Προς το περιεχόμενο

Toshiba USB Flash Drive 32GB - 14,9 € με δωρεάν μεταφορικά


Indiko_Xoiridio

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Toshiba USB Flash Drive 32GB

 

Πολύ καλή τιμή και με δωρεάν μεταφορικά σε όλη την Ελλάδα!

 

Το περίεργο όμως,είναι η διεύθυνση της εταιρείας:

 

Universal Exports

23302 Dover Rd

Middleburg - VA - USA :huh:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 102
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Φοβάμαι μην είναι τίποτα fake...

Ποιο καλή τιμή από αυτό του groupon αλλά εκεί δεν φοβάσαι και για την περίπτωση απάτης.

 

Επίσης άλλο ύποπτο είναι και το e-mail της εταιρείας [email protected] .

Δεν ξέρω και πολλές πολυεθνικές ( όπως αναφέρει το livemycity ) που να έχουν ένα απλό gmail για επικοινωνία....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω το ιδιο λογικα το groupon που ειναι κ πιο αναγνωρισμενο πιστευω θα μπορουσε να δωσει μια καλυτερη τιμη από ενα αλλο site που τωρα εμαθα οτι υπάρχει αυτο με εχει προβληματίσει λίγο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φοβάμαι μην είναι τίποτα fake...

Ποιο καλή τιμή από αυτό του groupon αλλά εκεί δεν φοβάσαι και για την περίπτωση απάτης.

 

Επίσης άλλο ύποπτο είναι και το e-mail της εταιρείας [email protected] .

Δεν ξέρω και πολλές πολυεθνικές ( όπως αναφέρει το livemycity ) που να έχουν ένα απλό gmail για επικοινωνία....

 

Εταιρεία με gmail.com για επικοινωνία = 99,9 Κινέζικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εταιρεία με gmail.com για επικοινωνία = 99,9 Κινέζικη

 

Αυτό ψιλιάστηκα και εγώ και επειδή " Κάλιο 5 και στο χέρι παρά 10 και καρτέρι " θα προτιμήσω το groupon...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελει προσοχη γαμωτο...

 

1)

το livemycity μαλλον ειναι σχετικα καινουργιο site κουπονιων, η πιο παλια καταχωρηση στο δικο του ιστορικο προσφορων ειναι απο Οκτ/11. Το βρηκα σε μια λιστα απο το 2010 αλλα δεν βλεπω καταχωρησεις.

Οι δε σελιδες με κουπονια αυξανονται γεωμετρικα, ειναι θεμα χρονου να αρχισουν μαζικα κ οι σχετικες κομπινες.

 

Χωρις να τα παρακολουθω, εχω ηδη πετυχει 2 που εκλεισαν "νυχτα"...>

Link deals24.gr

Link pros4s.gr

 

2)

Η δε "universal exports" ειναι ακομη πιο νεα!

Την βρηκα σε προσφορες κουπονιων (παιζει κ στο deals365) μοναχα κ πουθενα αλλου!

Ολες οι καταχωρησεις ειναι προσφατες κ με ασχετα με πληροφορικη προιοντα. Και αυτα με βαθυ ψαξιμο, γιατι το ονομα ειναι επιτηδες πολυυύ "universal" για να βρεις πληροφοριες :-) >

 

Link

Link

Link

Link

 

Θα προτεινα λοιπον, να παραγγειλουν μονο οι τολμηροι, ή οσοι δεν τους πειραζει το ποσο.

Nα συνυπολογιστει ο βαθμος επικινδυνοτητας για την μελλοντικη καλυψη εγγυησης.

 

Επισης, επειδη δεν εχει paypal, καλυτερα να βαλετε προπληρωμενη καρτα ή ακομη καλυτερα εικονικη πιστωτικη καρτα.

 

(αν παραγγειλω, θα ειμαστε σε επαφη για οτι προκυψει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελει προσοχη γαμωτο...

 

1)

το livemycity μαλλον ειναι σχετικα καινουργιο site κουπονιων, η πιο παλια καταχωρηση στο δικο του ιστορικο προσφορων ειναι απο Οκτ/11. Το βρηκα σε μια λιστα απο το 2010 αλλα δεν βλεπω καταχωρησεις.

Οι δε σελιδες με κουπονια αυξανονται γεωμετρικα, ειναι θεμα χρονου να αρχισουν μαζικα κ οι σχετικες κομπινες.

 

Χωρις να τα παρακολουθω, εχω ηδη πετυχει 2 που εκλεισαν "νυχτα"...>

Link deals24.gr

Link pros4s.gr

 

2)

Η δε "universal exports" ειναι ακομη πιο νεα!

Την βρηκα σε προσφορες κουπονιων (παιζει κ στο deals365) μοναχα κ πουθενα αλλου!

Ολες οι καταχωρησεις ειναι προσφατες κ με ασχετα με πληροφορικη προιοντα. Και αυτα με βαθυ ψαξιμο, γιατι το ονομα ειναι επιτηδες πολυυύ "universal" για να βρεις πληροφοριες :-) >

 

Link

Link

Link

Link

 

Θα προτεινα λοιπον, να παραγγειλουν μονο οι τολμηροι, ή οσοι δεν τους πειραζει το ποσο.

Nα συνυπολογιστει ο βαθμος επικινδυνοτητας για την μελλοντικη καλυψη εγγυησης.

 

Επισης, επειδη δεν εχει paypal, καλυτερα να βαλετε προπληρωμενη καρτα ή ακομη καλυτερα εικονικη πιστωτικη καρτα.

 

(αν παραγγειλω, θα ειμαστε σε επαφη για οτι προκυψει)

Από το pros4s.gr είχα ψωνίσει πριν από αρκετούς μήνες και δεν είχα αντιμετωπίσει κανένα πρόβλημα. Είναι βέβαια μην σου κάτσει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

110 αγορες εφτασε ηδη...

εχω στειλει επισης email για λεπτομερειες παραδοσης (επειδη θα λειπω 15 μερες) αλλα περιμενω να δω γενικα την ανταποκριση τους.

 

Χωρις να τους δικαιολογω που δεν υπαρχει αλλη πληροφορια παρα ενα email, πρεπει να παρατηρησω το εξης:

Το gmail ειναι για πολλους επαγγελματιες η καλυτερη λυση για email, δεν αποτελει δειγμα αναξιοπιστιας.

Στην δουλεια μου εχω 5-6 domains και δυνατοτητα απειρων λογαριασμων email, αλλα τελικα gmail χρησιμοποιω εδω κ χρονια (εχει πολλαπλα πλεονεκτηματα) σαν κυριο email επικοινωνιας κ δεν το αλλαζω με τιποτε.

Το ιδιο φαινομενο εχω δει κ σε πολλες αλλες επιχειρησεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορείτε να βρείτε εδώ περισσότερες πληροφορίες σχετικά με την διεύθυνση της εταιρίας:

http://www.insomnia.gr/topic/436789-%CE%B1%CF%80%CE%AC%CF%84%CE%B7-%CE%B1%CF%80%CF%8C-%CF%84%CE%B7%CF%82-%CF%83%CE%B5%CE%BB%CE%AF%CE%B4%CE%B5%CF%82-%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%83%CF%86%CE%BF%CF%81%CF%8E%CE%BD/

 

λογικά θα το στέλνουν το usb. Το θέμα είναι τι θα γίνει αμα χαλάσει;

Ποιος δίνει την εγγύηση; η βίλα που πωλείται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.dhgate.com/10pcs-lot-usb-flash-memory-stick-drive-toshiba/p-ff808081341cc5ca013455a2ebe05b7c.html

 

 

http://www.dhgate.com/wholesale-toshiba-u2p-32gb-usb-flash-drive/p-ff80808133cfcdc101340caed33e4f3b.html

 

 

Τα 10 USB Flash Memory Stick Drive TOSHIBA U2P 32GB 85,50$ (China όμως, μόνο ποσότητα και δεν έχω ιδέα για το site και την ποιότητα των προϊόντων του)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...