Προς το περιεχόμενο

Getitnow.gr


antnatal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

για σήμερα το μενού έχει LG GM310

 

Το LG GM310 έχει υπέροχο design με sexy καμπύλες, μαύρο χρώμα με εντυπωσιακές χρυσές και πορτοκαλί λεπτομέρειες και μια απολαυστική οθόνη αφής 2,2 ιντσών με ανάλυση 240x320 pixels.

Η «μαμά» LG φρόντισε να εξοπλίσει το GM310 με τεχνολογία Dolby Mobile για απίστευτη ποιότητα ήχου, ένα μουσικό πλήκτρο για άμεση πρόσβαση στην αγαπημένη μας μουσική και υποδοχή για κάρτες μνήμης micro SD έως 32GB προκειμένου να έχουμε πάντα μαζί μας ολόκληρη τη μουσική βιβλιοθήκη μας.

Το LG GM310 διαθέτει Stereo Bluetooth και υποδοχή 3,5mm προκειμένου να μπορούμε να συνδέσουμε τα ακουστικά της επιλογής μας (ασύρματα ή ενσύρματα), ενώ δεν λείπει το ραδιόφωνο.

Στα πλεονεκτήματά του η κάμερα 3 megapixels και η υποστήριξη δικτύων 3G. Τι άλλο να ζητήσει κανείς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Δηλαδη 30 ευρω κατω απο την μικροτερη του σκρουτζ ειναι ασχημα ε;

Μηπως να σας το εβαζε δωρεαν;

Έλα ντε...

Μάλλον να τους πληρώσουν κιόλας θέλουν κάποιοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα ντε...

Μάλλον να τους πληρώσουν κιόλας θέλουν κάποιοι.

 

Πλαστικε χειρουργε, σνιφ σνιφ, κατι μου μυριζει. Ελεγξα τα post σου και την ημερομηνια εγγραφης και κατι μου μυριζει...............

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 11:35 ----------

 

Έλα ντε... LOL! -50% θέλουν μου φαίνεται μερικοί για να το θεωρήσουν προσφορά...

 

ΝΑΙ ! ! ! ! 50% ! ! ! Αυτο λεγεται ΠΡΟΣΦΟΡΑ. Τα 10 και 20%, γινονται ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ σε ολα τα μαγαζια, και λεγονται ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ. Το συγκεκριμενο ομως μαγαζι, θελει να περασει φιλοσοφια προσφορας (και το εχει κανει καποιες φορες), αρα αυτο ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΦΟΡΑ. ΤΕΛΟΣ......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλαστικε χειρουργε, σνιφ σνιφ, κατι μου μυριζει. Ελεγξα τα post σου και την ημερομηνια εγγραφης και κατι μου μυριζει...............

 

και σε μένα το ίδιο μυρίζει φιλέ μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλαστικε χειρουργε, σνιφ σνιφ, κατι μου μυριζει. Ελεγξα τα post σου και την ημερομηνια εγγραφης και κατι μου μυριζει...............

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 11:35 ----------

 

 

ΝΑΙ ! ! ! ! 50% ! ! ! Αυτο λεγεται ΠΡΟΣΦΟΡΑ. Τα 10 και 20%, γινονται ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ σε ολα τα μαγαζια, και λεγονται ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ. Το συγκεκριμενο ομως μαγαζι, θελει να περασει φιλοσοφια προσφορας (και το εχει κανει καποιες φορες), αρα αυτο ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΦΟΡΑ. ΤΕΛΟΣ......

 

Υπαρχει καποιος νομος; καποια υπουργικη αποφαση; κατι τελος παντων που να λεει οτι "εκπτωση ειναι απο τοσο μεχρι τοσο τοις εκατο" ενω "προσφορα απο τοσο εως τοσο τοις εκατο";

Το ονομα δηλαδη μας πειραξε; Γιατι αν γουγλαρεις τη λεξη "προσφορα" και 10 και 20 και 30% θα βρεις σε απειρα καταστηματα που δεν το ονομαζουν εκπτωσεις, αλλα προσφορες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλαστικε χειρουργε, σνιφ σνιφ, κατι μου μυριζει. Ελεγξα τα post σου και την ημερομηνια εγγραφης και κατι μου μυριζει.............
και σε μένα το ίδιο μυρίζει φιλέ μου

 

Δε μου λέτε και μένα τι σας μύρισε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη 30 ευρω κατω απο την μικροτερη του σκρουτζ ειναι ασχημα ε;

Μηπως να σας το εβαζε δωρεαν;

 

Πες τα ρε φιλε...

Αν το βαλεις κατω ειναι κοντα στα 25%.. ασχημα πολυ ε???

 

Προσφωρα ειναι αυτο που θελεις να παρεις (η κατι παρεμφερες) σε τιμη χαμιλοτερη απο αυτην που ηθελες να δωσεις!

 

Απλα μερικοι περιμενουν να παρουν κατι ΑΧΡΗΣΤΟ (για αυτους) σε τιμη χωμα!!!

 

- 30ευρω για ενα κινιτο .. που αν ηθελες να το παρεις μια χαρα ειναι παιδια..

αμαν δηλαδη.. παντου κλεφτες κ απατεωνες βλεπετε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες τα ρε φιλε...

Αν το βαλεις κατω ειναι κοντα στα 25%.. ασχημα πολυ ε???

 

Προσφωρα ειναι αυτο που θελεις να παρεις (η κατι παρεμφερες) σε τιμη χαμιλοτερη απο αυτην που ηθελες να δωσεις!

 

Απλα μερικοι περιμενουν να παρουν κατι ΑΧΡΗΣΤΟ (για αυτους) σε τιμη χωμα!!!

 

- 30ευρω για ενα κινιτο .. που αν ηθελες να το παρεις μια χαρα ειναι παιδια..

αμαν δηλαδη.. παντου κλεφτες κ απατεωνες βλεπετε!

 

 

Πιστεύεις ότι δεν είναι αυτή η ομάδα αγοραστών στην οποία απευθύνεται το site? Δηλαδή άμα ήθελα να πάρω αυτό το κινητό από το getitnow θα το περίμενα? Στηρίζονται στον κόσμο που ψαρώνει από την πολύ χαμηλή τιμή και σε τίποτα άλλο. Γι'αυτό και πουλάνε από netbooks μέχρι κουρελούδες.

 

Και ναι, το κινητό είναι μάπα (και αντιαισθητικό).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύεις ότι δεν είναι αυτή η ομάδα αγοραστών στην οποία απευθύνεται το site? Δηλαδή άμα ήθελα να πάρω αυτό το κινητό από το getitnow θα το περίμενα? Στηρίζονται στον κόσμο που ψαρώνει από την πολύ χαμηλή τιμή και σε τίποτα άλλο. Γι'αυτό και πουλάνε από netbooks μέχρι κουρελούδες.

 

Και ναι, το κινητό είναι μάπα (και αντιαισθητικό).

 

Αυτο ομως δεν κανει κανενα (γενικοτερα απο οσους κανουν προσφορες) απατεωνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...