Προς το περιεχόμενο

Προγνωστικά για τα αυριανά παιχνίδια


mazda

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 4,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αυριανά από Super league, Εργοτέλης, Ξάνθη και over τον Ολυμπιακό. Αυτή τη στιγμή δίνουν 6.15 νωρίτερα δίνανε κάτι παραπάνω

1 στα 3 και μεγαλοπρεπέστατος κουβάς :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί τόση νέκρα εδώ ρε παιδιά, δώστε κανένα ματσάκι να κάνουμε χαβαλέ! :-)  Εγώ χθες πήγα καλά με over ατρόμητο-αστέρα, over παο-παοκ και άσο καλλονή (draw no bet). Σήμερα λέω 2 άσσους τα ελληνικά ματς και νομίζω θα είναι και καθαροί (σκέφτομαι να παίξω με handicap)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

έχω ξεκινήσει να παίζω σκοράκια για την πλάκα μου και αν πάω καλά θα βάλω και λεφτά να παίξω κανόνικα .Υπάρχει το http://topscorer.gr/ που είναι site για Διαγωνισμό προγνωστικών σε σκόρ και κάθε εβδομάδα αυτός που έχει τις καλύτερες προβλέψεις κερδίζει 100 ευρώ . Δεν πληρώνεις λεφτά είναι δωρεάν και έχει πλάκα 

Επεξ/σία από gridinio
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω ξεκινήσει να παίζω σκοράκια για την πλάκα μου και αν πάω καλά θα βάλω και λεφτά να παίξω κανόνικα .Υπάρχει το http://topscorer.gr/ που είναι site για Διαγωνισμό προγνωστικών σε σκόρ και κάθε εβδομάδα αυτός που έχει τις καλύτερες προβλέψεις κερδίζει 100 ευρώ . Δεν πληρώνεις λεφτά είναι δωρεάν και έχει πλάκα 

χαχα, πολύ καλό, από κει που πήγαινα από κουβά σε κουβά και έκλαιγα τα λεφτά μου, τώρα μπορώ να κάνω τον χαβά μου χωρίς να βάζω λεφτά. Αφήνω το κανονικό στοίχημα σε όσους έχουν χρόνο να το ψάξουν πιο καλά.

thanks για το link

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για περαστε απο δω κ διαβαστε

πολύ καλό το άρθρο . αξίζει να το διαβάσουν όλοι . Σήμερα ας πούμε παίζει Σίτι -Μπαρτσελόνα και είναι ματσάρα απλά θα κάτσω να το δω στις 21.45 στη nova και δεν θα το παίξω στο στοίχημα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά εντάξει λόγω απουσιών κοντραρεται η Φενέρ και απο 1,44 πλεον στο 1,72 στην πράσινη..τρις απανωτές ήττες εχει εκτός η Φενερ .Ναι μεν έχει απουσίες αλλά νιώθει την ανάσα της Γαλατα πλεον..εύκολα η δύσκολα θα περασει στο 1,72 δεν μπορω να μην το παίξω και ας συνεχισει να ανεβαίνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για δωστε καμια προβλεψη για τα ματς του Ch. L.!!

 

Eγω πιστευω: Ζενιτ-Ντορτμουντ χ ημιχρονο

                       Ολυμπιακος- Μαντσεστερ 2, 2-3 γκολ

                       Σαλκε-Ρεαλ 2

                       Γαλατα-Τσελσι 2, under

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια αποδειξη σουπερ-μαρκετ

Αρ. Επιλογές Αγώνισμα Ημερομηνία Αγωνίσματος Όροι eachway Αποδόσεις Αποτέλεσμα 1 Άρσεναλ Στόουκ v Άρσεναλ
(Τελικό Αποτέλεσμα) 01/03/2014 Κανένα 1.60 Ανοικτό 2 Έβερτον Έβερτον v Γουέστ Χαμ
(Τελικό Αποτέλεσμα) 01/03/2014 Κανένα 1.44 Ανοικτό 3 ΚΠΡ ΚΠΡ v Λιντς
(Τελικό Αποτέλεσμα) 01/03/2014 Κανένα 1.80 Ανοικτό 4 Ρούμπιν Καζάν Ρούμπιν Καζάν v Μπέτις
(Τελικό Αποτέλεσμα) 27/02/2014 Κανένα 1.61 Ανοικτό 5 Νάπολι Νάπολι v Σουόνσι
(Τελικό Αποτέλεσμα) 27/02/2014 Κανένα 1.44 Ανοικτό 6 Τότεναμ Τότεναμ v Ντνίπρο
(Τελικό Αποτέλεσμα) 27/02/2014 Κανένα 1.50 Ανοικτό 7 Γκένκ Γκένκ v Ανζι Μακχακάλα
(Να Προκριθεί) 27/02/2014 Κανένα 1.53 Ανοικτό 8 Αθλέτικ Μπιλμπάο Αθλέτικ Μπιλμπάο v Γρανάδα
(Τελικό Αποτέλεσμα) 28/02/2014 Κανένα 1.40 Ανοικτό 9 Φενέρμπαχτσε Φενέρμπαχτσε v Γκεντσλερμπιρλίγκι
(Τελικό Αποτέλεσμα) 01/03/2014 Κανένα 1.30 Ανοικτό
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...