Προς το περιεχόμενο

Samsung 32'' LE32D550


LouCi4er

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βρηκα αυτη παιδια εχτες τυχαια στο you.gr Δεν ξερω κατα ποσο ειναι καλη αλλα αν συγκρινω τις τιμες στο Skroutz,την εχει πολυ φτηνα το you.

 

 

you.gr

 

 

Skroutz

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 31
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Απατεωνες μιλαμε.Τους πηρα τηλ και μου ειπαν οτι ειναι εξαντλημενο το προιον και οτι δεν θα ξαναερθει.Σοβαρη προσφορα,σε εξαντλημενο προιον.Τεσπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρηκα αυτη παιδια εχτες τυχαια στο you.gr Δεν ξερω κατα ποσο ειναι καλη αλλα αν συγκρινω τις τιμες στο Skroutz,την εχει πολυ φτηνα το you.

 

 

you.gr

 

 

Skroutz

Απάντηση από το you....συμπεράσματα δικά σας..."H συγκεκριμένη τηλεόραση έχει εξαντληθεί ήταν προϊόν crazy U και δεν υπάρχει άλλο απόθεμα."

Με πρόλαβες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει δικιο ο makfil. ενω το U δειχνει το μοντελο D550 το οποιο ειναι FULL HD, το part No δειχνει το μοντελο D450 το οποιο ειναι απλα HD ready!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποσο ειχε υποτιθεται στο U ? (δεν μου ανοιγει)

 

Εγω την αγορασα πριν τα Χριστουγεννα απο Ηλεκτρονικη 299Ε για το υπνοδωματιο,

νομιζω ειναι καλη τιμη για αυτα που προσφερει, 1920*1080 και αψογο media player

 

ενταξει, μιας και δεν ειναι LED ουτε 100Ηz, η εικονα ειναι ενα κλικ χαμηλοτερα απο την μεγαλη που εχω στο σαλονι, αλλα οπως ειπα για 2η tv στο υπνοδωματιο και με 299Ε μην τα θελουμε και ολα δικα μας.

(βεβαια οποιος δεν την χρειαζεται αμεσα, πιστευω σε κανα εξαμηνο τοσο θα εχουν οι 32αρες LED)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι προιον crazy u. ασχετα με το ποιο μοντελο ακριβως ειναι τα crazy u ειναι κατι σαν το getitnow daily προσφορες.

ΟΛΑ εξαντλουνται αν ειναι καλα προιοντα μεσα 3-4 ωρες. Ανακοινωνονται παντα κατα τις 7-8 το πρωι και αν το προιον ειναι καλο μεχρι τις 10-11 της ιδιας ημερας εχει εξαντληθει.

Συνηθως ειναι πολυ περιορισμενης διαθεσιμοτητας το πολυ 20 κοματια

Δεν υπαρχει λογος να συζητατε το προιον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Και στον Κωτσοβολο φυσικα στα 289 στο φυλλαδιο αυτης της εβδομαδας

ακομα δεν το ειδα παντως!!

 

εγω εβαλα παραγγελια στο electro παντως!!! ετσι κι αλλιως δωρεαν αποστολη εχει!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφου εχω βαλει παραγγελια στο electroworld, σημερα με πηραν τηλ. απο τον Κωτσοβολο της περιοχης μου, να μου φερουν την τηλ...!!!!!

 

και μετα σου λενε, και καλα.., οτι ειναι διαφορετικα καταστηματα...!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφου εχω βαλει παραγγελια στο electroworld, σημερα με πηραν τηλ. απο τον Κωτσοβολο της περιοχης μου, να μου φερουν την τηλ...!!!!!

 

και μετα σου λενε, και καλα.., οτι ειναι διαφορετικα καταστηματα...!!!

 

Ποιος είπε ότι είναι διαφορετικά καταστήματα;

Ίδια επιχείρηση είναι με διαφορετική επωνυμία και διαφορετικούς ΑΦΜ, αλλά το ίδιο πελατολόγιο. Όταν πας για πρώτη φορά σε ένα από τα δύο, ενώ έχεις ψωνίσει από το άλλο, θα βρουν αμέσως όλα τα στοιχεία σου.

 

Πριν από 1 χρόνο περίπου το κατάστημα Electroworld στη Γλυφάδα (επί της Βουλιαγμένης) μετονομάστηκε σε "Κωτσόβολο".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...