Προς το περιεχόμενο

Νέα εμφάνιση για το Youtube


lazlo1992

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όπως φαίνεται η google προχώρησε σε ενοποίηση της ιστοσελίδας του youtube με τις άλλες υπηρεσίες.Το πρώτο πράγμα που μπορει να παρατηρήσει κάποιος είναι οτι έχει προστεθεί η μπάρα με όλες τις υπηρεσίες τις google ενω και η αρχικη σελίδα έχει αλλάξει κατα πολύ. Οι λίστες αναπαραγωγής είναι επίσης διαφορετικες πλέον ενω τα κανάλια των χρηστών έχουν παραμένει τα ίδια.

 

Ακόμα υπάρχει το κουπί τις αποστολής σχολίων αφου η έκδοση τις σελίδας είναι δοκιμαστική και έχει ενεργοποιηθεί σε λίγους χρήστες.

post-217597-0-85391200-1348864091_thumb.jpg

post-217597-0-39463800-1348864183_thumb.jpg

Επεξ/σία από lazlo1992
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 53
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Οσο πανε απογοητευουν πιο πολυ! ΨΟΦΟΣ ΣΤΗΝ GOOGLE!!!!!

εμένα πάλι μου αρέσει αρκετα! αντί να παίρνω κάθε φορα αυτο που ψάχνω στο google και να το κάνω αντιγραφη επικόλληση στο youtube τωρα απλά θα πατάω πάνω στην μπάρα το youtube!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ αλλαγή. Κάθε τρεις και λίγο το αλλάζουν χωρίς όμως να βελτιώνουν κάτι. Απογοήτευση...

 

Αποστολή από το ST25i με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζητα τα λεφτα σου πισω

 

Κατσε ρε εξυπνακια.Δεν φτανει που ανεβαζω βιντεο στο youtube(εγω και ολοι οι κοινοι χρηστες) και το εχω κανει αυτο που ειναι, δε φτανει που κανει οτι μπορει για να μη μπορω να ακουω μουσικη θα πληρωσω κιολας;

 

εμένα πάλι μου αρέσει αρκετα! αντί να παίρνω κάθε φορα αυτο που ψάχνω στο google και να το κάνω αντιγραφη επικόλληση στο youtube τωρα απλά θα πατάω πάνω στην μπάρα το youtube!

 

Φιλε αυτη η "ενωση" youtube-google δεν μου αρεσει καθολου.πχ το να πρεπει να εχεις gmail για να κανεις account στο yt ειναι χαζο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατσε ρε εξυπνακια.Δεν φτανει που ανεβαζω βιντεο στο youtube(εγω και ολοι οι κοινοι χρηστες) και το εχω κανει αυτο που ειναι, δε φτανει που κανει οτι μπορει για να μη μπορω να ακουω μουσικη θα πληρωσω κιολας;

 

Πες ευχαριστώ που δεν το κλείνει το μαγαζί η Google αφού δεν βγάζει σχεδόν τίποτα απο το youtube...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε αυτη η "ενωση" youtube-google δεν μου αρεσει καθολου.πχ το να πρεπει να εχεις gmail για να κανεις account στο yt ειναι χαζο

We are the products!!! προσπάθησα να φείγω απο τις υπηρεσίες της μετά απο την αλλαγη της πολιτικης της αλλα ήταν πλέον αργά τα έχω συνηθίσει όλα τις τα προϊοντα τόσο πολύ που σε ότι αλλο να παω δεν γίνεται να με βολέψει.

τώρα γι αυτο που είπες για το google account πολλα δεν μπορείς να κανεις.. δεν μπορεις να έχεις android αμα δεν έχεις google acc επίσης δεν μπορείς να έχεις google chrome αμα δεν έχεις google acc. γενικά επιδιώκει ένα μονοπώλιο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δωρεαν/δεν πληρωνω => δεν κρινω?

Πότε εγινε αυτο?? :eek: :-(

Κριτικαρεις ελευθερα με οποιο τροπο αγαπας, προφανως.

Oταν το πνευμα της κριτικης αυτης ειναι στα πλαισια του "ΨΟΦΟΣ ΣΤΗ GOOGLE" για κατι που σου παρεχει δωρεαν και για το οποιο υπαρχουν αρκετες εναλλακτικες λυσεις, πιστευω πως εχω και εγω το δικαιωμα να κριτικαρω την αντιδραση σου οπως αγαπαω.

  • Like 17
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

We are the products!!! προσπάθησα να φείγω απο τις υπηρεσίες της μετά απο την αλλαγη της πολιτικης της αλλα ήταν πλέον αργά τα έχω συνηθίσει όλα τις τα προϊοντα τόσο πολύ που σε ότι αλλο να παω δεν γίνεται να με βολέψει.

τώρα γι αυτο που είπες για το google account πολλα δεν μπορείς να κανεις.. δεν μπορεις να έχεις android αμα δεν έχεις google acc επίσης δεν μπορείς να έχεις google chrome αμα δεν έχεις google acc. γενικά επιδιώκει ένα μονοπώλιο .

 

Και εγω το ειχα συνηθησει και ηταν καλη φαση να φτιαχνεις βιντεακια και να τα ανεβαζεις αλλα μου τη σπαει οταν προσπαθουν να σε αναγκασουν να κανεις κατι.Ετσι ξεκοψα μεχρι να γινουν τα πραγματα οπως πριν(που δεν θα γινουν).Ο καθενας βεβαια εχει τις προτιμησεις του :-D

 

Κριτικαρεις ελευθερα με οποιο τροπο αγαπας, προφανως.

Oταν το πνευμα της κριτικης αυτης ειναι στα πλαισια του "ΨΟΦΟΣ ΣΤΗ GOOGLE" για κατι που σου παρεχει δωρεαν και για το οποιο υπαρχουν αρκετες εναλλακτικες λυσεις, πιστευω πως εχω και εγω το δικαιωμα να κριτικαρω την αντιδραση σου οπως αγαπαω.

Δεν σου κανει χαρη η Google γιατι πολυ απλα εγω, εσυ και ο παραδιπλα κανουμε τη Google...χωρις εμας δεν θα υπηρχε.Πρεπει να λεω και ευχαριστω δηλαδη που με εχει και "δωρεαν" παροχες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν σου κανει χαρη η Google γιατι πολυ απλα εγω, εσυ και ο παραδιπλα κανουμε τη Google...χωρις εμας δεν θα υπηρχε.Πρεπει να λεω και ευχαριστω δηλαδη που με εχει και "δωρεαν" παροχες;

Αφού είναι έτσι να ζητήσουμε μετοχές

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν σου κανει χαρη η Google γιατι πολυ απλα εγω, εσυ και ο παραδιπλα κανουμε τη Google...χωρις εμας δεν θα υπηρχε.Πρεπει να λεω και ευχαριστω δηλαδη που με εχει και "δωρεαν" παροχες;

Kαι γιατι δεν αντικαθιστας με αντιστοιχες υπηρεσιες αυτες της google?

 

Ξεχνατε παντοτε, οτι σε τετοιου τυπου σελιδες, ειστε καταρχην φιλοξενουμενοι. Αυτο συνεπαγεται

1. οτι τους κανονες τους βαζει ο σπιτονοικοκυρης και οχι ο επισκεπτης-φιλοξενουμενος

2. και σε οποιον αρεσει

3. και σε οποιον οχι, εχει εναλλακτικες. Το να κραζει μεν, αλλα να καθεται δε, δεν το βρισκω λογικο. Οπως εκανε την google και το youtube, ας παει να κανει την dailymedia λοιπον και χαιρετισματα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...