Προς το περιεχόμενο

128gb usb, 29 ευρώ από GoldenDeals (Θεσσαλονίκης)


Technology fan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Aς κανει καποιος ενα save το παραπανω post για να το κοπιαρουμε τις επομενες φορες που θα ξαναανοιξει τετοιο θεμα, γιατι ξεχναμε πολυ ευκολα τα "λαθη μας" μου φαινεται....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 43
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα, έπεσα και εγώ "θύμα" της συγκεκριμένης προσφοράς, και μαλιστα μου είπανε πως είμαι ο μόνος που έκανε παράπονα... Ρίξτε μια ματια στο παρακάτω πόστ στο facebook κ πείτε μου τη γνώμη σας...

https://www.facebook...322454781187056

Τελικά μίλησα με τον προμηθευτή και τα βρήκαμε... Ωστόσο επέμενε πως το προϊόν είναι δοκιμασμένο και δουλεύει σωστά... και πως είχανε φερει δείγματα πρώτα και τα δοκιμάσανε και πως το είδανε τεχνικοί απο το ΤΕΙ πειραιά και ενθουσιαστήκανε και παρήγγειλαν 3...

Όσο καλοπροαίρετος και να είμαι είναι δυνατόν να είμαι εγω ο μοναδικός "άτυχος" κ όλη η υπόλοιπη παρτίδα να δουλεύει σωστά και να είναι και 128gb?

συννενοήθηκα να περασω απο εκει και σε περίπτωση που μου δείξει μπροστα μου καποιο που δουλευει κανονικα θα το αντικαταστησω, διαφορετικα επιστροφη χρηματων.

Α, και επίσης έκανα ακριβώς την ίδια διαδικασία με τον φίλο nek4d και είχα ακριβώς τα ίδια αποτελέσματα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ giorginho:

Οχι βρε, αφου ειπα πιο πανω, ηξερα πολυ καλα τι εκανα κ τι ρισκαρα, το δοκιμασα για την πλακα μου :-)

δηλ. και στο επομενο αντιστοιχο κουπονι, αν εχω χρονο, θα ξαναδοκιμασω.

Αλλωστε οι "μισοι" εδω μεσα στις προσφορες, τρωγονται να εκμεταλλευτουν κελεπουρια :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά να ξαδοκιμάσετε...Που θα πάει? Κάποτε θα πετύχετε τη super προσφορά σε ντηλάδικο οπως π.χ. οι τεχνικοί απο τα ΤΕΙ πειραιά που...ενθουσιαστήκανε όταν το είδαν τόσο πολύ που παρήγγειλαν 3 κομμάτια (ο καθένας?), WOW!!!

Αλλώστε είναι τόσο διασκεδαστικό...

Περαστικούλια μας...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι, αυτο με τους τεχνικους του ΤΕΙ Πειραια, με 'κανε κ γελασα!

εχει κ κατι αλλο αστειο εκει που λεει το goldendeals για fat32, το οποιο ειναι ασχετο γιατι το στικακι ηταν σε exfat που σημαινει οτι δεχεται αρχεια >4gb, εως 16gb, γενικα εχει πλακα η φαση με τις δικαιολογιες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν και λάθος thread για να το πω αλλά οκ είναι μέσα στο θέμα φίλε μου αν ενδιαφέρεσαι έχω σε καλή τιμή ένα στικάκι της Kingstone όπου το αγόρασα στα 90 ευρώ και στο δίνω 35 ευρώ.....αν θέλεις...επικοινώνησε μαζί μου για περισσότερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντωμεταξύ μιλώντας με ένα φίλο απο το ΤΕΙ Πειραιά μου είπε πως στη εξεταστική πολλοί δεν πήραν βαθμό στο autocad γιατι τους είπαν πως δε βρίσκανε τα στικάκια usb που τις είχαν αποθηκεύσει.. Βλεπετε που το πάω? :mrgreen:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ μπαίνω στο golden deals και ότι gadgetάκι μου γυαλίσει, το παίρνω απο ebay στο 1/3 της υποτιθέμενης προσφοράς του golden deal.

Ετσι απο περιέργεια όταν δείτε κάποιο gadget και σας αρέσει τσεκάρεται το και στο ebay... θα εκπλαγείται.

Τους έχω κάνει και παράπονα στο golden και στο group on απο κανα δυο φορές, με mail . αφού αναρτούν μια υποτιθέμενη προσφορά χωρίς να τσεκάρουν τίποτα. Τι να πει κανείς...

Προσοχή έχω αγοράσει και προιόντα και υπηρεσίες απο τα προαναφερθέντα site τα οποία ήταν καλές προσφορές.

Απλά θέλει προσοχή απο εμάς.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...