Προς το περιεχόμενο

AMD Phenom II X6 1090T Black Edition τιμη 121 ευρω


val007

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τόσες φορές την έχετε πατήσει, μυαλό δεν βάζετε, τραβάτε κάντε ξανά τσάμπα ρεκλάμα σε κάθε παραπληγικό.. άκου ναυτίλος, σιγά μην είσαι και ο κουστώ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα παιδια

 

http://www.info-world.gr/pegasus/products01/show00.php?code=38664&pcode=SHOW_PROD38664 Tιμή INTERNET με Φ.Π.Α.: 118.12€

 

θα δουμε.

 

Αυτοί και αν είναι! Τα 3/4 των προιόντων του καταλόγου τους είναι ή εξαντλημένα ή εκθεσιακά (όπως λένε)...Σου προτείνουν πάντα βέβαια κάτι άλλο (συνήθως άσχετο)...

Προσωπική εμπειρία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τους εν λόγω τους θεωρώ αστείους...

 

Πριν 10 μέρες παρήγγειλα ένα laptop για έναν φίλο που βρήκα σε πολύ καλή τιμή 530€ (i5-480m με GT540m και 4GB RAM). Αφού πέρασαν 5-6 μέρες και δεν είδα κάποια αλλαγή στο status τους πήρα τηλ. Μίλησα λοιπόν με έναν πωλητή και μου είπε το θεικό: "Αυτό το laptop που το βρήκατε και το παραγγείλατε γιατί εγώ δεν το βλέπω στους καταλόγους μας?".

 

Κι έχω μείνει μλκς... Του λέω, αφού έκανα on-line παραγγελία, το είδα στο site πάτησα αγορά, και από το καλάθι την έστειλα. Έχω και το email με κωδικό προϊόντος, περιγραφή, τιμή τα πάντα. Κι αυτός τα δικά του, μου έλεγε πως του φαίνεται περίεργο που δεν το βρίσκει πουθενά και ότι κάπου έκανα λάθος!!! Ειρωνικά του είπα πως είμαι hacker και έβαλα χωνευτή παραγγελία... Βρε μαμακες, κάνατε λάθος σε μια τιμή πες sorry χαζομάρα μας αλλά δεν. Ή πες, τελείωσε από τον προμηθευτή μας, δεν θα το ξαναφέρουμε. Τις κλασσικές παπαριές δηλαδή... Μην προσπαθείτε να με βγάλετε και τρελό.

 

Και χθες πήρα ένα ωραίο email από αυτούς το οποίο έλεγε: "Η παραγγελία ακυρώθηκε από τον πελάτη"!!!!!! Δυστυχώς είναι από τις περιπτώσεις, που από μόνο και μία παραγγελία φαίνεται το ποιόν τους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακυρο στην Infoworld :

AMD CPU HDT90ZFBK6DGR

 

Δεν έχετε δικαιώματα προβολής αυτής της σελίδας.

 

Και ποιος εισαι εσυ ρε πατημενο strudel που θα μου πεις τι εχω δικαιωμα να δω και τι οχι? ΟΥΣΤ ! :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ήρθε ενημέρωση κατάστασης παραγγελίας από Infoworld με την ένδειξη "Κατάσταση:Ακυρώθηκε Από Εμάς".

 

Αυτό.

 

Ούτε τηλέφωνο, ούτε μειλ που εξηγεί το λόγο ακύρωσης, ούτε τίποτα.

 

Είναι όντως γελοίοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ήρθε ενημέρωση κατάστασης παραγγελίας από Infoworld με την ένδειξη "Κατάσταση:Ακυρώθηκε Από Εμάς".

 

Αυτό.

 

Ούτε τηλέφωνο, ούτε μειλ που εξηγεί το λόγο ακύρωσης, ούτε τίποτα.

 

Είναι όντως γελοίοι.

 

Και δέν έχουν σχεδόν τίποτα καινούριο...Ολα σχεδόν τα προιόντα τους είναι -στη καλύτερη περίπτωση- ex demo ή refurbished με ανοιχτές φυσικά συσκευασίες -αν και τα πλασσάρουν για Brand New-...

Προσωπική πείρα...

Μακρυά!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...