Προς το περιεχόμενο

Οι καλύτερες εφαρμογές για Windows Phone


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 491
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 μήνες μετά...

καλησπέρα είμαι προς αναζήτηση μίας free εφαρμογής.

1) Να βλέπω τους κοινόχρηστους φακέλους που έχω στον υπολογιστή μου.

είχα βρει το http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/sharefolder/e2b9c82e-eaa1-4a3b-9d4a-8a2933a8bdb4 αλλά είναι επί πληρωμή .

2) Media player που να παίζει υπότιτλους (και να μην παίζει δεν πειράζει κάνω μετατροπή τις ταινίες ) αλλά να μπορεί να βλέπει κοινόχρηστους φακέλους.

 

Είχα διαβάσει ότι η MS θα κοιτάξει να φτιάξει file manager σε επόμενη έκδοση, να φανταστώ θα μας επιτρέπει να βλέπουμε και τα αρχεία που έχουμε στο δίκτυο μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 7 μήνες μετά...

Μάγκες καλησπέρα.

YouTube mp3 downloader που να κάνει αυτό που λέει?? (download στα αρχεία μου δηλαδή όχι play μέσα απτό app)

 

Άντε γιατί το 1+1+1+1+1 download τραγουδιών στον κλασσικό converter για PιCιά αντι του μαζικου των applications ειναι γαμησε μας..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Notifications και λειτουργίες εννοώ: Χτυπάει το τηλέφωνο, είσαι σε club, αναβοσβήνει το strobe light, έρχεται sms, ή viber, whatsapp, να αναβοσβήνει το strobe light, κλπ. Ψάχνω στο perfect light, πουθενά δεν τα βλέπω αυτά, εκτός από το μορσικό....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Notifications και λειτουργίες εννοώ: Χτυπάει το τηλέφωνο, είσαι σε club, αναβοσβήνει το strobe light, έρχεται sms, ή viber, whatsapp, να αναβοσβήνει το strobe light, κλπ. Ψάχνω στο perfect light, πουθενά δεν τα βλέπω αυτά, εκτός από το μορσικό....

Δεν υπαρχει κατι τετοιο στα wp (απο οσο ξερω τουλαχιστον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...