Προς το περιεχόμενο

ερωτηση για αναβαθμιση


dimitrisOS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

off topic το ξέρω αλλά ρε παιδιά μου έχει σηκωθεί η τρίχα από τα ορθογραφικά λάθη που έχουν γίνει πιο πάνω...

Γνωρίζω ότι δεν είμαστε Μπαμπινιώτηδες εδώ μέσα αλλά λίγη προσοχή δεν βλάπτει...

Υπάρχει κάποιος λόγος που δεν γράφουμε greeklish εδώ μέσα!

Ας δώσουμε και λίγη βάση στην ορθογραφία!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 281
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

 

τελεικα στο παραπανω συστημα που εχω βαλει αν βαλω την καρτα γραφικων που εχω την 8800 θα εχω προβλημα θα δουλευει ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλαξε την ψυκτρα..για τα λευτα της βρισκεις πολυ καλυτερες στα λευτα αυτα..αμα μπορεις δες την h80 της corsair...

 

γιατι δεν ειναι καλη η V8 ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα λεφτά της πας σε Η80 και Noctua πουχου που είναι αρκετά καλύτερες...

 

ευχαριστω για την απαντηση αλλα η κυρια απορια μου ειναι στο παραπανω συστημα μπορει να βαλω την 8800 που εχω τωρα μεχρι να μαζεψω αλλα λεφτα να παρω μια καλη καρτα γραφικων και ενα μεγαλυτερο τροφοδοτιο (οχι πως υπαρχουν τα υπλοιπα λεφτα :-D)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω για την απαντηση αλλα η κυρια απορια μου ειναι στο παραπανω συστημα μπορει να βαλω την 8800 που εχω τωρα μεχρι να μαζεψω αλλα λεφτα να παρω μια καλη καρτα γραφικων και ενα μεγαλυτερο τροφοδοτιο (οχι πως υπαρχουν τα υπλοιπα λεφτα :-D)

To link που μου έδωσες όμως με πήγαινε στην ψύχτρα...

 

Σε τέτοιο σύστημα θα άλλαζα και την κάρτα. Τα μεταξωτά αυτά θέλουν και επιδέξιους αυτούς. Από εκεί και πέρα, διάβασα το θέμα αλλά ακόμα δεν έχω καταλάβει για ποια χρήση θες το μηχάνημα. Εχεις βάλει ένα επεξεργαστή που αυτή τη στιγμή αν τον αγοράσεις το θεωρώ λαλακία με όλη τη σημασία... Ακόμα και αν τον πάρεις είναι ένα τούμπανο από μόνος του.

Επίσης το να πας σε 1090Τ και να μείνεις στην κάρτα λογικά σκέφτομαι πως πχ δε σε πολυνοιάζει να τρέχει ένα Game Sτο φουλ. Αρα το Pc το θες για Internet?

Επίσης δεν είδα και ποια οθόνη θα υποδεχτεί το νέο τερατάκι... Γιατί αν μιλάμε για αυτήν ViewSonic TV 19" 1440x900 DVI τότε ξανασκέψου καλά τι θες να κάνεις και που να διαθέσεις λεφτά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To link που μου έδωσες όμως με πήγαινε στην ψύχτρα...

 

Σε τέτοιο σύστημα θα άλλαζα και την κάρτα. Τα μεταξωτά αυτά θέλουν και επιδέξιους αυτούς. Από εκεί και πέρα, διάβασα το θέμα αλλά ακόμα δεν έχω καταλάβει για ποια χρήση θες το μηχάνημα. Εχεις βάλει ένα επεξεργαστή που αυτή τη στιγμή αν τον αγοράσεις το θεωρώ λαλακία με όλη τη σημασία... Ακόμα και αν τον πάρεις είναι ένα τούμπανο από μόνος του.

Επίσης το να πας σε 1090Τ και να μείνεις στην κάρτα λογικά σκέφτομαι πως πχ δε σε πολυνοιάζει να τρέχει ένα Game Sτο φουλ. Αρα το Pc το θες για Internet?

Επίσης δεν είδα και ποια οθόνη θα υποδεχτεί το νέο τερατάκι... Γιατί αν μιλάμε για αυτήν ViewSonic TV 19" 1440x900 DVI τότε ξανασκέψου καλά τι θες να κάνεις και που να διαθέσεις λεφτά...

 

το γνωριζω οτι πρεπει να παω σε μια νεα καρτα γραφικων αλλα ελεγα πρωτα να παρω τα υπολοιπα και μετα στην καρτα γιατι απο game μονο Need For Speed παιζω :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

A ok games δε πολυ παίζεις. Το 1090Τ και τα 8GB RAM τι τα θες;

Αρα επανέρχομαι. Για ποια χρήση θες το μηχάνημα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

A ok games δε πολυ παίζεις. Το 1090Τ και τα 8GB RAM τι τα θες;

Αρα επανέρχομαι. Για ποια χρήση θες το μηχάνημα;

 

Για ολες τις χρησης τα γραφω κατα σειρα τις χρησης :

 

1.internet (insomnia-facebook-torrentzbay.org)

2.seed torrent

3.εφαρμογες σχολης - δικες μου

4.Ταινιες-Σειρες Υψηλλης αναλυση !!!

5.Need For Speed

 

γενικα στον υπολογιστη απο ολα κανω εκτος απο game που παιζω μονο NFS που ειπα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε ναι και μνήμες αν θες ντε και καλά να πας σε 8GB μια και έχουν ξεφτυλιστεί οι τιμές αντι να πας σε vegneance πήγαινε εδώ

http://visionstudio.gr/prodinfo.asp?id=25589&cat=4&sub=244&pmanuf=207&sort=undefined&step=undefined

και μητρική εδώ

 

http://visionstudio.gr/prodinfo.asp?id=25081&cat=3&sub=374&pmanuf=undefined&sort=3&step=undefined

 

Γλύτωνεις αρκετά και είσαι και πιο κοντά στις ανάγκες σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...