεν ειναι για PC και προς στιγμην πανικοβλιθηκα γιατι θυμομουν οτι την ειχα δει και πανω σε PC.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...