Προς το περιεχόμενο

Samsung 830 SSD 256 GB στα 175 ευρώ (amazon.de)


defacer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ο τίτλος τα λέει όλα :)

 

amazon.de link

 

Που να ξερα να μην αγόραζα M4 τον Ιανουάριο... :rolleyes:

 

Update: Το link δείχνει στη σελίδα του προϊόντος με πωλητή το ίδιο το Amazon, όπου αυτή τη στιγμή είναι out of stock. Μπορείτε όμως να παραγγείλετε και όταν γίνει διαθέσιμο θα σας αποσταλεί στην τιμή που είχε όταν κάνατε την παραγγελία.

 

Επίσης, αν θέλετε να παραγγείλετε άμεσα υπάρχει το ίδιο προϊόν με desktop upgrade kit (ό,τι κι αν σημαίνει αυτό) με αρχική τιμή 179 ευρώ.

Επεξ/σία από defacer
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 135
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το συναίσθημα μου λέει να τον τσιμπήσω. Η λογική μου λέει να μην το κάνω.

 

Βασικά έχω imac και πάει σφαίρα. Μπορώ να τον βάλω και μόνος μου και σύμφωνα με την systemgraph δεν χάνω την εγύηση αλλά για να είμαι 100% καλυμένος σε οποιοδήποτε service και να πάει καλό θα ήταν να τους τον στείλω. Έτσι κι αλλιώς δεν είναι πολύ πιο ακριβά σε αυτούς από το να πάρω σκέτα τα ανταλλακτικά. Το θέμα είναι πως πρέπει να το στείλω Αθήνα ενώ είμαι Πάτρα...οπότε, η λογική λέει άστο (αφού παέι ήδη σφάιρα το μηχανάκι...) :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το συναίσθημα μου λέει να τον τσιμπήσω. Η λογική μου λέει να μην το κάνω.

 

Βασικά έχω imac και πάει σφαίρα. Μπορώ να τον βάλω και μόνος μου και σύμφωνα με την systemgraph δεν χάνω την εγύηση αλλά για να είμαι 100% καλυμένος σε οποιοδήποτε service και να πάει καλό θα ήταν να τους τον στείλω. Έτσι κι αλλιώς δεν είναι πολύ πιο ακριβά σε αυτούς από το να πάρω σκέτα τα ανταλλακτικά. Το θέμα είναι πως πρέπει να το στείλω Αθήνα ενώ είμαι Πάτρα...οπότε, η λογική λέει άστο (αφού παέι ήδη σφάιρα το μηχανάκι...) :o

 

offtopic αλλα...

 

αυτα παθαινεις οταν εισαι apple fanboy. φευγεις απο το ανοιχτο προτυπο του pc που παλευεις μονο σου με τις καρτες και πας σε ενα κλειστο hardware που σκεφτεσαι να αλλαξεις τον σκληρο δισκο. δηλαδη χρησιμοποιωντας την λογικη σου - αν κατι παθει ο imac σου θα μεινεις χωρις υπολογιστη για τουλαχιστον 3-4 μέρες το λιγότερο αφου πρεπει να παει αθήνα. ελπιζω να μην εξαρταται η δουλεια σου απο αυτο.

 

ontopic η προσφορα δεν παίζετε. καλυτερη ακομα και απο το vat rebate του amazon.co.uk που ετσι και αλλιως δεν επαιζε για ελλαδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Ούτε καν. Samsung αυτήν την στιγμή είναι κορυφή απο αξιοπιστία και ταχύτητα.

 

Corsair Perfomance Pro και OCZ Vertex 4 με το new firmware (που θα βγει κι αλλό για επιπλέον επιδόσεις) τον έχουν πιστεύω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Corsair Perfomance Pro και OCZ Vertex 4 με το new firmware (που θα βγει κι αλλό για επιπλέον επιδόσεις) τον έχουν πιστεύω...

 

Η διαφορά είναι εκεί....

ότι στους samsung δε γνωρίζεις τί είναι firmware!

 

Αν κάποιος μπορεί να βρεί τις διαφορές στις επιδόσεις με γυμνό μάτι τότε να πάει στο Ελλάδα έχεις ταλέντο grin.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Παιζει και η εκδοση με Desktop Upgrade Kit με bracket και τα παρελκομενα 5 ευρω ακριβοτερο - στα 179.90€ "αρχικη" τιμη.

 

41QY%2B2nxWvL._AA300_.jpg

 

http://www.amazon.de...=A3JWKAKR8XB7XF

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...