Προς το περιεχόμενο

ZTE Tania Windows 7.5 / 127ευρω


k_dinos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και η τραπεζα παιρνει για τη μετατροπη,

¨η τουλαχιστον σε μενα η ισοτημια τραπεζης με αυτην που σου βγαζει το google ας πουμε δεν συμφωνουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και η τραπεζα παιρνει για τη μετατροπη,

¨η τουλαχιστον σε μενα η ισοτημια τραπεζης με αυτην που σου βγαζει το google ας πουμε δεν συμφωνουν

Πόσο τις % παίρνει το amazon για τη μετατροπή λιρών σε €;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποιος ενδιαφερεται για θηκουλα, δεν εχει και ιδιαιτερη ποικιλια,

εγω προτιμησα μια σχετικα επωνυμη της Nilkin στα ~10€ (λινκ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γύρω στο 3% δλδ. Ξέρει κανείς πόσο τις % ή εφάπαξ, χρεώνει η Πειραιώς για συναλλαγές με ξένα νομίσματα;

2% αλλα ειδικά για αγορες απο amazon uk δε κραταει προμηθεια(ισως εχουν καποια συμφωνια ΑΜΑΖΟΝ-Πειραιως ή επειδη το amazon εχει ελληνικο ΑΦΜ? .Δε ξερω αλλα δε με απασχολει).

Τσεκαρισμενο 100% οτι απο αμαζον δεν εχει προμηθεια ενω απο Paypal πχ εχει 2% και φαινεται σαν εξτρα χρεωση στη καρτα.

Οπως και να εχει παντα και παντου βαζετε να κανει τη μετατροπη η κάρτα. Συμφερει.

Επισης ξερω ότι οι καρτες τις Probank δεν κρατανε προμηθεια ουτε στο amazon Ουτε πουθενα.Ακομα καλυτερα απο Πειραιως δηλαδη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά σήμερα το πήρα και είναι ΦΟΒΕΡΟ!

Ευχαριστώ τον topic starter.

Πάντως είναι πολύ εύχρηστα τα win7.5.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

και γω από αυτό γράφω τώρα! Του περασα και ζελατίνα προστασίας και είναι τζετ! Έλα πες, δεν σου κάνε εντύπωση η μακροοοστενη μπαταρία της συσκευής? Εμένα μαρεσε πολύ! Χαχα.. Αν και η μπαταρία είναι ακομα στους 1ους κύκλους φόρτισης εμένα μου έβγαλε 1,5 μερουλα με "καλή" προς μετρια χρήση. Τα περιμενα λιιγο χειρότερα τα πράγματα οπότε τέλεια :) και η καμερουλα του μια χαρά..και η οθονουλα κομπλέ..ευχαριστω και γω τον ts ..στο τσακ την πρόλαβα την προσφορά!

 

εδω μερικα camera samples τραβηγμενα απ'το Tania: 1 2 3

Επεξ/σία από c0prse_grinder
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρόβλημα είναι το εξής:

Το Tania το πήρα δώρο στο γυναίκα μου ενώ εγώ έχω iPhone. Με τις 4.5 ιντσες του Tania, νιώθω ότι πρέπει να ανταλλαξουμε κινητά:-)

Στα + η μεγάλη και υψηλής ανάλυσης οθόνη και τα σφαιράτα, τουλάχιστον σε επίπεδο browsing και native εφαρμογών, win.

Στα - η μέτρια ποιότητα κατασκευής (τα hands free του είναι αστεία)

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρόβλημα είναι το εξής:

Το Tania το πήρα δώρο στο γυναίκα μου ενώ εγώ έχω iPhone. Με τις 4.5 ιντσες του Tania, νιώθω ότι πρέπει να ανταλλαξουμε κινητά:-)

Στα + η μεγάλη και υψηλής ανάλυσης οθόνη και τα σφαιράτα, τουλάχιστον σε επίπεδο browsing και native εφαρμογών, win.

Στα - η μέτρια ποιότητα κατασκευής (τα hands free του είναι αστεία)

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

4,3'' πρεπει ναναι το Tania! Εγω απο ποιοτητα κατασκευης ειμαι ευχαριστημενος, το μοναδικο που θα αλλαζα θα ηταν αντι για 4GB μνημη (απ'την στιγμη που τα WP δεν παιρνουν sd) να ειχε 16GB η τουλαχιστον 8GB.. αλλα στην τιμη που το πετυχαμε ειναι υπερκομπλε...δηλαδη ενταξει..αντι να πεταξω χυμα αλπουμ μουσικης μεσα εβαλα επιλεκτικα κομματια που ακουω περισσοτερο.. μικρο το κακο. αυτο που με βολευει απιστευτα ειναι το πως εχουν βαλει Intagrated το facebook και το msn μεσα στις εφαρμογες των επαφων, των μηνυμάτων και στις εικονες. εν το μεταξυ, παιζει να μαστε 5-7 ατομα που το εχουμε σ'ολη την ελλαδα και ολοι θα το πηραμε τωρα με την προσφορα του αμαζον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Bump καθώς το ίδιο κινητό στα 115-116 ευρώ πάλι από Link.png Site: Αmazon .

 

Σε αυτή τη φάση είναι δύσκολα τα πράγματα για wp7 παρ'όλα αυτά όμως, σε αυτή τη τιμή, δύσκολα θα βρει κανείς πιο σπιρτόζικο smartphone από αυτό...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bump καθώς το ίδιο κινητό στα 115-116 ευρώ πάλι από Link.png Site: http://www.amazon.co...011''>Αmazon .

 

Σε αυτή τη φάση είναι δύσκολα τα πράγματα για wp7 παρ'όλα αυτά όμως, σε αυτή τη τιμή, δύσκολα θα βρει κανείς πιο σπιρτόζικο smartphone από αυτό...

μια χαρα, στα 115 ευρω περιπου. good value for money

αν καποιος παρει, ας θυμηθει να πληρωσει σε GPB και οχι σε EUR

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...