Προς το περιεχόμενο

Nεο φυλλάδιο mediamarkt 10/12-17/12


astymagos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το Galaxy S που λεγανε το ειπε η φιλη-στον φιλο κοκ, @ 200€ ακομα τπτ?

 

Απ'ότι βλέπω όχι.. Ενώ την ξαναρώτησα προχθες και μου ειπε πως θα το βάλει.

 

Sorry παίδες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Xoom δηλαδή δεν αξίζει στα 399; Υπάρχει καλύτερο Tablet με 32GB και 3G και Honeycomb (ICS στα κοντά); Σκεφτόμουν να το αγοράσω!

Οντως, το (πολύ καλό tablet) Motorola XOOM έκδοση WiFi / 3G στα 399 Euro είναι πάρα πολύ καλή προσφορά (ίσως η καλύτερη τιμή στην Ευρώπη)...

Νο 1 Value for Money Tablet!

Σαν μηχάνημα (επιδόσεις, συνδεσιμότητα χωρίς extra αξεσουάρ, κατασκευή κλπ) είναι μια κλάση ανώτερο από το (καλό επίσης) Αsus Eee Pad Transformer TF101 αλλά στα 700+ Euro που πουλιόνταν πριν λίγο καιρό ήταν πανάκριβο βέβαια και σίγουρα όχι Value for Money Tablet...

Αγόρασε το με κλειστά μάτια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η τιμη ειναι καλη αλλα οχι τιποτα φοβερο για το χοομ ,το αμαζον εχει την wifi εκδοση 346 ,και το simplelectornis.net 389 thn 3g,ειναι πιστευω ενα ειδος ξεστοκαρισματος λογω του xoom 2 που ειδη κυκλοφορει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η τιμη ειναι καλη αλλα οχι τιποτα φοβερο για το χοομ ,το αμαζον εχει την wifi εκδοση 346 ,και το simplelectornis.net 389 thn 3g,ειναι πιστευω ενα ειδος ξεστοκαρισματος λογω του xoom 2 που ειδη κυκλοφορει...

 

Σίγουρα, αλλά μην περιμένεις να πέσουν οι τιμές πολύ παρακάτω (αν και εγώ αγόρασα πριν ένα μήνα από το simplyelectronics την WiFi έκδοση 310 Εuro μαζί με τα μεταφορικά: http://www.insomnia.gr/topic/425392-motorola-xoom-101-inch-android-30-32gb-wifi-30995-e/page__p__4374450__fromsearch__1#entry4374450)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το DVD player LG DVX642H λέει ότι κάνει εγγραφή τηλεοπτικού σήματος στο usb.

 

Λίγο που το έψαξα στην επίσημη ιστοσελίδα, δεν είδα να αναφέρει κάτι τέτοιο.

 

Τελικά τι ισχύει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Xoom δηλαδή δεν αξίζει στα 399; Υπάρχει καλύτερο Tablet με 32GB και 3G και Honeycomb (ICS στα κοντά); Σκεφτόμουν να το αγοράσω!

 

 

Οχι εντελώς αυτονόητη η απάντηση του αν αξίζει.... και εξηγούμαι. Αυτή η τιμή παίζει εδω και 2-3 μήνες στο εξωτερικό. Εδώ ομως ξεστοκάρουν. Το Xoom 2 ήδη πωλείται, και κοστίζει ελάχιστα παραπάνω οντας καινουργιο.

 

Συμπερασματικά και γιατι ακομα μια φορά δεν θα προτιμήσω τους εδώ εμποράκιδες: Προτιμώ να δώσω 50-100 ευρώ παραπάνω να παρω το Xoom 2 πλεον, απο το εξωτερικο. Αν αυτή η τιμη επαιζε 2-3 μήνες πριν εδω θα τους προτιμουσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το xoom για τα ελληνικα δεδομενα εχει αχτυπητη τιμη. Το πηρα και απο οτι ειδα εφευγε σαν τρελο (την ιδια στιγμη εφυγαν περα απο το δικο μου και αλλα 2 κομματια).

Πρωτες εντυπωσεις πολυ καλες περα ομως του βαρους. Θα το προτιμουσα πιο ελαφρυ.

 

Επισης το asus μου εκανε τρελη εντυπωση για laptop των 399 ευρω. Η ποιοτητα κατασκευης φαινοταν παρα πολυ καλη (σε αντιθεση με το compaq των 399 ευρω που επισης ειχαν σε προσφορα και εμοιαζε με laptop απο τα jumbo).

Πηρα και το asus αφου προοριζεται για γνωστο μου ατομο. Δεν ειναι καθολου μα καθολου ασχημη η τιμη του asus.

Εαν ειχα τα λεφτα θα αντικαταστουσα το 4+ ετων 15αρι μου με αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...