Προς το περιεχόμενο

Νέα ιστοσελίδα


sport_billakos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά ρίξτε μια ματιά στο http://www.technosomnia.gr και πείτε την γνώμη σας, τι σας άρεσε, τι μπορεί να αλλάξει, τι λείπει, τι περισσεύει, αν σας αρέσει το θέμα του (black), οι κατηγορίες που είναι χωρισμένο κτλπ, είναι ακόμη στο φτιάξιμο βέβαια.

Τώρα ποιανού είναι δεν έχει και τόση σημασία πιστεύω, εγώ πάντως το αγαπώ σαν δικό μου :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ρίξτε μια ματιά στο http://www.technosomnia.gr και πείτε την γνώμη σας, τι σας άρεσε, τι μπορεί να αλλάξει, τι λείπει, τι περισσεύει, αν σας αρέσει το θέμα του (black), οι κατηγορίες που είναι χωρισμένο κτλπ, είναι ακόμη στο φτιάξιμο βέβαια.

Τώρα ποιανού είναι δεν έχει και τόση σημασία πιστεύω, εγώ πάντως το αγαπώ σαν δικό μου :-)

 

Χτυπαει ασχημα το BLACK κουραζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα ρε παιδια εχετε κλειδωσει τα θεματα για τους επισκεπτες; Μονο και μονο απο αυτο εγω δεν θα γινομουν ποτε μελος σε εσας. Δηλαδη να μην μπορει να διαωασει καποιος αν δεν ειναι μελος;

 

Μεγα λαθος....

 

Καλα το ονομα δεν το σχολιαζω..θα ηταν πιο ωραια αν το λεγατε

 

Intomnia.gr

 

Black χιουμορ...παντως το ονομα μοιαζει σαν απομιμηση του insomnia

 

Καλη η προσπαθεια σας παντως!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστούμε παιδιά για τις απόψεις σας, ήδη έχει αλλαχτεί το μαύρο skin, επίσης σειρά έχουν τα δικαιώματα στον επισκέπτη και ο περιορισμός και σύμπτυξη των θεμάτων, όσο για την ιδέα είναι εμπνευσμένη από sites του εξωτερικού, μία αναζήτηση στο google με την φράση ''top 40 technology forums'' θα δείτε μερικά, και επίσης έχει κάποια στοιχεία από άλλο μου site οπου έπρεπε να διακόψω την λειτουργία του. Όσο για το όνομα, ναι όντως θυμίζει το insomnia αλλά δεν έχουν την ίδια έννοια και ποιος ξέρει ίσως αλλάξει κι αυτό σύντομα.. σας ευχαριστούμε και πάλι όλους, περιμένουμε κι άλλα σχόλια καλά ή κακά (περισσότερο) :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...